اینتل هشدار در malware, حمله, راه آهن می گوید این به روز رسانی فایروال

دهلی نو: در زمانی که این کشور هنوز به بازیابی از شوک از دست دادن 20 سربازان هندی در یک برخورد خشونت آمیز با مردم چین ارتش آزادی (PLA) نیروهای نظامی در Ladakh را Galwan دره دیگری فرستادیم تا به نور آمده با خبر آمدن نرم افزارهای مخرب هدف قرار دادن شبکه راه آهن هند و جاسوسی از اطلاعات آن برای کشورهای خارجی از جمله آموزش حرکات منابع در سازمان های اطلاعاتی گفت: در روز جمعه.

در ضمن راه آهن و رئیس هیئت مدیره V. K. Yadav گفت که ملی حمل و نقل را نگه می دارد در دریافت نرم افزارهای مخرب تهدیدات امنیتی و مهندسین در راه آهن به خاطر در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی و نگه می دارد در به روز رسانی فایروال برای جلوگیری از سرقت اطلاعات.

این خبر یک روز پس از حمل و نقل اختصاص داده شده راهرو شرکت محدود (DFCCIL) تصمیم به فسخ 417 کیلومتر سیگنالینگ پروژه به ارزش 471 تومان کرور روپیه با شرکت چینی پکن ملی راه آهن موسسه تحقیقات و طراحی سیگنال و ارتباطات گروه شرکت محدود (BNRRDISC) با توجه به عملکرد غیر.

با توجه به سازمان اطلاعات منابع سیستم از راه آهن شده است آمار APT 36 نرم افزارهای مخرب مبارزه است. این منبع گفت که اینتل سازمان همچنین هشدار هیئت مدیره راه آهن فورا به قطع ارتباط سیستم با اینترنت و تغییر رمز عبور بلافاصله.

این منبع گفت: APT 36 نرم افزارهای مخرب متصل است به پاکستان که متحد نزدیک چین است. این منبع در ادامه گفت که زیر پرچم سرخ از intel, سازمان, سیستم, ارشد, اصلی, مدیر اجرایی راه آهن مشغول به کار در آن هوشیاری بخش در نظر گرفته شده برای تمیز کردن نرم افزارهای مخرب تهدید.

هر منبع از طریق APT 36 نرم افزارهای مخرب مبارزات انتخاباتی داده های ذخیره شده در سیستم های راه آهن بودند که به سرقت رفته و ذخیره شده در مکان های خارجی از جمله حرکت قطار.

او در ادامه ادعا کرد که APT 36 نرم افزارهای مخرب نیز سعی کردم به دفاع از جنبش داده است.

این منبع گفت: APT 36 اثر مخرب گزارش شده از حداقل چهار سیستم راه آهن هند است.

پاسخ به پرسش ها و راه آهن و رئیس هیئت مدیره گفت: “این که آیا آن است که سیستم های ما و یا IRCTC, ما continuosly به روز رسانی آن را با, فایروال, و آن است که یک فرایند مداوم ما دریافت به روز رسانی.”

Yadav گفت که سیستم ما به روز شده است ، “ما تهدید نرم افزارهای مخرب به طور منظم. و ما در آن به طور مداوم,” او گفت:.

زمانی که فشار بیشتر مورد تهدید تروجان در چهار راه آهن سیستم او گفت: “در آن آمده است نه به ما متوجه است که برخی از اطلاعات به بیرون درز شده است. سیستم های ما امن هستند و ما مهندسین نگه داشتن کار بر روی آن است.”

با توجه به اینتل منابع علاوه بر راه آهن نیز وجود دارد تهدید نرم افزارهای مخرب در دفاع مرکزی پلیس سازمان آموزش و پرورش و بهداشت و درمان بخش های این منبع گفت.

با در نظر گرفتن این تهدید اینتل سازمان خواسته اند بخش های مربوط به تغییر کلمه عبور ایمیل ها و سرویس های آنلاین از امن کامپیوتر فرمت هارد دیسک های رایانه های آسیب دیده پس از گرفتن بک آپ و نصب مجدد سیستم عامل و نرم افزار های دیگر.

منابع در راه آهن بود گفت: DFFCIL است که به دنبال پس از این کار اختصاص داده شده حمل و نقل کریدور پروژه تصمیم به خاتمه مناقصه با BNRRDISC.

یک منبع در وزارت راه آهن گفت که آن را به اطلاع هیئت مدیره راه آهن و بانک جهانی برای گرفتن تصمیم نهایی در این موضوع است.

این منبع گفت: این پروژه اهدا شد به شرکت چینی در سال 2016 برای سیگنالینگ و مخابرات کار در 417 کیلومتر کانپور-Deen Dayal Upadhyaya بخش شرقی اختصاص داده شده حمل و نقل کریدور (EDFC).

این منبع فاش کرد که قرارداد اهدا شد به پکن راه آهن ملی پژوهش و موسسه طراحی در ژوئن 2016. این منبع در ادامه گفت که حتی پس از چهار سال پیشرفت در این پروژه تنها 20 درصد است. مسائلی که منجر به ختم این پروژه در حال اكراه توسط این شرکت برای ارائه اسناد فنی در قرارداد توافق مانند منطق طراحی های الکترونیکی به هم پیوسته.

این منبع در ادامه گفت که دیگر مسائل مانند عدم دسترسی از مهندسین و پرسنل مجاز در سایت یک محدودیت جدی. حتی کار فیزیکی نمی تواند پیشرفت به عنوان آنها هیچ tie-up با سازمان های محلی.

این 3,373-متر DFC یک گل سرسبد پروژه راه آهن و با هدف تقویت حمل و نقل ریلی ظرفیت برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد حرکت کالا توسط تفرق حمل و نقل مسافر از ترافیک.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de