بهار جمع بندی Q&A: لاگونا هیلز آهنگ مربی می خواهم به میزبان تمام comers ملاقات با هر کس خوش آمدید


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


کریس لینچ لاگونا هیلز و میدانی

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: خوشبختانه بسیاری از tracksters هنوز هم می تواند قطار “اویو” — خود را به خصوص دوندگان فاصله. بنابراین من مربیگری عملا به عنوان آنجا که ممکن است.

من کاملا آشپز و حتی آغاز شده و در حال اجرا دوباره برای خودم. همچنین در زمان حال به کار ما صلیب کشور دوره و کارخانه برخی از درختان جدید در آن است. به من احساس خوب مانند چیزی است که می تواند به رشد خارج از همه این است.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: راستش من فقط از دست دیدن تیم من. البته شیوه های ملاقات, هیجان پیروزی و عذاب شکست و همه از آن بیش از حد, اما اغلب فقط از دست سرگرم کننده از گذراندن چند ساعت در یک روز با بچه های من.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: چگونه تحت تاثیر قرار من چگونه با آنها رفتار همه از این. آن شده است ترکیبی از پذیرش و امیدوار مثبت. البته آنها غمگین در مورد تجارب و فرصت های از دست رفته, اما آنها در حال رفتن به اجازه دهید این آنها را آهسته! این انعطاف پذیری است که من فکر نمی کنم بسیاری از بزرگسالان قادر به.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: هیچ سوال سخت ترین چیز برای من است نه من ارسال سالمندان کردن راه آنها سزاوار است. ما یک ضرب المثل در لاگونا هیلز “سالمندان انجام کارهای خاص” و من به سادگی دل که آنها هرگز شانس یک بار دیگر ثابت کند که بیان درست است.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بهترین لحظه من بوده است ورزشکاران فعلی و فارغ التحصیلان چک کردن در در خود مربی به مطمئن شوید که او انجام باشه. من 2017 CIF قهرمان کشور عبور دهید و حتی سازمان زوم مراسم و شامل مربی خود. آن را بسیار شیرین است.

س: اگر شما می توانید یک آهنگ دیدار فردا چه خواهد بود ؟

یک: ما فقط تا به حال فوق العاده از آهنگ های جدید نصب شده در لاگونا هیلز, بنابراین من می خواهم میزبان همه comers دیدار که در آن به معنای واقعی کلمه هر کس خوش آمدید; no نمرات بدون مدال فقط دوستان گرفتن با هم و لذت داشتن انجام آنچه که ما عشق است.

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: ما تمرین “3-P” در آموزش ما: صبر – پشتکار – مثبت. بسیاری از بچه های قدیمی و جدید باید گفت که آنها احساس 3-P را اعمال می شود در حال حاضر بیشتر از همیشه. نه تنها در آموزش بلکه در مدرسه و در زندگی است.

س: برای سرگرم کننده است که ورزشکار(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: من پسر کاپیتان ارشد Zayne Kratz. من همیشه یک ضربه از شور و شوق خود را برای دو و میدانی. او به معنای واقعی کلمه می خواستم برای رقابت در هر رویداد او می تواند: 100, 200, 400, دیسکوس, 4×100, 4×400. اگر ما تا به حال دو و میدانی, آن را هنوز هم احتمالا نمی خواهد که تا به حال به اندازه کافی حوادث برای جلب رضایت او. همیشه به من لبخند برای دیدن چقدر انرژی و عشق او تا به حال برای این ورزش است.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه showdown? می شود آن را یک مسابقه یک رشته رویداد و یا شاید یک رقص در این مسیر ؟

A: آسان انتخاب من دستیار مربی و دست راست مرد, روروک مخصوص بچه ها Takacs در “پیاده کردن” لا “Zoolander.” او قطعا برنده, اما این امر می تواند ارزش آن را فقط برای ارزش سرگرمی. همه ما می تواند استفاده از یک خنده خوب در حال حاضر و روروک مخصوص بچه ها همیشه تضمین می کند که!

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی بر روی اتوبوس تیم برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: پس از این همه آغاز شده من ارسال هفتگی پیام به تیم من به نام: “مربی دوشنبه پیام, خاطرات و موسیقی.” هفته اول آهنگ بود که “بچه ها بسیار خوب” — و آنها خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de