حیدرآباد وقف هیئت مدیره کارگر که تست +ve برای COVID-19 می میرد

حیدرآباد: این attender از Telangana وقف هیئت مدیره که تا به حال آزمایش مثبت تسلیم به COVID-19 روز جمعه پس از آن هراس غالب در میان کارگران از دیگر اقلیت موسسات. مورد attender تست مثبت برای این ویروس تا به حال به نور آمده پس از ترک برنامه همراه با COVID-19 مثبت گزارش شد به بخش مشاهده کنید.

62 سال attender وقف هیئت مدیره تا به حال آزمایش مثبت در حالی که تحت درمان در یک بیمارستان خصوصی زیر که به او منتقل شده به بیمارستان گاندی که در آن او در صبح روز جمعه.

کارگر متعلق به استقرار بخش که در آن اجرایی درگذشت و در روز پنج شنبه پس از بیماری ناگهانی.

به زودی پس از حادثه به نور وحشت گریبانگیر حج خانه ساختمان و مقامات و کارگران خالی ساختمان در هیچ زمان. ساختمان عینک خلوت نگاه تا ظهر. چند نفر از کارگران وقف هیئت مدیره باید کاربردی برای ترک به طوری که آنها می توانند رزومه وظیفه پس از این وضعیت بهتر می شود.

چهار نفر از کارگران از Telangana وقف هیئت مدیره نیز توسعه علائم کروناویروس. کارگران مبتلا به تب بالا و رفته اند به خانه شده است. دو کارگر وقف هیئت مدیره باید تسلیم به COVID-19 تا کنون و پس از آن هراس غالب در میان مقامات و کارگران است. آنها خواستار به بستن دفاتر.

وقف رئیس هیئت مدیره محمد سلیم گفته است که به زودی پس از گزارش کارگر مرگ تمام دفاتر داده شد تعطیلات. او گفته است که تمام اقدامات لازم گرفته خواهد شد برای ایمنی کارگران است. او از کارگران که دچار علائم مانند تب سرد, سرفه و غیره تحت COVID آزمون به عنوان یک احتیاط.

ورود بازدید کنندگان در حال حاضر ممنوع در حج خانه ساختمان و استقرار بخش است که در طبقه 2 از ساختمان شده است به طور کامل مهر و موم شده.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de