سن کلمنت nixes Junior گارد برنامه برای تابستان

کودکان و نوجوانانی که امید خود را برای بهبود اقیانوس مهارت های ایمنی در سان کلمنت را Junior نجات غریق برنامه باید صبر کنید تا تابستان آینده.

مقامات شهرستان را اعلام نهایی جلسه برنامه ریزی شده برای اواسط جولای برگزار نخواهد شد. دو زودتر جلسات در حال حاضر لغو شده است با توجه به وضعیت محدودیت برای coronavirus بیماری همه گیر.

مقامات شهرستان گفت: حفاظت از سلامت و ایمنی برترین بود به تصمیم خود اضافه کرد که تاریخ و گارد برنامه خود را آغاز کرده اند قبل از دولت آغاز چهارمین مرحله از بازگشایی طرح است.

“از آنجا که انتظار می رود تا پس از برنامه ریزی شده شروع تاریخ و نهایی نجات غریق جلسه و با توجه به زمان مورد نیاز برای انجام شنا سعی کنید ناشران و آماده شدن برای جلسه این شهر لغو کل تاریخ و نجات غریق در تابستان سال 2020 برنامه” مقامات گفت.

به طور معمول این شهرستان برنامه آموزش بیش از 800 کودکان و نوجوانان سنین 10-17 در تابستان. پسران و دختران خود را صرف روز آموزش اقیانوس ایمنی و کمک های اولیه, بازی ساحل بازی و پریدن از اسکله. بسیاری از کسانی که شرکت می کنند در این شهر برنامه رفته اند برای کار به عنوان فصلی یا تمام وقت نجات غریق در این شهرستان است.

این برنامه است که پشتیبانی شده توسط سان کلمنت نجات غریق و تاریخ و گارد بنیاد – ساخته شده از سابق سان کلمنت نجات غریق و رهبران جامعه.

برخی از شهرهای دیگر در اورنج کانتی که قبلا در نظر گرفته شده بود لغو junior گارد برنامه با تغییرات.

در نیوپورت بیچ مسئولان شهرستان رای به ارائه برنامه برای همه سنین, گروه, اما قرار دادن اقدامات ایمنی در محل به آدرس COVID-19 نگرانی. در هانتینگتون بیچ, مقامات همچنین معکوس برنامه از خاموش شدن کامل و در حال حاضر ارائه اقیانوس برنامه. برنامه در هر دو شهرستانها اجرا خواهد شد کمتر هفته و به طور قابل توجهی کوچکتر تقسيم شدند.

پارک دولت نیز ارائه مدرج به پایین نسخه از این برنامه در هانتینگتون دولت ساحل و Bolsa Chica.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de