سنگاپور COVID-19 شمارش می رسد 41,833 با 218 موارد جدید

سنگاپور: سنگاپور در روز شنبه ثبت 218 جدید COVID-19 عفونت هل دادن چوب خط حساب کردن به 41,833 اکثر آنها را کارگران خارجی یک روز پس از شهرستان دولت اجازه بازگشایی مراکز و رستوران ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار پس از بیش از دو ماه است.

از 218 جدید موارد دو جامعه موارد هر دو کار دارندگان پاس و باقی مانده هستند اجازه کار دارندگان زندگی در کارگر خارجی خوابگاه گفت: وزارت بهداشت (MOH) در مقدماتی خود را روزانه به روز رسانی.

روز جمعه و مغازه های مواد غذایی و آشامیدنی رسانه در سراسر سنگاپور استقبال مشتریان به عنوان فاز دو پست-مدار شکن بازگشایی آغاز شد.

در اوایل روز وجود نداشت خیلی عجله از مردم به عنوان خریداران با احتیاط از بازگشت به مغازه ها. اما به عنوان روز پیشرفت, صف های طولانی در ورودی از مراکز و برخی از مغازه ها دیده می شد.

بسیاری از رستوران ها نیز پر شده با شام مشتاق به غذا خارج از خانه برای اولین بار در بیش از دو ماه گزارش کانال خبری آسیا ،

در شب جمعه, ثابت, جمعیت دیده می شد در برخی از محبوب F&B رسانه ها.

اما شام خواسته شده است که در گروه های بیش از پنج نفر و جداول باید به فاصله 1 متر از هم جدا.

زمین های بازی و سواحل نیز بازگشایی شد در حالی که کتابخانه ها, موزه ها, کباب کردن چاله ها و سایت های کمپینگ بسته باقی خواهد ماند در شروع فاز دوم و به تدریج باز بعد.

سنگاپور مدار شکن — یک دوره با افزایش فاصله امن اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 — به طور رسمی به پایان رسید و در تاریخ 1 ژوئن و کشور است که به تدریج شروع مجدد اقتصاد خود را در سه مرحله در طول چند ماه آینده.

تحت مرحله اول از بازگشایی مجدد کسب و کار که در تنظیمات پایین تر انتقال خطرات اجازه داده شد به رزومه با امن فاصله دستورالعمل.

در ضمن دو تا از 212 موارد تایید شده در بیمارستان حیاتی هستند در حالی که 7,918 جدا هستند و برای مراقبت در امکانات جامعه.

اینها کسانی هستند که دارای علائم خفیف و یا بالینی هست اما هنوز تست مثبت برای COVID-19 گفت: وزارت بهداشت و درمان.

بیست و شش نفر گذشت به دور از عوارض ناشی از COVID-19 عفونت است.

در مورد 33,500 بیماران به طور کامل بهبود از عفونت و مرخص شده از بیمارستان و یا جامعه امکانات مراقبت. روز جمعه 747 COVID-19 بيمار مرخص شد.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de