دستگیری مرد مظنون به ایجاد 2018 واکنش زنجیره ای ارواین اتوبان تصادف که منجر به کشته شدن زن مجروح 8

24-ماه-پیر مرد بازداشت شده است در لاس وگاس به ظن باعث 2018 واکنش زنجیره ای, تصادف در 5 آزادراه در ارواین است که منجر به مرگ یک زن و زخمی شدن هشت نفر دیگر.

ایروینگ آبل آگویلار-Calixto از لاس وگاس رزرو شد یکشنبه, ژوئن 10, ظن قتل و جرم رانندگی تحت تاثیر گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت.

تصادف رخ داده در اوایل آگوست ، 23, 2018 زمانی که Aguilar-Calixto را دوج چلنجر بود در اين سفر عازم جنوب 5 اتوبان و برخورد با یک تویوتا Prius, California Highway Patrol افسر Florentino Olivera گفت. تصادف دیگر دنبال کرد.

آتش نشانان پاسخ داده و در بر داشت 10 وسایل نقلیه و چند تن از قربانیان در نزدیکی آلتون پارک وی خروج مقامات گفت: در زمان تصادف. در یکی از این تصادفات 24 ساله چولا ویستا زن فوت و 6 ماه کودک قدیمی پیدا شد مجروح Olivera گفت. دو نفر دیگر در میان زخمی در اتومبیل های دیگر بودند کودکان سنین 11 و 10. هیچ یک از قربانیان بازمانده بود زندگی-تهدید و آسیب است.

مدت کوتاهی قبل از تصادف, CHP گزارش Aguilar-Calixto ماشین خود را به حال, خطر, چراغ شد و سرعت. او دستگیر شد و در صحنه ظن جرم رانندگی تحت تاثیر اما پس از آن ارسال شده وثیقه Olivera گفت.

پس از یک بررسی طولانی مدت CHP محققان دریافتند که مرد شد, مقصر مرگ زن به دلیل او شروع زنجیره ای از تصادفات Olivera گفت.

اورنج کانتی پرونده های دادگاه نشان می دهد او شده است به اتهام قتل و پنج فقره رانندگی تحت تاثیر الکل باعث آسیب همه جنایات. چهار شنبه, ژوئن 17 او التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de