سلمان خان درخواست طرفداران برای ایستادن با خانواده Sushant Singh

بمبئی: سوپراستار بالیوود سلمان خان ساخته شده است یک درخواست به تمام طرفداران خود را به ایستادگی و حمایت از اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput خانواده و طرفداران.

سلمان پیام می آید در میان رسانه های اجتماعی خشم در برابر او و چند تن دیگر از شخصیت های پس از Sushant مرگ است.

“یک درخواست به همه طرفداران من ایستاده با Sushant طرفداران n به زبان n لعنت مورد استفاده قرار گیرد اما با احساسات پشت آن است. لطفا حمایت n stand by خانواده اش n طرفداران به عنوان از دست دادن یک دوست است بسیار دردناک سلمان توییتی در شب شنبه.

قوم و خویش

Sushant را نابهنگام منجر به یک بحث داغ در مورد بالیوود اردوگاه ها و قوم و خویش. هشتگهای از جمله #JusticeForSushant trended در توییتر به عنوان یک تعداد زیادی از شهروندان احساس بازیگر جوان شده بود یک قربانی سیاست و بازی قدرت توسط بالیوود قوم و خویش باند که در نهایت تحت فشار قرار دادند و او را به سمت یک مرحله شدید.

در ژوئن 19, رهبران Jan Adhikar دانش آموزان شورای سوخته به effigies از سلمان Aand, Karan در کرگیل Chowk در پتنا.

Sushant داشت حلق آویز در Bandra اقامت در ژوئن 14 صبح توسط خود, داخلی, کمک, که در سمت چپ این صنعت و طرفداران خود را شوکه کرد.

او بنا به گزارش مبارزه با افسردگی در طول چند ماه گذشته و تحت درمان است.

شکایت کیفری

یک شکایت کیفری علیه سلمان کاران و تولید کننده Ekta کاپور در میان چندین نفر دیگر واصل شد.

این مورد در زمینه بخش های 306 و 109 از 504 و 506 در مظفرپور دادگاه توسط یک حامی به نام Sudhir کومار Ojha در برابر Ekta Kapoor, Salman Khan, Karan Johar, Aditya Chopra, Sajid Nadiadwala, بوشان کومار و Sanjay Leela Bhansali.

Ojha ادعا شده که این برجسته بالیوود شخصیت مجبور Sushant به خودکشی تحت یک توطئه است که او التماس کرد به مبلغ قتل است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de