من آرزو می کنم که آمده بود از طریق: Mahesh شتی در Sushant Singh

بمبئی: یکی از دو تاریخ و زمان آخرین تماس, Sushant Singh Rajput سعی کردم قبل از اقدام به خودکشی او ePavitra Rishta شرکت ستاره ماهش شتی. این تماس را از طریق دریافت کنید.

Mahesh تاسف

در توجه داشته باشید ماهش تاسف گفت: چگونه او بخواهد که تماس آمده بود از طریق. به اشتراک گذاری یک تصویر سیاه و سفید که در آن Sushant و او در حال ژست گرفتن با دوچرخه ماهش به یاد می آورد اولیه خود نشست و بی پایان از مواد غذایی, کتاب, سینما, علم, و خیلی بیشتر.

Mahesh نوشت: “این یک احساس عجیب و غریب… من آنقدر می گویند و در عین حال من لال.

“گاهی اوقات در زندگی شما دیدار با کسی و احساس اتصال فوری به عنوان اگر شما او را شناخته ام تمام زندگی خود را و شما متوجه است که شما لازم نیست که به دنیا آمد از همان رحم به برادران. این است چگونه ملاقات ما… ما همدیگرو به عنوان برادران.

“ما اگر خاموش بیش از عشق ما به مواد غذایی و پیاده روی های طولانی در فیلم شهر و نمی دانستم که چه زمانی و چگونه شد که ما چنین بخشی جدایی ناپذیر از یکدیگر زندگی می کند. هر دو درونگرا هر دو شگفت آور کهنه و قدیمی است که آن را به دوستی ما هر دو زندگی در دنیای شخصی خود ما.

بسیاری از خاطرات

“بسیاری از خاطرات ما در سفر ما بی پایان چت (او می تواند صحبت در مورد هر چیزی در زیر آفتاب با اعتقاد راسخ برابر), مواد غذایی, فیلم, کتاب, طبیعت, علم روابط و تعداد زیادی از bakwaas… او مثل یک بچه در یک فروشگاه آب نبات و انرژی بی حد و حصر رنگ و لعاب با تمام رویاهای بی حد و حصر بود که همیشه عفونی. او ساخته شده من احساس دوست داشتنی. ما به اشتراک گذاشتن یک پیوند منحصر به فرد بود و من همیشه خوشحالم که رابطه ما هرگز نیاز به هر گونه نمایش عمومی از محبت یا اعتبار. آن را مقدس برای هر دو ما. چگونه من آرزو می کنم من تا به حال اسیر این همه در بسیاری از تصاویر پس حداقل من تا به حال چیزی برای نگاه به عقب در حال حاضر است. اما هنوز هم, من خدا را شکر حداقل من 13 سال گذشته ” سفر پر خاطره به گرامی داشتن و نگه دارید برای بقیه زندگی من است.

کمال

“خود را با موفقیت و دستاوردهای خود را کار خود را… او همیشه کمال گرا و بدون توجه به آنچه من می گویم من هرگز قادر به توضیح نبوغ در او. من هرگز می تواند بیان چگونه شاد من احساس میکنم هر بار که من به تماشای فیلم خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ و تمام شب و روز کار سخت او را در پشت آن شخصیت. او الهام بخش برای تقریبا هر کس در اطراف من و ساخته شده است که من حتی بیشتر افتخار می کنم. او همیشه پر از زندگی با رویاها در چشم او. همه کسانی که او را دوست داشتم همیشه به طور خودکار بخشی از خانواده من بیش از حد و همیشه باقی می ماند که راه.

“من هرگز فکر نمی کردم من همیشه در حال نوشتن این همه برای شما برادر. در اینجا ما برنامه ریزی بازنشستگی ما کشاورزی و رویاهای در حال حاضر این… من نوعی همیشه می دانستم که شما خوبان یکی… اما هرگز انتظار می رود که او می خواهم شما را به دور تا به زودی. من همیشه حفظ میراث خود را به قلب و نمی خواهید آن را به رفتن زباله. من آرزو می کنم جهان جشن زندگی خود را به عنوان بسیار به عنوان شما کار می کنند. احساس به عنوان اگر وجود دارد یک ناگهانی درجه اعتبار ساقط خواهد شد که هرگز پر شود دوباره. برای هر رویداد مهم از زندگی ما همیشه وجود دارد برای هر یک از دیگر. چگونه می توانم شما حتی توضیح دهید اگر شما به طور ناگهانی از دست دادن تکه ای از قلب خود را? چگونه شما خودتان را متقاعد به زندگی با تمام چرا های دیگر صدها نفر از پرسش ها و چه ifs? من متاسفم اما من همیشه نگه دارید بسیاری از کینه در حال حاضر. چگونه من آرزو می کنم شما می خواهم که باز کردن قلب خود را به طور کامل. شما می دانستید که شتی hai aur tere saath humesha rahega. پس چرا ؟ ؟ ؟ Baat به kar leta yaar !!! چگونه من واقعا آرزو می کنم که تماس را از طریق kamini… زندگی هرگز همان خواهد بود !!! من می دانم که چقدر شما را دوست داشت ستاره… Dharti Maa Ki Kasam, من به دنبال شما هر شب برادر” Mahesh نوشت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net