به نظر می رسد بن بست بین بیس بال صاحبان و بازیکنان گذشته کمی طولانی تر به عنوان بازیکن باید گزارش تصمیم به صبر کنید چند روز قبل از رای گیری در تازه ترین صاحبان پیشنهاد برای فصل لیگ بیس بال.

با توجه به گزارش های متعدد بازیکنان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 و ورزش سلامت اقدامات احتیاطی پس از گزارش مثبت تست برای بازیکنان در تیم های مختلفی از جمله دو با فرشتگان است.

صاحبان ارائه شده بازیکنان 60 بازی, برنامه, به علاوه گسترش برگشتی. بازیکنان مقابله با درخواست برای 70 بازی ها و صاحبان گفت که نمی خواهد اضافه کردن هر بازی به پیشنهاد خود را.

بازیکنان بودند جلسه روز شنبه برای تعیین اگر آنها می خواستند به پذیرش 60-برنامه بازی. اگر نه کمیسر راب مانفرد می تواند به طور یک جانبه اجرای یک برنامه از هر طول. اما وجود خواهد داشت بدون گسترش برگشتی — که MLB امیدوار بود ایجاد درآمد بیشتر و بازیکنان را حفظ حق تنظیم یک شکایت است که می تواند در نهایت هزینه صاحبان $1 میلیارد.

تفاوت در حقوق بین 60 بازی فصل و 70 بازی فصل است $250 به 300 میلیون دلار و یا کمتر از 10 میلیون دلار در هر تیم.

اگر برنامه ای برای فصل مستحکم همه تیم — با استثنای احتمالی Toronto Blue Jays چون از کانادا محدودیت های مسافرتی — انتظار می رود که خود را “بهار” آموزش در خانه خود ballparks.

آریزونا و فلوریدا هم دیده می شود افزایش اخیر در coronavirus موارد از جمله تست مثبت بیرون آمدن از فلوریدا اردوگاه به فیلادلفیا فیلیز Houston Astros, New York Yankees و آبی جیز.

فرشتگان مدیر کل بیلی Eppler گفت: در ماه گذشته اولویت خود بود که فرشتگان قطار در فرشته ورزشگاه.

این دو فرشته بازیکنان که تست مثبت برای coronavirus نشده بود کار کردن در هر دو ورزشگاه فرشتگان و یا پیچیده در تمپه Eppler گفت. او نمی خواهد می گویند اگر آنها عمده leaguers یا جزئی leaguers.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de