آن را واقعا احساس می کند مانند آمریکا داده است تا’: کارشناسان در کشورهای دیگر احساس خطر آمریکا coronavirus شماره

“من نمی توانم تصور آنچه در آن باید مانند نیاز به رفتن به محل کار دانستن آن را نا امن” Wiles گفت: ایالات متحده گسترده اقتصادی بازگشایی. “این سخت است برای دیدن چگونه این به پایان می رسد. وجود دارد فقط برای رفتن به بیشتر و بیشتر مردم آلوده و بیشتر و بیشتر مرگ و میر. آن دلخراش است.”

چین اقدامات طی هفته گذشته در تضاد کامل با کسانی که از ایالات متحده است. در پی یک مجموعه ای از بیش از 150 مورد جدید که به تازگی در پکن مقامات مهر و موم کردن محله, راه اندازی یک توده تست مبارزات انتخاباتی و اعمال محدودیت های مسافرتی.

در همین حال رئیس جمهور تهمت مدعی است که ایالات متحده نمی خواهد خاموش کردن بار دوم اگر چه افزایش در موارد متقاعد فرمانداران در برخی از ایالت از جمله آریزونا به عقب نشینی مخالفت خود را با اجباری پوشش صورت در عمومی.

مفسران و کارشناسان در اروپا که در آن موارد باید به کاهش خود ادامه داد ابراز نگرانی دولت آمریکا پاسخ. یک تیتر در وب سایت از آلمان پخش عمومی به عنوان خوانده شده: “به آمریکا داده تا مبارزه با کروناویروس?” سوئیس محافظه کار Neue Zürcher Zeitung روزنامه این نتیجه رسیدند: “ایالات متحده به طور فزاینده ای افزایش می پذیرد covid-19 اعداد است.”

“تنها چیزی که می توانم با اطمینان بگویم: هیچ چیز شگفت آور در مورد این توسعه” یک روزنامه نگار نوشت: در این مقاله با اشاره به شلوغ ایالات متحده سواحل و استخرها در طول آخر هفته روز یادبود در ماه مه.

از کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که افزایش متحده caseloads ریشه در کاخ سفید پاسخ است که در زمان انحراف از نتیجه گیری از دانشمندان برجسته.

“بسیاری از دانشمندان به نظر می رسد رسیده اند یک ارزیابی مناسب از وضعیت اوایل [در ایالات متحده] اما این نیست ترجمه به یک عمل سیاسی طرح گفت:” توماس Gerlinger, یک استاد علوم بهداشت در دانشگاه بیلفلد آلمان. مثلا آن را در زمان زمان طولانی برای ایالات متحده به سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

در حالی که ایالات متحده در پاسخ به بحران در زمان به نظر می رسد قطع از دانشمندان آمریکایی’ در دسترس عموم یافته های محققان آمریکایی’ نتیجه گیری آگاهانه در مورد اقدامات دولت های خارجی.

“بخش بزرگی از [آلمان] که اقدامات موثر ثابت شده بود که بر اساس مطالعات انجام شده توسط پیشرو در ایالات متحده موسسات تحقیقاتی گفت:” کارل لاوترباخ یک دانشگاه هاروارد تحصیل اپیدمیولوژی است که یک عضو پارلمان آلمان برای سوسیال دموکرات ها که بخشی از ائتلاف دولت است. لاوترباخ توصیه آلمانی مجلس و دولت در طول این بیماری همه گیر.

با وجود آن دور تر از جمعیت آلمان تایید کرده است کمتر از 9,000 coronavirus-ارتباط مرگ و میر در مقایسه با تقریبا 120 ، 000 در ایالات متحده است. (آلمان حدود یک چهارم از ایالات متحده آمریکا جمعیت.)

لاوترباخ اشاره دارد Marc Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد که تحقیقات با همکاران به تازگی گفت که اشکال اجتماعی فاصله ممکن است مجبور به ماندن در محل را به 2022. Lipsitch کار لاوترباخ گفت: به او کمک کرد برای متقاعد کردن, آلمانی, معاونت اولاف شولز است که این بیماری همه گیر خواهد بود “the new normal” برای زمان حال و آن نهفته مقامات آلمانی تفکر در چه مدت استراتژی خود را باید در محل.

