دریافت واکسن MMR شات در حال حاضر برای محافظت در برابر شدید Covid-19

واشنگتن: در عین حال یکی دیگر از امید برای مبارزه با چند Covid-19 علائم تجویز واکسن MMR (سرخک ، اوریون ، سرخجه) واکسن می تواند در خدمت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای تعدیل سپتیک التهاب همراه با عفونت ویروس, محققان می گویند.

واکسیناسیون MMR در سیستم ایمنی افراد صالح هیچ موارد منع مصرف و ممکن است به خصوص موثر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که می تواند به راحتی در معرض Covid-19 گفت: کارشناسان در یک مقاله منتشر شده در mBio یک journal of the American Society for Microbiology.

“یک کارآزمایی بالینی با MMR در جوامع در معرض خطر ممکن است ارائه یک ریسک پایین-بالا-پاداش اقدام پیشگیرانه در صرفه جویی در زندگی در طول Covid-19 pandemic” گفت: Dr Paul فیدل دانشیار دین پژوهش در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا بهداشت دانشکده دندانپزشکی.

“من فکر نمی کنم آن را به کسی صدمه دیده است به یک واکسن MMR که محافظت در برابر سرخک ، اریون و سرخجه با این پتانسیل سود اضافه شده برای کمک به در برابر Covid-19,” فیدل اضافه شده است.

نصب شواهد نشان می دهد که ویروس ضعیف شده زنده واکسن ارائه غیر خاص حفاظت در برابر عفونت های کشنده نامربوط به هدف پاتوژن از واکسن توسط القا روت اختصاصی ذاتی سلول های ایمنی برای بهبود میزبان پاسخ در برابر عفونت های بعدی.

ویروس ضعیف شده زنده واکسن القاء غیر اختصاصی اثر به نمایندگی از “روت ذاتی ایمنی” آموزش گلبولهای (سلول های سیستم ایمنی بدن) پیش سازهای در مغز استخوان به عملکرد به طور موثر در برابر گسترده تر عفونی توهین.

در آزمایشگاه دکتر معیری Noverr استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه Tulane آب مدرسه طب در New Orleans با همکاری دکتر فیدل واکسیناسیون با زنده قارچی فشار ناشی از روت ذاتی حفاظت در برابر کشنده polymicrobial سپسيس.

مرگ و میر در COVID-19 مواردی است که به شدت در ارتباط با مترقی التهاب ریه و احتمالی سپسيس.

حوادث اخیر ارائه پشتیبانی برای محققان فرضیه.

این علائم خفیف دیده می شود در 955 ملوانان در یو اس اس روزولت که تست مثبت برای Covid-19 (فقط یک بستری) ممکن است یک نتیجه از این واقعیت است که MMR واکسن های داده شده به تمام نیروی دریایی ایالات متحده قرار دهند.

علاوه بر این داده های اپیدمیولوژیک نشان می دهد همبستگی بین مردم در مکان های جغرافیایی که به طور معمول دریافت واکسن MMR و کاهش Covid-19 نرخ مرگ و میر.

“COVID-19 تا به حال نه یک تاثیر بزرگ در کودکان و محققان این فرضیه را مطرح کرد که یکی از دلایلی که کودکان محافظت در برابر عفونت های ویروسی که موجب سپسيس است خود را بیشتر اخیر و مکرر در مواجهه با ویروس ضعیف شده زنده واکسن است که همچنین می تواند القاء روت سرکوبگر MDSCs که محدود کردن التهاب و سپسيس” نویسندگان نوشت.

محققان پیشنهاد یک کارآزمایی بالینی برای تست اینکه آیا واکسن MMR می تواند به محافظت در برابر COVID-19 و در عین حال نشان می دهد که همه بزرگسالان به خصوص مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد در خانه های پرستاری دریافت واکسن MMR.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de