گجرات HC باقی می ماند رته Yatra در احمدآباد

گاندینگر: به نقل از دادگاه عالی ماندن در خداوند Jagannath را رته Yatra در پوری در Odisha میان coronavirus همه گیر در گجرات دادگاه عالی در شنبه ماند رته Yatra صفوف در احمدآباد شهرستان برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23.

دادگاه عالی همچنین به دولت خانه بخش احمدآباد کمیسر پلیس و شهرداری شرکت به توضیح دهد که چرا طولانی وجود دارد تاخیر در اعطای یا انکار اجازه رته Yatra و در نتیجه عدم اطمینان بیش از این سال را به صفوف مذهبی.

سهامداران خواست به فایل پاسخ

تمام سهامداران خواسته شده است به فایل پاسخ خود را با تاریخ بعد از شنیدن — جولای 6. آنها همچنین خواسته شد به همراه تمام برنامه های کاربردی برای اجازه رته Yatra.

یک نیمکت از رئیس دادگستری Vikram Nath و عدالت JB Pardiwala گفت که به دنبال بزرگتر منافع عمومی و ایمنی رته Yatra در احمدآباد نمی توان اجازه داد این سال است.

دادگاه عالی گفت که راه apex دادگاه باقی مانده بود که Odisha رته Yatra آن را توصیه به نگه داشتن هر گونه صفوف مذهبی در هر نقطه در دولت به عنوان به خوبی.

تقسیم نیمکت بود و شنیدن آنلاین یک موضوع فوری از دو PILs ظ توسط احمدآباد شهروندان دعا کرد که اگر رته Yatra اجازه داده شد کرونا شیوع بیماری می تواند خطرناک گسترش عفونت کرونا.

PILs استناد coronavirus ارقام

این PILs ذکر تاج آمار و ارقام از کانون احمدآباد با بیش از 18,000 موارد مثبت و بیش از 13000 مرگ و میر.

این PILs ذکر است که رته Yatra مسیر تا به حال بسیاری از میکرو مهار مناطق که در آن غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله در نمایی از کوچه های باریک.

143rd صفوف مذهبی

احمدآباد را Jagannath معبد مقامات ساخت آماده سازی برای برگزاری 143rd صفوف مذهبی در ژوئن 23, اما دولت گرفته نشده بود روشن ایستادن بر اینکه آیا برای رد یا قبول اجازه.

معبد امنا تا به حال حتی دعوت اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و گجرات وزیر Vijay Rupani برای ‘Pahind’ یک تشریفاتی ضعیف کردن صفوف.

از آن خواهد شد اولین بار در 143 سال از رات Yatra تاریخ است که صفوف نمی خواهد اجازه برگزار می شود.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de