یاران صنوبر تا شن و ماسه در مهر و موم ساحل, ساحل تمیز کردن

 • یک صندلی با maroon-تودوزی مخمل است بريدن دور از اسکله توسط Zabdi Ballesteros از سمت چپ Elazar Vilensky مدی لوپز و مایک LeBlanc در طول صرفه جویی در ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • داوطلبان شرکت در نجات ما ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • دو سال Landon Gastelun مسیرهای پیاده روی همراه با مادر بزرگ, Leonore Rayzona از سمت چپ او خواهر تیفانی 12 و مادر اریکا آنها به عنوان داوطلب در طول صرفه جویی در ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • سطل زباله سرریز با باقی مانده به عنوان داوطلب شرکت در نجات ما ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Maddy لوپز ساعت به عنوان مایک LeBlanc dislodges یک صندلی اثاثه یا لوازم داخلی از اسکله با یک چاقو در طول صرفه جویی در ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک صندلی با maroon-تودوزی مخمل است جدا از اسکله توسط Elazar Vilensky چپ و مایک LeBlanc در طول صرفه جویی در ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • تدی یک “hard-working خدمات سگ” با توجه به صاحب خود لوئیس ارکس طول می کشد بخشی در صرفه جویی در ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020.

 • وجود دارد مقدار زیادی از زباله و باقی مانده برای داوطلبان در طول صرفه جویی در ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • داوطلبان شرکت در صرفه جویی در ساحل پاک کردن بعد از جمله خواهر و برادر تیلور دیویس 8 مرکز و 6 ساله برادر جکسون در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • داوطلبان شرکت در نجات ما ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • داوطلبان شرکت در نجات ما ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک داوطلب باطل یک کیسه زباله و دستکش در یک زباله دانی در طول صرفه جویی در ساحل تمیز کردن روز در مهر و موم ساحل در چهار شنبه, ژوئن 20, 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

ساحل از عمده تمیز کردن.

در حالی که داوطلبان که معمولا بیرون آمده و آماده به کار در مهر و موم ساحل, گیر شد در خانه ماندن چند ماه گذشته به دلیل coronavirus نگرانی زباله در ادامه به جریان پایین سن گابریل رودخانه نشسته در شن و ماسه و بین سنگها گیر کرده در اسکله.

اما یاران آمد مسلح با دستکش و کیسه های و ماسک صورت برای کمک به صنوبر تا این منطقه که در مرز مهر و موم ساحل و ساحل طولانی است.

ذخیره ساحل پاک ups اتفاق می افتد شده است برای دو دهه باران یا درخشش در سومین شنبه هر ماه به جز زمانی که coronavirus رسید و قرار دادن یک توقف به پروژه محبوب است.

آبراه شهری و رواناب قیف باقی مانده از 52 شهرهای داخلی به سن گابریل رودخانه و سپس به اقیانوس. پس از صرفه جویی در ساحل شروع به میزبانی پاک کردن یو پی اس در این مکان حدود 150,000 داوطلبان باید با توجه به یک دست کمک می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de