دهلی وزیر Jain پاسخ به درمان

دهلی: دهلی وزیر بهداشت Satyendar Jain پاسخ به درمان پس از پلاسما درمانی و دمای بدن نیز پایین آمده اگر او همچنان در ICU منابع در حداکثر بیمارستان در اینجا گفته است.

این منابع گفت: Jain — که تا به حال مورد آزمایش قرار coronavirus مثبت نگه داشته شود تحت نظارت برای 24 ساعت آینده. اگر او نمی کند توسعه مشکل تنفسی یا تب دوباره او ممکن است منتقل شده از بخش مراقبت ويژه در روز دوشنبه.

حتی در شنبه جین بود, اکسیژن, پشتیبانی, اگر سلامتی خود را به پارامترهای شروع به بهبود می بخشد.

روز جمعه 55 ساله Aam Aadmi رهبر حزب سلامت رو به وخامت گذاشته و پس از او توسعه پنومونی در طول درمان برای coronavirus در راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان اینجا. او سپس منتقل به حداکثر بیمارستان در Saket.

AAP MLA Evellyn Bharti زودتر توییتی که جین سلامت و پایدار بود. “فقط صحبت به بیمارستان و برطرف شد بدانید که دهلی وزیر بهداشت و همکاران نزدیک Satyendar جین جی پایدار است در حال حاضر. برای او آرزوی بهبود سریع,” او گفت:.

جین تست شد دو بار در این هفته پس از توسعه علائم کروناویروس از جمله تب بالا و تنفس مشکل است. او آزمایش مثبت برای بار دوم در روز چهارشنبه.

در ضمن AAP MLA آتیشی, دهلی نو, مشاور دولت Abhinandita ماتور و AAP رسانه ها روزنامه نگار Akshay Marathe نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و در قرنطینه.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de