مودی صهیونیستی در هند-چین بست baffling: Cong

دهلی نو: یک روز پس از نارندرا نخست وزیر اظهار داشت که سربازان چینی نیست مزاحم شدن به خاک هند, کنگره رهبر و وزیر دارایی سابق P. چیدمبرم در شنبه ناودان دولت گفت: سخنان خود را ترک کرده اند همه گیج و سر در گم.

او گفت که بیانیه نخست وزیر در تضاد زودتر اظهارات رئیس ستاد ارتش ژنرال M. M. Naravane اتحادیه وزیر دفاع Rajnath Singh و امور خارجی وزیر S. Jaishankar.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدیو کنفرانس چیدمبرم گفت: “میخواهم از تکرار آنچه در کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: دیروز در تمام نشست. او گفت که کنگره می ایستد ما دفاع و نیروهای آماده شده را به هر گونه فداکاری برای اطمینان از آنها نبرد آماده است.”

چیدمبرم گفت که در پایان این دیدار نخست وزیر ساخته شده خود را در سخنان پایانی.

“این اظهارات را ترک کرده اند عملا همه گیج و سر در گم. نخست وزیر گفت که هیچ بیگانه شد در داخل سرزمین های هندی در لاداخ” کنگره رهبر گفت.

Lambasting نخست وزیر چیدمبرم گفت: “کاملا واضح است که نخست وزیر این بیانیه در تضاد زودتر اظهارات رئیس ستاد ارتش به وزیر دفاع و وزیر امور خارجه.”

کنگره رهبر گفت که اگر نخست وزیر بیانیه نشان دهنده موقعیت صحیح, ما می خواهم به درخواست دولت چند سوال.

“اگر هیچ چینی سربازان در حال عبور از خط کنترل واقعی (لاک) و در خاک هند, چه, چهره, در مارس 5-6, 2020? ممکن است بین 5 و 6 ژوئن چه مسئله بود که در آن محلی هند فرماندهان صحبت شد به همتایان چینی خود را? چه شد که موضوع مذاکرات میان فرماندهان سپاه دو کشور در ژوئن 6?” او گفت: شلیک salvos در مودی.

با اشاره به کشته شدن 20 سربازان هندی در Ladakh را Galwan ولی توسط مردم چین آزادی ارتش (PLA) نیروهای نظامی در یک حمله بی سابقه ای در شب دوشنبه چیدمبرم گفت: “ما همچنین می خواهم به درخواست, اگر, هیچ, چینی, نیروهای داخل خاک هند, که در آن درگیری را در ماه ژوئن 15-16? کجا بودند 20 سربازان هندی کشته و 85 مجروح?”

وی این اظهارات را یک روز پس از پیروزی قاطعانه اظهار داشت: در همه نشست در چین نفوذ در Galwan دره و کشته شدن سربازان هندی که “هند هیچ پست یا قلمرو اشغال شده توسط هر کسی.”

نخست وزیر تاکید کرد که تمام اقدامات لازم را برای امنیت ملی و ساخت و ساز از زیرساخت های لازم خواهد شد را در یک سرعت سریع.

مودی نیز اطمینان رهبران در مورد توانایی نیروهای مسلح برای دفاع از مرزها و گفت که به آنها داده شده است دست به اقدامات لازم را.

تشدید حمله به دولت و کنگره رهبر گفت: “اگر هیچ چینی سربازان در خاک هند, چرا وزیر خارجه S. Jaishankar بیانیه و اظهارات دیگر از MEA تقاضا ترمیم وضعیت موجود حول و حوش? چه معنی status quo ante? چه معنی متارکه که دولت گفت: جریان بود?”

او همچنین سوال که اگر هیچ چینی نیروهای نظامی در داخل خاک هند, در Ladakh چرا 20 سرباز را قربانی عالی.

کنگره رهبر گفت که حتی پس از مودی بیانیه روز جمعه چین سرزنش هند برای درگیری و دوباره تأکید کرد ادعای خود را به کل Galwan دره.

“آیا دولت در پاسخ به این ادعا ؟ آیا دولت در رد این ادعا ؟ ” او مورد سوال است.

چیدمبرم سوال که زمانی که نخست وزیر گفت: چند روز پیش که قربانی سربازان ما را نمی خواهد بیهوده چه او را در ذهن ؟

“چرا و از کجا این سربازان قربانی زندگی خود را و چگونه می خواهد دولت اطمینان حاصل شود که قربانی نمی خواهد بیهوده؟”

او گفت: دفاع از ملت و تمامیت ارضی هستند و عزیز را به قلب خود را. “بنابراین ما به دنبال پاسخ به این پرسش با توجه به پاسخ-ما تعهد و ارائه یک تصویر از وحدت و همبستگی” چیدمبرم اضافه شده است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de