کارناتاکا فرماندار CM استرس اهمیت در انجام یوگا

بنگلور: Karnataka فرماندار Vajubhai Vala و وزیر B S Yediyurappa روز یکشنبه با تاکید بر اهمیت تمرین یوگا به طور منظم برای حفظ یک روانی, بهداشت جسمی و روحی به عنوان روز بین المللی یوگا جشن دیدم مردم در کارناتاکا جشن آن را در پایین کلید به شیوه ای با COVID-19 محدودیت در محل.

مدارس و پارک ها و باشگاه ها و زمین های بازی در بنگلور عینک خلوت نگاه, بر خلاف سال های قبل که مردم جمع وجود دارد با توجه به محدودیت.

فرماندار و رئیس جمهوری استقبال مردم در روز.

به اشتراک گذاری تصاویر از فرماندار انجام, سبک سگی راج Bhavan در یک مصاحبه مطبوعاتی به نقل او را خواست مردم را به انجام آن به طور منظم برای افزایش ایمنی و بهبود روانی و بهداشت جسمی و روحی.

“محترم فرماندار ولنتاین مبارک ششم بین المللی یوگا در روز 21 st ژوئن 2020 به مردم کارناتاکا دولت و اعتراض به تمرین “یوگا در خانه یوگا با خانواده’,” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

آن گفت: کارکنان تمرین یوگا در چمن از راج Bhavan در 6 هستم.

در صدای جیر جیر Yediyurappa گفت: یوگا یک هدیه از هند به جهان بود که دست ما توسط اجداد ما.

“ما باید برای حفظ یوگا و همچنین نیاز به تمرین آن را به طور منظم به جشن قوی و سالم و معناداری زندگی”, او گفت:.

بسیاری از وزیران و مقامات دولتی تصاویر به اشتراک گذاشته شده از آنها انجام یوگا.

دولت وزرای B C Patil و S T Somashekar انجام یوگا با هم در چمن و به اشتراک گذاشته شده فیلم ها و تصاویر.

این Pantanjali یوگا Kendra اعضا انجام یوگا در Parakala ریاضی در محل Mysuru حفظ اجتماعی فاصله.

در کارناتاکا واحد BJP جشن روز در زیرزمین دفتر حزب که در آن دولت بی جی پی رئیس Nalin کومار Kateel و دیگر حامل های انجام شده آن است.

اتحادیه در امور پارلمانی زغال سنگ و معادن Pralhad جوشی که نشان دهنده Dharwad Lok سبها حوزه در کارناتاکا بیش از حد به اشتراک گذاشته شده عکس های خود را و یوگا روز پیام در توییتر گفت: این کمک می کند تا در افزایش ایمنی و موثر ترین راه برای مبارزه با COVID-19.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de