در مورد اثر بخشی ماسک صورت لاوترباخ افزود: “ما تقریبا به طور کامل با تکیه بر مطالعات آمریکا.” آلمان در میان اولین کشورهای مهم اروپایی به ماسک صورت اجباری در حمل و نقل عمومی و در سوپر مارکت ها.

Lipsitch روز پنجشنبه گفت که او قبلا آگاهی از تاثیر تحقیقات خود را در تصمیم گیری اما او اضافه کرد که او صحبت کرده است به نمایندگان دیگر دولت های خارجی در هفته های اخیر از جمله بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و مقامات و یا مشاوران از کانادا و نیوزیلند و کره جنوبی.

حتی اگر Lipsitch هشدار آن را غیر ممکن بود برای او را به می گویند که چگونه و یا اگر صحبت های او تحت تاثیر دولت های خارجی ” تفکر او اعتبار کلی اروپا در پاسخ به “مبتنی بر علم و صادقانه تلاش برای پیدا کردن آنچه که کارشناسان در این زمینه معتقدند که طیف وسیعی از سناریوهای احتمالی و عواقب ناشی از تصمیم گیری است.”

Lipsitch گفت: ارائه برخی از تحقیقات خود را به کاخ سفید گروه در مراحل اولیه ایالات متحده شیوع اما گفت: برگ برنده دولت در پاسخ به همه گیری خود را منعکس نمی گیری. “من فکر می کنم آنها گیلاس برداشت مدل که در هر نقطه نگاه کرد گلگون و اساسا درگیر نیست با قدر مشکل,” او گفت:.

کاخ سفید در دفاع از آن به عنوان رویکرد مبتنی بر علم. پس از یک مطالعه منتشر شده در ماه مارس توسط امپریال کالج لندن پیش بینی کرد 510,000 مرگ و میر در بریتانیا و 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده اگر همه گیر باقی مانده به طور کامل کنترل نشده مثلا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد که این تحقیق به حساب آورد.

“اگر ما نمی توانیم به سرعت وارد عمل شده و هوشمندانه ما را مجبور به نظر من و به نظر دیگران در هر نقطه از 10 به 20 و حتی 25 بار تعداد مرگ و میر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دو ماه بعد.

اما محققان اروپایی اختلاف است که دولت ایالات متحده تکیه بر دانشمندان برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری می آید در هر نقطه در نزدیکی درجه که بسیاری از سیاستگذاران اروپایی را با تکیه بر محققان است.

پس از مشورت با ایالات متحده تحقیقات و مطالعات مثلا آلمانی توافق رهبران به بازگشایی وابسته به تعداد مورد معنای محدودیت ضربه محکم و ناگهانی و یا بازگشایی می شود را در خود نگه دارد اگر در مورد اعداد در یک منطقه با توجه به بیش از یک آستانه خاص است.

در ضمن چندین ایالت آمریکا را بازگشایی شد با وجود افزایش تعداد مورد.

“من نمی فهمم که منطق” گفت: راینهارد Busse بهداشت و درمان-مراقبت از مدیریت استاد در دانشگاه فنی برلین است.

لاوترباخ گفت که حتی اگر بسیاری از آلمانی ها مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از همه گیر حتی سرسخت منتقدان در آلمان شگفت زده شدند که چگونه حتی مورد احترام موسسات آموزشی در آمریکا از جمله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تلاش برای پاسخ به بحران است.

CDC به عنوان مثال در ابتدا botched اجرای از کیت های آزمایش در مراحل اولیه وقوع.

“مانند دیگر جنبه های بسیاری از کشور ما CDC توانایی عملکرد خوبی است که به شدت معلول دخالت آمدن از کاخ سفید گفت:” اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد Lipsitch. “همه ما در سلامت عمومی بسیار امیدواریم که این وضعیت دائمی از CDC.”

برخی از ناظران ترس آسیب دشوار خواهد بود به عقب. “من همیشه فکر CDC به عنوان قابل اعتماد و منبع قابل اعتماد از اطلاعات گفت:” نیرنگ های نیوزیلند متخصص. “دیگر نه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de