پنجی: جناح جوانان از Bharatiya Janata Party در گوا در جمعه سوخته ملی چین پرچم در پنجی به محکوم کردن کشتار سربازان هندی به همراه هند و چین مرز در Ladakh.

صحبت با خبرنگاران گوا BJP دبیر Damu Naik به خبرنگاران گفت که چین ناامید بود چرا که بسیاری از واحدهای تولیدی در حال حرکت بودند به خارج از کشور به هند در نظر Covid-19 همه گیر که در چین نشات گرفته است ووهان استان است.

“چین لرزاند چرا که بسیاری از کارخانه ها از آن کشور در حال جابجایی به هند به دلیل تاثیر Covid-19 همه گیر وجود دارد” Naik گفت: پس از چند BJP جناح جوانان کارگران سوخته چینی پرچم ملی در خارج از حزب حاکم در دولت سرمایه است.

Naik همچنین ترغیب ساکنان گوا به تحریم خرید کالاهای چینی یک عمل گفت که تضعیف اقتصاد چین, اگر, اجرا شده در سراسر کشور در مقیاس.

“چین قدرت مالی است و وابسته به واردات هند. با حمایت نیست برای خرید هر چیزی ساخته شده در چین, ما می توانیم آن کشور ضعیف” Naik گفت.

“ما به مردم با این وضوح که همه چینی پروژه ها باید ممنوع شود. نارندرا مودی به هند ‘Atmanirbhar’. تا زمانی که ما نمی ایستادن روی پای ما نمی توانیم بر دشمن ما” Naik گفت.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de