بازسازی قوچ باید آماده برای بهبود NFC

از تمام حساب های قوچ بازیکنان و مربیان خود ساخته شده در صفحه اصلی در فضای مجازی در طول شش هفته این بهار که تصویری-جریان چت جایگزین سنتی جلسات و minicamp شیوه های.

پیدا کردن راه خود را در فضا بیشتر آشنا NFC فوتبال این فصل را سخت تر خواهد شد.

با عمده فهرستی از حرکت و کامل ترین تیم به پایان رسید با خود “مجازی offseason برنامه” از آن زمان به استراحت کردن (در نظر گرفته شده) شروع از اردوگاه های آموزشی در اواخر ماه جولای (برنامه ریزی شده) شروع پیش فصل بازی در اواسط ماه اوت است.

و آن را به یک زمان خوب به فراتر از چهار دیوار زوم صفحه نمایش و اندازه رقابت آنها در این فصل به طور منظم است که باز می شود (ویروس مایل) در اواسط ماه سپتامبر.

مانند هر چیز دیگری در این سال, چشم انداز منوط به تغییر. اما برای قوچ در حال حاضر آن را مانند این می رود: آنها را به فراتر از انتظارات به NFC برگشتی.

کسانی که انتظارات برای قوچ معنی عقل متعارف نگاه بسیار دقیق: NFL پیروزی-کل شرط بندی خطوط ذکر شده در VegasInsider.com باید آنها را از رفتن 8-8. که به سختی یک دیدگاه بدبینانه از یک تیم که رفت 9-7 در سال 2019 خواهد بود و با استفاده از کمتر ثابت شده بازیکنان به جای نه به طور منظم در جرم دفاع و تیم های ویژه.

و قوچ خود رکورد است که تنها بخشی از آنها 2020 برگشتی چشم انداز که می توانید آنها را کنترل کنید.

مطلع حدس و گمان در لاس وگاس می بیند NFC حذفی مشاجره در حال اجرا عمیق تر این فصل با هشت نفر از 16 تیم رفتن 9-7 یا بهتر کابوی ها و Buccaneers در حال حرکت به پیوستن به 49ers, پرستاران, عقاب, Seahawks, هکرها و وایکینگ ها با برنده شدن در پرونده.

خبر خوب در مورد قوچ’ شانس بازگشت به پلی آف پس از یک سال عدم وجود آمد و در زمستان سال گذشته زمانی که NFL مورد اشاره گسترش postseason مسابقات زمینه از شش به هفت تیم در کنفرانس.

خبر بد آمد بعد از حذفی, گسترش ساخته شده رسمی در اواخر ماه مارس زمانی که نتایج رایگان-آژانس دوره و پیش نویس NFL پردازش شدند و NFC بیرون آمد و به دنبال سخت تر از آن از یک سال پیش.

که چیزی نیست Sean McVay خواهد صحبت در مورد. قوچ’ مربی طول می کشد buttering از مخالفان یک بازی در یک زمان. خواسته در ماه مه که در مورد تیم های دیگر بهبود یافته ترین McVay بر NFC غرب مخالفان شروع با دو فوق قوچ در سال 2019 جدول رده بندی – کنفرانس قهرمان سان فرانسیسکو و وحشی-کارت حذفی دور برنده سیاتل.

“و سپس آریزونا با (wide receiver DeAndre) هاپکینز افزود: برخی از بازیکنان بزرگ در پیش نویس با (linebacker اشعیا) سیمونز” McVay گفت که کارفرمایی Kyler موری خواهد بود رفتن به دوم خود را با نرم افزار های نجومی.

اما کاردینال’ ادامه داد: انتظار می رود با بهبود هاپکینز ورود تجارت به عضویت موری در عبور از بازی پس از رفتن 5-11 و اتمام چهارم در این بخش در مربی Kliff Kingsbury سال اول است و تنها بخشی از آنچه در جریان بوده است در بالا و پایین قوچ.

مسلما در بهبود تیم در NFL هستند همه در NFC: خلیج تمپا (با تام بردی شما ممکن است شنیده ام), Dallas (با یک مربی جدید و دفاعی بهبود یافته لیگ برتر-امتیاز پیش نویس) و آریزونا (گرد کردن در لیگ سخت ترین بخش).

یک نظریه پرداز توطئه ممکن است فکر می کنم این طرح با هدف به طور مستقیم در قوچ. آنها یکی از تنها سه تیم در لیگ برتر است که در حال برنامه ریزی برای بازی در این فصل در برابر کابوی ها (در SoFi ورزشگاه را به طور منظم فصل اولین سپتامبر. 13), Bucs (در جاده ها در یک شنبه شب در ماه نوامبر) و کاردینال (دو بار در ماه دسامبر و ژانویه). آنها تنها تیم برنامه ریزی شده به صورت آن سه به علاوه 49ers کنفرانس شانزه.

کسانی که بازی برابر تیم های که به ثمر رساند 55 (Tampa Bay), 44 (دالاس) و 34 امتیاز (سان فرانسیسکو) در محوری ضرر و زیان برای ناسازگار قوچ در فصل گذشته اندازه گیری خواهد شد دولت از دفاع پس از چند مهم خروج و ورود دفاعی هماهنگ کننده براندون Staley.

Staley و جدید حمله هماهنگ کوین اوکانل موفقیت گزارش داده اند در ارتباط با بازیکنان خود را از طریق زوم در حالی که لیگ بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت را اعمال غیر ممکن است. به نظر می رسد جریان های ویدئویی شده است, بهترین چیز بعدی که وجود دارد برای rookies و رایگان-عامل خرید است که خواسته خواهد شد که برای کمک به جایگزینی تاد Gurley, Jenna آشپز, Cory Littleton, Dante فاولر و غذای دیگر که منتشر شد, معامله شده یا از دست رفته به آژانس. این تیم حتی برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن پیوند در آن بحث از زندگی توجه به اعتراضات موضوع از 90 دقیقه مجازی نشست ژوئن 1.

این offseason به یاد همه است که وجود دارد یک جهان فراتر از دروازه های قوچ’ مرکز آموزش.

و فقط در مورد فوتبال وجود دارد وحشی جهان خارج وجود دارد و نام آن مشخص NFC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de