‘ارباب حلقه ها’ کارگردان پیتر جکسون ادای احترام به یان هلم

واشنگتن دی سی: مدیر پیتر جکسون در شنبه مشترک قلبی توجه داشته باشید ابراز غم و اندوه مرگ بازیگر کهنه Ian Holm.

جکسون که به کارگردانی اواخر بازیگر در فیلم “ارباب حلقه ها’ به اشتراک گذاشته و نه یک یادداشت طولانی در خود official Facebook page یادآوری مکالمه با آنها به اشتراک گذاشته شده در طول دوره خود را شلیک کنید.

مدیر دوبله هولمز به عنوان یک “لذت سخاوتمندانه مرد” است که “کاملا اما دارای گونه های برامده با یک دختر دوست داشتنی چشمک زدن در چشم او.”

“در اوایل سال 2000 قبل از ما شروع به تیراندازی ما بیلبو صحنه برای یاران حلقه من عصبی در مورد کار با چنین محترم بازیگر اما او بلافاصله من را در سهولت. ایستاده در کیف در پایان روز اول قبل از دوربین های دیجیتال آغاز شده نورد, او به من در زمان به یک طرف و گفت که او را به تلاش چیزهای مختلف در هر اما من نباید نگران. اگر پس از پنج یا شش می گیرد, او تا به حال به من داده آنچه که من نیاز, سپس با تمام معنی است که من باید به او خاص جهت” خود را خواند.

او افزود: “و این دقیقا کاری است که ما انجام دادیم. اما فوق العاده متنوع خود را خط می خواند و اجرای تمام شد کاملا فوق العاده است. او به ندرت مورد نیاز جهت. او به ما یک طیف وسیعی از گزینه های را انتخاب کنید از در اتاق برش.”

‘استخوان های دوست داشتنی’ مدیر بیشتر در مورد بعد از آن بازیگر را به عنوان شخصیت بیلبو بگینز در سه گانه و چگونه به راحتی او را به تصویر بکشد نقش بلافاصله دوربین رول در.

بین المللی تحسین بازیگر, Ian Holm درگذشت در سن 88 گزارش انواع.

او به طور گسترده ای محبوب برای تئاتر در اجرای مرحله. او یک پیشرو مجری و چهره های برجسته از شرکت رویال شکسپیر.

پس از ساخت خود اقدام فطرت قوی در تئاتر او شروع به کار در سینما debuting با اقتباس از عملکرد مرحله خود را در ” رویای شب نیمه تابستان را در سال 1968.

اواخر بازیگر است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده برای مشخصات بالا, فیلم از جمله ‘بیگانه’, ‘The Fifth Element’, ‘ارباب حلقه ها’ عاقبت و “بازگشت پادشاه” و “هابیت” و “نبرد پنج ارتش”.

اما بهترین کار بود از این به طور مستقل ساخته شده محصولات مانند “ارابههای آتش’, جایزه اسکار بهترین تصویر است که به او یک نامزدی بهترین بازیگر در سال 1982.

او دیگر در سطح بین المللی تحسین عملکرد دیده می شد در فیلم هایی مانند ” جنون شاه جورج,’ ‘جو گولد راز’ ‘شب بزرگ و شیرین آخرت’.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de