سه ضربه چاقو به مرگ در حمله در بریتانیا است که بوریس جانسون تماس ‘هولناک’

لندن — سه نفر به ضرب چاقو و سه نفر دیگر مجروح در انگلیسی شهرستان پس از داد و بیداد در یک پارک شنبه یک حادثه نخست وزیر بوریس جانسون به نام “وحشتناک است.”

25 ساله بود که به اتهام قتل, پلیس گفت:. مرگبار, حادثه در محل یک پارک در مرکز مطالعه زبان انگلیسی شهرستان حدود 40 مایلی غرب لندن است.

نخست وزیر بوریس جانسون در توئیتر خود نوشت: “افکار من با تمام کسانی که تحت تاثیر این حادثه هولناک در خواندن و با تشکر از خدمات اورژانس در صحنه است.”

پلیس گفت که انگیزه این حمله هنوز مشخص نیست اما در حال حاضر آنها نه درمان آن را به عنوان مربوط به تروریسم.

ایان هانتر کارآگاه رئیس سرپرست از دره رودخانه تیمز پلیس در بیانیه ای گفت که ماموران در حال نگه داشتن یک ذهن باز به عنوان انگیزه” و بودند که با پشتیبانی عملیات پلیس.

انگلستان زمان تهدید تروریسم سطح “قابل توجهی” به معنی یک حمله قوی است امکان. از آن گذشته بود در مجموعه “بحرانی” بالاترین سطح در سال 2017, یک سال زمانی که بریتانیا تا به حال پنج حملات تروریستی است.

دره رودخانه تیمز پلیس گفت: آنها در صحنه وارد شدند حدود 7 p. m. مقامات خواست مردم برای به اشتراک گذاشتن گرافیک ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی که نشان داد اعضای این خدمات اضطراری رسیدگی به, خونین مردم بر روی زمین.

حادثه رخ داده در Forbury باغ های محبوب پارک در مرکز شهر. در مستند پارک را به عنوان مهلت برای بسیاری از افراد یک محل برای ملاقات و معاشرت به خصوص در گرم آب و هوا روز مانند روز شنبه.

در اوایل روز شنبه, صلح آمیز, سیاه زندگی موضوع اعتراض صورت گرفت در همان منطقه است. پلیس تاکید کرد هیچ چیز به پیشنهاد دو تن از آنان مربوط است.

“شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها که این حادثه در ارتباط بود به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضی که صورت گرفت در خواندن این بعد از ظهر” شکارچی گفت. “من می توانم تایید می کنند که این حادثه است نه متصل. آن رخ داده است حدود سه ساعت پس از اعتراض داشتند به این نتیجه رسیدند.”

مت Rodda محلی عضو مجلس گفت: آسمان, اخبار که این حادثه بود “کاملا وحشتناک” و او غافل از هر گونه تهدید خاص به این منطقه است. او گفت: “تعدادی از مردم با ضربات چاقو و تعدادی از مردم کاملا به طور جدی زخمی شدند. . . . این چیزی است که کاملا بی سابقه در خواندن.”

کیت Malthouse دولت وزیر برای جرم و جنایت و پلیس توییتی که آن را “وحشتناک, وحشتناک حادثه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de