Sushant Singh Rajput طرفداران تقاضای اکران از گذشته خود فیلم

بمبئی: هشتگ #WeWantDilBecharaOnBigScreen نگهداری می روند در توییتر در روز جمعه با طرفداران اواخر بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput خواستار آن است که او در آخرین فیلم منتشر شده در تئاتر و نمی شود به طور مستقیم به OTT.

این تقاضا توسط اواخر بازیگر طرفداران می آید در زمانی که بسیاری از تولید کنندگان در حال مصرف OTT مسیر به انتشار فیلم های خود را با توجه به تئاتر در بسته.

خواستار آزادی تئاتر برای Sushant آخرین فیلم “Dil Bechara” یک فن با برچسب اکران Mukesh Chhabra و در توئیتر خود نوشت: “#WeWantDilBecharaOnBigScreen. این را به عنوان آخرین فیلم از ما اواخر بازیگر @itsSSR. آن را صمیمانه درخواست برای انتشار آن در آت پلت فرم. @CastingChhabra آقا ما می خواهیم آن را بر روی صفحه نمایش بزرگ است.”

“Sushant همیشه به یاد از دست رفته… خیلی بد..و بله #WeWantDilBecharaOnBigScreen” می خواند یکی دیگر از طرفداران خود را صدای جیر جیر.

در همان زمان شهروندان خواستار هستند برای یک اداره مرکزی تحقیقات (CBI) پروب به اواخر بازیگر مرگ نابهنگام آنها صدای جیر جیر با استفاده از هشتگ #CBIEnquiryForSushant.

“او پر از زندگی… او نمی خواهد خودکشی.. مطمئنا این یک قتل برنامه ریزی شده #CBIEnquiryForSushant #WeWantDilBecharaOnBigScreen ایم” یک کاربر دیگر.

“Dil Bechara” در اصل میله میله به آمار تئاتر در ماه مه این سال است. با این حال این فیلم نمی تواند آزادی در زمان به عنوان تئاتر بسته شده اند پس دولت دستورالعمل میان COVID 19 مستند. در ضمن, Sushant Singh Rajput گذشت در ژوئن 14.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de