کاخ سفید اعلام کرد قصد دارد برای ژوئیه 4 جشن

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت است به جلو با یک کاهش-key سلام به امریکا” جشن امسال در تاریخ چهارم با وجود نگرانی از برخی از نمایندگان مجلس در مورد جمعیت این رویداد می تواند به تولید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

واشنگتن برگزار شد جشن روز استقلال برای دهه های رژه در امتداد خیابان قانون اساسی یک کنسرت در کنگره چمن با موسیقی ملی ارکستر سمفونیک و آتش بازی آغاز در هنگام غروب در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر ترکیب سال گذشته با اضافه کردن سخنرانی خود در حال حرکت آتش بازی نزدیک به یادبود لینکلن و احضار آرایه ای از تانک و هواپیماهای جنگی برای سرگرم کردن جمعیت.

کاخ سفید گفت که رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump میزبان این رویداد این سال از کاخ سفید جنوبی چمن و بیضی. آن گفت: رئیس جمهور ارائه خواهد شد سخنان و که این مراسم شامل موسیقی نظامی تظاهرات و پلها. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد در نزدیکی مراحل یادبود لینکلن.

به عنوان رئیس جمهور تهمت دانست و گفت: وجود خواهد داشت یک جشن روز استقلال در این سال و آن را به یک نگاه متفاوت نسبت 2019 برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که حضور” گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

مردم آمریکا نشان داده اند فوق العاده ای شجاعت و روح در مبارزه با این همه گیر جهانی فقط به عنوان پدران ما را در مبارزه برای تضمین استقلال ما و هر دو سزاوار جشن در امریکا تولد این سال است.” قانونگذاران دموکرات از منطقه واشنگتن اعلام کرده اند خود را قوی اپوزیسیون به یک رویداد مانند سال گذشته است.

با توجه به زمان COVID-19 بحران ما معتقدیم چنین رویدادی خواهد دلیلی خطر سلامت و ایمنی از هزاران نفر از آمریکایی ها است. بیشتر این رویداد خواهد آمد در هزینه میلیون ها دلار مالیات دهندگان در حالی که ما در مواجهه با یک رکود اقتصادی بی سابقه ای با توجه به همه گیر” نمایندگان مجلس گفت: در 26 مه نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper و وزیر کشور دیوید برنارد.

یکی از نمایندگان مجلس که امضا نامه تشکر. همین Beyer, D-Va., گفت: پس از اعلام از کاخ سفید است که رئیس جمهور باید قادر به جشن روز استقلال مسئولانه است.

به جای آن او با استفاده از نیروهای نظامی برای مرحله دیگری هزینه, سیاسی, عکس, op, بیر تأکید کرد.

جمعیت در بازار ملی به شمار می رود کوچکتر در بخشی به دلیل یکی از بزرگترین قرعه کشی از روز سالانه رژه لغو شده است. رژه شرکت میزبانی است با خدمات پارک های ملی و یک وب سایت برای این رویداد گفت: رهبری محلی پیش بینی شده است که COVID-19 عفونت سطح نمی شود کاهش خواهد یافت به حدی است که این امر می تواند امن و یا محتاطانه به انجام رژه.

سالانه آتش بازی نشان می دهد بر روی بروید.

منبع: AP

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de