مطالعه توضیح می دهد که چگونه نقشه مغز ما بین فردی, روابط

واشنگتن دی سی: نزدیک شما احساس می کنید به مردم عاطفی بیشتر به طور مشابه, شما نمایندگی آنها را در مغز خود را در حالی که افرادی که احساس اجتماعی قطع ارتباط دارند تنهاتر عصبی خود نمایندگی با توجه به یک مطالعه اخیر.

یافته های دارتموث مطالعه منتشر شده در مجله علوم اعصاب.

“اگر ما تا به حال یک تمبر از فعالیت عصبی را که منعکس شده خود نمایندگی و یکی که منعکس شده است که از افرادی که شما در حال نزدیک شدن به, برای اکثر ما, ما تمبر از فعالیت عصبی را نگاه بسیار مشابه است. در عین حال برای تنهاتر مردم فعالیت عصبی بود واقعا متفاوت از سایر مردم” توضیح داد: ارشد نویسنده مگان L. مایر استادیار روانشناسی و علوم مغز و مدیر دارتموث اجتماعی, علوم اعصاب آزمایشگاه.

این مطالعه متشکل از 50 دانشجویان و اعضای جامعه اعم از سن 18 تا 47. قبل از رفتن به یک اسکنر fMRI شرکت کنندگان خواسته شد به نام و رتبه پنج نفر از آنها نزدیک به پنج و آشنایان.

در طول اسکن از شرکت کنندگان خواسته شد به صفت قضاوت در مورد خود مردم آنها را به نزدیک ترین و آشنایان که آنها تا به حال فقط به نام و مشهور است. از شرکت کنندگان خواسته شد برای رای دادن به چه مقدار یک صفت توصیف به عنوان یک فرد (مانند اگر شخص دوستانه) در یک مقیاس از 1 تا 4 (از نه در همه به بسیار).

نتایج نشان داد که چگونه مغز به نظر می رسید به خوشه نمایندگی از مردم را به سه دسته: خود خود شبکه های اجتماعی و مردم شناخته شده و مثل مشهور است.

نزدیک شرکت کنندگان احساس به کسی که بیشتر شبیه مغز خود را نشان داده و آنها را در سراسر اجتماعی مغز از جمله قشر بجلو مغز میانی (MPFC) منطقه در ارتباط با مفهوم خود.
تنهاتر مردم نشان داد کمتر عصبی شباهت بین خود و دیگران در MPFC و مرزبندى بین سه دسته بودند blurrier در فعالیت های عصبی. به عبارت دیگر تنهاتر مردم کمتر مشابه مغز خود را به نظر می رسد زمانی که آنها فکر می کنم در مورد خود و دیگران است.
مایر افزود: “این تقریبا به عنوان اگر شما یک خاص صورت فلکی فعالیت عصبی را که فعال می شود زمانی که شما در مورد خودتان فکر می کنم. و هنگامی که شما در مورد فکر می کنم دوستان زیادی از همان صورت فلکی استخدام است. اگر شما تنها هستند هر چند شما فعال نسبتا مختلف صورت فلکی هنگامی که شما در مورد دیگران فکر می کنم از زمانی که شما در مورد خودتان فکر می کنم. آن را به عنوان هر چند مغز خود را به نمایندگی از خود بیشتر است قطع از افراد دیگر است که سازگار با چگونه تنها مردم می گویند احساس می کنند.”

این یافته ها نشان می دهد که چگونه تنهایی به نظر می رسد در ارتباط با تحریف در عصبی برداری از ارتباطات اجتماعی با دیگران است.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de