دو طرف شکست خورده اند امریکا: Mimi رابسون

چرا باید کالیفرنیا را در احزاب ؟ چرا که آنها شکست خورده ما!

در این سال انتخابات ریاست جمهوری ما را مجبور به تصمیم گیری بین دو-صرف پیر مردان سفید نه که به نظر می رسد که منافع ما در ذهن در هنگام تعیین جهت از کشور است. ما در حال حاضر یک سوم جدی انتخاب است.

من می دانم که برای تلفن های موبایل بیش از حد ساده است اما آن چیزی است که ما واقعا می تواند انجام دهد. ما در نهایت می تواند در انتخاب یک آزادیخواه برای رئیس جمهور و دکتر جو Jorgensen است نامزد است که می تواند که اتفاق می افتد. او تفاوت این شهرستان نیاز است.

Jorgensen مدرس ارشد در رشته روانشناسی در دانشگاه کلمسون بود حزب آزادیخواه معاون نامزد ریاست جمهوری در یک بلیط با هری براون در سال 1996.

پلت فرم خود را ساده است: رفع ما $23 تریلیون دلار بدهی ملی پایان دادن به توقف دخالت در گران قیمت و مرگبار جنگ های خارجی, رفع ما شکسته بهداشت و درمان و بازنشستگی سیستم های جلوگیری از تعرفه ها که در حال از بین بردن رایگان بازار برای مصرف کنندگان آمریکایی و تولید کنندگان و در نهایت پایان دادن به بحران مهاجرت.

در چهار سال گذشته هر دو از احزاب شکست خورده اند ما است. نه فقط در کالیفرنیا اما در سراسر کشور. آن را یک بار به نظر می رسید که همه چیز داره همراه سادگی; اقتصاد بود زمزمه همراه ما شاهد بالاترین نرخ بیکاری در سال های و, بسیاری از ما در آغاز سال تفکر است که سال 2020 خواهد بود ، اما این همه رفت و به جهنم در یک handbasket و آن پیر احزاب هستند که به سرزنش.

انتخابات ریاست جمهوری این سال را به همه کالیفرنیا یک شانس برای تغییر جهت از هر دو کشور و دولت است. برای بیش از حد طولانی ما اجازه دموکرات ها و جمهوری خواهان قاب روایت در جهت کشور با نتایج غیر قابل تحمل اقتصاد ناپایدار مداخله خارجی و بیشتر تخلفات در ما آزادی شخصی و آزادی های روزانه است.

در ماه مارس این کشور تعطیل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اگر چه آن را احتمالا نمی تواند گفت که دولت مسئول همه گیر آنها هستند و قطعا مسئول واکنش خود را به آن. و این واکنش باعث شده که انشعابات را برای دهه ها آمده است. در هر دو سطح ایالتی و ملی ما انتخاب نماینده می تواند به توسعه یک برنامه برای نگه داشتن مردم ایمن از ویروس در حالی که نگه داشتن افراد شاغل, اما آنها به جای تصمیم به نگه داشتن ما در خانه های ما و کسب و کار ما.

جو Jorgensen انجام داده اند چیز بسیار متفاوت است. او را مجاز به شرکت ها برای شروع در حال توسعه و به کارگیری تست بلافاصله با استفاده از اورژانس قدرت عمل اجازه می دهد تا FDA به سرعت بیشتری تصویب آزمون.

Jorgensen را نیز به حمایت از 3 تریلیون دلار محرک لایحه. او می خواهم که اجازه دهید مردم نگه داشتن پول خود را و تصمیم بگیرید که چگونه آنها می خواستند برای آن صرف شده است.

و سپس بعد از تقریبا سه ماه از شهرستان ما در حال تعطیل بود وجود دارد یک نقطه اشتعال. جورج فلوید کشته شده به دست پلیس مینیاپولیس. این نه یک حادثه جدا شده و در جریان بوده است برای بیش از حد طولانی است. ماموران پلیس اقدام شده است با مصونیت از مجازات برای دهه ها از جمله آنچه در لس آنجلس در سال 1992 با رادنی کینگ. این اتفاق در نیویورک در سال 2014 با اریک گارنر که پس از کشته شدن مشکوک از فروش سیگار. این اتفاق می افتد دوباره و دوباره و مردم در نهایت به اندازه کافی بود. مردم می خواهند یک تغییر و نه از احزاب اصلی تعیین کرده اند به آن را تعمیر.

Jorgensen معتقد است که همه چیز باید تغییر انجام دور با واجد شرایط ایمنی همراه بدون دست کشیدن از حملات و نظامی پلیس است. او را حمایت صورتحساب مانند “tri-peaks” لایحه معرفی شده توسط Rep. جاستین Jalbi L-میشیگان به پایان واجد شرایط ایمنی برای پلیس بر خلاف رئیس جمهور تهمت یا جو بایدن که فقط می خواهد به “اصلاحات” واجد شرایط ایمنی.

به عنوان حزب آزادیخواه ریاست جمهوری نامزد جو Jorgensen خواهد شد به احتمال زیاد در انتخابات در تمام 50 ایالت به عنوان ما در سال 2016. این به این معنی است که کالیفرنیا رای دهندگان باید یک انتخاب واقعی در این سال است.

میمی رابسون است صندلی از حزب آزادیخواه از کالیفرنیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de