برخی هرگز از Juneteenth تا چند هفته پیش. برخی می دانستند در مورد آن از دوران کودکی اما هرگز با حضور, بزرگداشت. در هر نقطه که در آن پدید آمده در رادار خود همه آنها آمد به علامت یک روز معنی دار در تاریخ است.

چند صد نفر جمع چهار شنبه, ژوئن 19, در, درخت-سایه پارک wedged بین ساختمان در سانتا آنا مدنی مرکز. یک تعداد انگشت شماری از سخنرانان نوبت در زمان آموزندگی خود را مشتاق دانش آموزان با درس مورد Juneteenth.

 • یک مرد دارای یک نشانه در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک زن می گذارد رز در یک مرحله در حافظه جورج فلوید در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Ferin کید سیاه OC صحبت می کند در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • سخنران آدرس این جمعیت در کنار یک نقاشی از جورج فلوید و خانواده اش در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • جنیفر Pizano روزجهانی 8 دقیقه, 46 ثانیه سکوت در حافظه جورج فلوید در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک زن و شوهر پذیرای طول Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • خواهر کری و Malorie Masaniai از سمت چپ مشاهده, 8 دقیقه, 46 ثانیه سکوت در حافظه جورج فلوید در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • شرکت کنندگان مکث پس از گذاشتن گل رز در یک مرحله در حافظه جورج فلوید در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک انسان واکنش نشان می دهد در طول یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • واکنش مردم به یک سخنران در یک Juneteenth رویداد در Sasscer پارک در Santa Ana, CA در جمعه 19 ژوئن 2020. Juneteenth نشانه تاریخ 19 ژوئن 1865 زمانی که اتحادیه سربازان تحویل نیوز به آخرین باقی مانده آفریقایی برده است که آنها آزاد بودند. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در 19 ژوئن 1865 اتحادیه سربازان وارد گالوستون تگزاس به ارائه اخبار به گذشته باقی مانده بردگان که جنگ داخلی به پایان رسید و بردگان بودند آزاد – دو سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر شده خود را اعلام.

در جوامع Juneteenth شد تعطیلات سالانه – شرکت با مواد غذایی, سرگرمی و مراسم مذهبی.

“من در نهایت آموخته اهمیت چیزی است که من باید خود را جشن گرفته اند تمام زندگی من گفت:” کوستا مسا ساکن Delaney کودکان, 27, یک متخصص بازاریابی.

کودکان که سفید آمد دیر به حزب زمانی که جورج فلوید مرگ به طور ناگهانی افزایش آگاهی او را از نژادی و بی عدالتی است. گرفتار در یک هولناک ویدئو غیر مسلح سیاه, مرد درگذشت مارس 25 به Minneapolis افسر پلیس به زانو در گردن او.

ارواین ساکن Cathrine او گفت: او سابقه تدریس در مدارس دولتی برای سال تا کنون که بدون مطالعه در مورد Juneteenth در کتاب های درسی. “من در سراسر آن چند سال پیش زمانی که من به دنبال اطلاعات در مورد Black Lives Matter” گفت: او که اکنون در حال مطالعه و عمل به قانون.

رئیس جمهور تهمت کردم مقاومت مواجه زمانی که او برنامه ریزی یک کمپین تجمع در تاریخ 19 ژوئن در Tulsa, Oklahoma. پس از به تعویق انداختن راهپیمایی خود را برای یک روز, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هیچ کس تا به حال شنیده ام” از Juneteenth اما از آن است که در حال حاضر “بسیار معروف است.”

به عنوان سخنرانان راه می رفت به دانش آموزان خود را از طریق 400 سال مخمصه آمریکایی های آفریقایی تبار و همچنین بومیان آمریکا بزرگداشت زمان در یک تن است که برجسته آن از تظاهرات اخیر.

“این Juneteenth رویداد بسیار متفاوت است – بیشتر شبیه به یک بحث TED گفت:” لانگ بیچ نرم افزار مهندس ارل ویلسون 30 که با حضور چندین تظاهرات.

اما “Black Lives Matter” نشانه و اشاره به فلوید و خشونت پلیس نیز ادای احترام احساس می کنم مثل یک ادامه تظاهرات که میرسد این کشور از اواخر ماه مه.

