SLC خانههای گلی خالی به میزبان لیگ برتر در ماه اوت: گزارش

کلمبو: سریلانکا از کریکت در فکر راه اندازی یک T20 لیگ در ماه اوت با وجود ابر بر تورهای هند و بنگلادش است.

به عنوان هر یک ESPNCricinfo گزارش SLC احساس می کند آن را به یک فرصت در این سال با خیال راحت به میزبان مسابقات با مهم دخالت خارجی پس از این کشور جزیره موفق به COVID-19 بحران بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

این گزارش می گوید که SLC مدیر عامل اشلی de Silva نوشته شده به صفحات دیگر در مورد چشم انداز یک سری مسابقات لیگ برتر (LPL) در حالی که بازیکنان خارجی نیز نزدیک شده است.

در حال حاضر SLC در حال کار بر روی این نظریه که LPL ممکن است ویژگی های پنج تیم و می تواند کمی بیش از سه هفته این گزارش در ادامه می گوید.

نیز وجود دارد که تلاش های ساخته شده از SLC به هند بیش از سه ODIs و T20Is و بنگلادش بیش از سه آزمون در حالی که همچنین به امید میزبان جام ملت های آسیا در ماه سپتامبر.

یک SLC رسمی تایید به ESPNcricinfo که به تایید دولت اعطا شده بود نه فقط برای یک پتانسیل LPL بلکه برای هند و بنگلادش و جام ملت های آسیا تور.

The Indian Premier League (IPL) به تعویق افتاد از ماه مارس به دلیل بحران بهداشت و درمان و BCCI در حال حاضر به دنبال در یک ماه اکتبر پنجره به میزبان نقدی غنی از مسابقات است. این T20 جام جهانی میله میله را بین اکتبر 18 به 15 نوامبر در استرالیا نیز در شک و تردید.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de