این کتابی رژه چک پرستان

که من هنوز میزبانی یک شب رادیو, نشان می دهد یک زن به نام در صفر تاریک سی به لاف زدن او تا به حال فقط خریداری او 26th, anti-بیل کلینتون کتاب.

“نمی اول 25 متقاعد کردن شما نرم و صاف ویلی نامناسب برای دفتر؟” از من خواسته. “و یا آن را تبدیل به یک چیز مانند جمع آوری عرقچین نوزادان یا Franklin Mint نوعی سگ کوچک خالدار صفحات؟” من همچنان با من مشخصه سوزاننده شوخ طبعی است.

“شما هرگز نمی تواند بیش از حد حقیقت,” او گفت: قرار دادن در محل. منظورم این است که حتی یک رادیو بحث دانشمند می تواند استدلال می کنند که با.

کلینتون بوده است و باقی می ماند بسیار خوب برای anti-پر-در — خالی کتاب, کسب و کار, با هیلاری مصرف بیش به صورت لایحه به عنوان جناح راست انتشارات دشمن شماره 1. در حالی که بازارهای چهار در 2008 جورج دبلیو را تماشا بوش-هجوم بازار رونق گرفت با gazillion “W ادم سفیه و احمق” کتاب. ما ظاهرا نمی تواند به اندازه کافی بد-نیکسون کتاب — کیر روی حیله و تزویر است چندساله انتشار پینیاتا — و بدون شک انصراف از فرهنگ خواهد تا صدای بوقلمون در اوردن یک سونامی جدید حجم هجوم پدران موسس برای داشتن جسارت به دنیا آمد و در قرن 18.

اما تاریخ-shmistory! آنچه در مورد امروز ؟

کل جنگل های بارانی هستند که زمین به پالپ فقط برای چاپ کتاب های نوشته شده توسط سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه و یا بالا رتبه بندی انتصاب که تصمیم گرفته اید به یک سوت خود به رئیس سابق در حال حاضر که این بازی بیش از برای آنها است. جدیدترین عضو از چک پرستان باشگاه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, جان بولتون, مردی که هرگز ملاقات یک جنگ او را دوست ندارم.

من نمی خواند سفیر بولتون “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” و من قصد دارم به هر تلاش به آن را بخوانید. من انجام می شود با, سیاسی, آمار, مشاغل, چپ یا راست حتی زمانی که آنها نمی لیست برای $32.50 و تقلا برای صفحات 592. وجود دارد هیچ چیز بولتون می توانید می گویند در مورد تهمت, من در حال حاضر نمی باور و اعتقاد دارند پس از سال 1982. من در گروه کر و می دانم که همه سرودهای.

این رئیس جمهور منتقدان در حال حاضر از او متنفرم. خواهد بولتون کتاب آنها را از او متنفرم ؟ هنگامی که شما نفرت شما از آنها بدم میاید. رئیس جمهور حامیان او را دوست دارم آنقدر آنها به معنای واقعی کلمه خطر مرگ در این آخر هفته به دیدن او در تولسا. بولتون ain’t تغییر ذهن خود را.

تا به حال بولتون صحبت تا زمانی که او می تواند انجام داده اند حق کشور خود من ممکن است تمایل به او پرتاب برخی از سکه است. به جای او نگهداری دام خود را بسته تا خود را زیرچشمی نگاه کردن-پشت-پرده را در رئیس جمهور unfitness برای دفتر می تواند برای کسب درآمد.

من هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر بولتون کتاب درست است یک بسته از دروغ و یا هر دو. شهادت تحت سوگند در طول جمهور را استیضاح محاکمه شد و شانس خود را برای ایستادن برای “حقیقت و عدالت و راهی آمریکا شد.” به جای او تصمیم به فروش داستان خود را به بالاترین پیشنهاد.

وزیر سابق دفاع جیمز “سگ دیوانه” برخوردار بود و کتاب می آیند و مانند دیروز وافل. “این Mooch” تا به حال یک کتاب در فروشگاه های طولانی تر از او در کاخ سفید است. سپس دوباره من تمشک در یخچال بیش از آنتونی Scaramucci کار کرده و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Omarosa Manigault نیومن را به همه عرضه در مانده bin قبل از حرکت به نیت نزدیکی شما و به زودی رئیس سابق کارکنان جان کلی کتاب خواهد بود که بعد از کلی-آمده-به تازگی به ما بگویید که چگونه او همه چیز را او می تواند به نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن در مسیر.

اگر وجود دارد صعودی به تمام این صفحات بی معنی آن را به خوبی به یاد آوری است که حتی در سن, توییتر, کتاب هنوز هم قدرت به درایو اخبار چرخه حتی ما فقط خواندن نقاط گلوله در CNN.com یا رئیس جمهور توییتر حذف از آخرین شل حرف نویسنده, همه تلخ کارمندان سابق بودند که “تنبل” “بی کفایت” و “بازنده” حتی اگر رئیس جمهور تنها استخدام “بهترین مردم است.”

روزنامه نگاری به علاوه زمان برابر با تاریخ است. در حالی که هیچ یک از این کتاب ها نوشته شده توسط خودیها و از خود معنی خیلی مجموع آنها کمک خواهد کرد به فصل نهایی در مغلوب ساختن پیشی جستن میراث برای خوب یا بد.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de