“صبر ما به عنوان مردان سیاه تا اجرا” Karamo “دکتر لرز” Chilombo یک 75 ساله لس آنجلس اطفال و فعال به حضار گفت.

“خشونت پلیس است اما نوک کوه یخ” Chilombo گفت: دفاع از تغییرات نه تنها در اجرای قانون بلکه در قوانین.

سیاه OC مدیر Ferin کید اشاره کرد که او را تحسین کرد از اورنج کانتی – “و من به آن افتخار می کنم.”

“ما ایستاده به عنوان یکی از مردم به روح جورج فلوید و قربانیان خشونت های پلیس,” Kidd به جمعیت گفت.

کید گفت که او مطرح نسبتا امن محله شهرستان – تربیت بود که هر دو مزایا و معایب.

“این یک تجربه دردناک نیست برای دیدن مردم خود را, اما در حال رشد در اینجا نیز یک برکت و رحمت” Kidd, گفت:, و اضافه کرد که او نه “گرفتار در چرخه تخریب” است که بیش از حد اغلب آفت فقر زده مناطق.

“اگر شما سیاه و سفید و از O. C., من امیدوارم که شما با افتخار از آن بیش از حد,” او گفت:. “ما باید مسئولیت را به بیرون رفتن در جهان و منعکس کننده زیبایی و قدرت و توان ما سیاهی.”

دعوت از همه مردم برای ایستادن در برابر سفید ناسیونالیسم کید افراشتند “سیاه OC وحدت پرچم” ساخته شده از چهار bandannas – سیاه و قهوه ای و بژ و سفید.

این Juneteenth کید گفت: “یک جشن از استقلال و تعهد به عدالت و برابری برای همه مردم است.”

ایستاده 6-پا-3 ویلسون گفت که او زندگی می کردند از نزدیک با بعضی اوقات خطرناک کلیشه های متصل به مردان سیاه و سفید.

پس از شرکت در یک عروسی در امپراتوری درون مرزی ویلسون گفت: او را ترک هتل با پای پیاده به معنی بازگرداندن tacos برای دوستان خود. دو افسر پلیس سفید متوقف شد او را در خیابان گفت که او شبیه یک مظنون آنها دنبال شد.

“من لباس پوشیدن و در لباس مخصوص مهمانی رسمی” ویلسون گفت:. “من احترام – من همه چیز را در راه من قرار بود به. آنها تماسهای مکرر من و تخلیه جیب من. پس از آنها تا به حال تاسیس من سلاح من قرار داده و من دست در جیب خارج از عادت است. آنها هر دو کشیده اسلحه های خود را بر روی من است.”

ماموران در نهایت فرستاده او را در راه خود را با یک هشدار: “اقامت کردن خیابان ها. ما هنوز هم احساس می کنم شما امن است.”

صفحه اصلی رانندگی روز بعد با دوستان ویلسون گفت: “من احساس پایین تر از چیزی. من حرف نمی زنم. من فقط نشسته وجود دارد basking در ویرانی. چه می توانم انجام و یا تغییر در مورد خودم به دنبال ” امن است؟'”

در یک نوع معکوس کلیشه تیموتی هاردی, 31, آیا به نظر نمی آید مانند او تعلق دارد در روز جمعه جشن.

ورزشی, خالکوبی یک کابوی کلاه و چکمه های بلند سفید برگزار قطب بزرگ پرچم آمریکا. کسی می تواند از اشتباه او را برای یک شمارنده-معترضان – که خواهد بود خوب با او گفت: به دلیل آن را یک “استارت مکالمه خوب.”

“نژاد پرستی باعث می شود من خیلی عصبانی گفت:” آلیسو ویجو ساکن که با این نسخهها کار به عنوان یک مغز و اعصاب تشخیص تکنسین. “من سخت کار کرده اند به تکامل به دور از برخی از خود من غلط انداز. ما نیاز به ایجاد برخی از تغییرات و ما نیاز به آنها را سریع می باشد.”

ارواین ساکن کالج اخیر و فارغ التحصیل الا Mullins, 21, گوش به سخنرانان “در ترس” او گفت:. اگر چه سیاه و سفید او تنها به تازگی آگاه از Juneteenth, او گفت:.

“خیلی از این است که تدریس در مدرسه” او گفت:. “وجود دارد چقدر من نیاز به یادگیری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de