نوارتیس discontinues HCQ محاکمه ثبت نام چالش های

لندن: سوئیس داروسازی نوارتیس اعلام کرده است به قطع هیدروکسی کلروکین (HCQ) کارآزمایی بالینی بیش از حاد ثبت نام چالش های را ساخته اند که پس از اتمام دادگاه infeasible و نه به خاطر هر گونه مسائل ایمنی گزارش شده و یا در اثر نتیجه گیری ساخته شده است.

بازل-بر اساس شرکت گفت که می خواهد همچنان در سراسر جهان عرضه هیدروکسی کلروکین به صورت بالینی و بر اساس درخواست دولت.

“استخدام چالش رو به ما HCQ آزمایشی ساخته شده است آن را بعید است که تیم بالینی خواهد بود قادر به جمع آوری آمار خاصی در یک بازه زمانی معقول برای تعیین اثربخشی HCQ در درمان بیماران مبتلا به Covid-19” شرکت در بیانیه ای گفت: اواخر روز جمعه.

“هیچ مسائل ایمنی گزارش شده است و هیچ نتیجه گیری در اثر از مطالعه” به آن اضافه شده است.

نوارتیس ادامه خواهد داد به ارائه عرضه HCQ به صورت مداوم محقق-آغاز محاکمه (IITs) و بر اساس درخواست دولت به عنوان مناسب که در آن شرایط خاصی را برآورده و دارو استفاده می شود مطابق با سراسر کشور تایید پروتکل درمان.

“محققان در نوارتیس در ادامه به نظارت مداوم ارشاد از مقامات بهداشت و درمان در این مطالعه بیشتر از HCQ برای Covid-19 و همچنین تصمیم FDA آمریکا برای توقف اضطراری با استفاده از مجوز HCQ برای Covid-19 درمان” گفت: این شرکت است.

نوارتیس اهدا کرده است تا به 130 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین از جمله میلیون ها نفر در ایالات متحده است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در هفته گذشته متوقف تست HCQ به عنوان یک درمان برای Covid-19 بعد از داده های جدید نشان داد که هیچ بهره مند شوند.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de