چگونه انضباط مثبت می تواند کمک به پدر و مادر, نوجوانان اتصال بهتر

توسط هدر Skyler

فشار و کشش از آنچه نوجوانان (و نیست) مجاز به انجام می تواند گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک نبرد برای پدر و مادر. اما تنها راه این است که از طریق و چگونه شما را انتخاب کنید به پدر و مادر از طریق سال های ساده تر خواهد شد اگر شما شروع با یک طرح.

انضباط مثبت نیز گاهی اوقات به نام مثبت پدر و مادر و یا پدر و مادر آگاه است روش قرار می دهد که تمرکز بر هر دو رابطه خود را با کودک خود و آموزش آنها را به یک روز را به کمر در راه به عهده دارند.

“ایده این است که شما در حال بالا بردن این انسان به روابط سالم در زندگی بزرگسالی و به یاد چه روابط سالم نگاه خواهم می گوید:” دریاچه جنگل-بر اساس درمانگر کایرا Merkovsky طرفدار این روش پدر و مادر. “تفاوت بین فرزندپروری مثبت و سنتی پدر و مادر است که آن را بر اساس ارتباط و همکاری به عنوان مخالف به عواقب و مجازات است.”

بدانند و نوشتن به خانواده خود ارزش و داشتن بچه فکر می کنم در مورد شخصی خود ارزش ها از جنبه های کلیدی از انضباط مثبت. (برای اطلاعات بیشتر در این ایده از سایت بازدید از Dan Siegel که آیا پدر و مادر و تحقیقات مغز در UCLA — www.drdansiegel.com.)

“زمانی که بچه ها آگاه هستند از ارزش های خود را, آنها به احتمال زیاد به ارزش مبتنی بر تصمیم گیری زمانی که کار را از طریق همه چیز. اگر آنها آگاه نیست آنچه مهم است به آنها بیشتر احتمال دارد به واکنشی تصمیم گیری بر اساس احساسات خود را” توضیح می دهد که Merkovsky.

چگونه ممکن است این روش کار در شرایط خاص? Merkovsky ارائه برخی از بینش و راهنمایی.

رانندگی در جایی جدید

اگر شما 16-year-old daughter می خواهد به درایو به لس آنجلس با دوست او ،

یک استراتژی حل مسئله روش که در آن شما با هم نشستن و نوشتن موضوع است. او می خواهد برای رفتن. شما نگران و نامطمئن در مورد ایمنی خود را. هر دو پدر و مادر و نوجوانان, نوشتن راه حل های ممکن است. شاید پدر و مادر نشان می دهد نگه داشتن محل سکونت ردیاب روشن یا داشتن او تماس در هر ساعت در حالی که نوجوانان و پیشنهاد تماس هنگامی که او می رسد و دوباره قبل از او سر خانه. هنگامی که هر دو از شما نوشته شده است ایده های آن زمان برای رسیدن به یک توافق است.

“هر کس دارای حق وتو قدرت در این مرحله می گوید:” Merkovsky. “شما را به پایین لیست خود را و شما هر کدام به وتو هر چیزی در آن است. سپس شما نگاه کنید در چه چپ و ببینید اگر یک راه حل وجود دارد که در آن شما می توانید هر دو به توافق برسند. شما نیاز به پیدا کردن یک راه حل است که احساس امنیت را به هر دو مادر و دختر. اگر شما نمی توانید آن را شما می توانید به عقب و اشفتگی فکری موقتی راه حل های بیشتر و یا اگر احساسات در حال اجرا هستند شما جدول را تا زمانی که همه آرام است و سپس دوباره سعی کنید.”

تقاضا برای کالج

شما می توانید با استفاده از روش های مشابه برای این وضعیت اما در این مورد آن را مفید تعیین آنچه که واقع بینانه می گوید Merkovsky. “اگر نوجوان شما می خواهد برای رفتن به دانشگاه ییل و این امکان پذیر نیست از نظر مالی پس از آن که یک گزینه نیست که با این نسخهها کار برای همه. شما می توانید بنشینید به عنوان یک خانواده و در تمام مدارس و نوجوان خود را علاقه مند است. سپس نگاهی به عواملی که توجه والدین و پایان مانند بودجه وام گزینه های از راه دور و غیره. ببینید که مدارس در لیست خود هستند گزینه ای بر اساس پارامترهای خود را.”

دوستیابی, حرکت تند و سریع

سن یک عامل برای این یکی Merkovsky اشاره می کند و می افزاید: این مهم به عنوان یک مشاور به جای اینکه تصمیم ساز است. “شما نمی خواهید یک مکالمه در مورد کسی که دختر خود را دوستیابی به نوبه خود به یک قدرت مبارزه است. شما می خواهید او را به عمل او adulting مهارت است.”

کلیدی در اینجا این است که راهنمای او را به او ارزش می گوید Merkovsky. آیا راه این پسر رفتار شما منطبق با ارزش های خود را و چگونه شما می خواهم به درمان می شود ؟ البته او می افزاید: اگر یک نوجوان ایمنی است که همیشه در معرض خطر پدر و مادر باید گام در.

کمتر از سن قانونی آشامیدنی

در حالی که فرزندپروری مثبت را شامل نمی شود به مجازات آن شامل حد و مرز است. اگر مرزهای تجاوز و سپس آنها را تنظیم مجدد با محدودیت.

اگر نوجوان شما نوشیدنی در یک مهمانی, برای مثال, شما ممکن است بحث را از طریق چگونه و چرا او ساخته شده است که تصمیم گیری, اما شما همچنین نیاز به اجازه دهید آنها را می دانیم که وجود خواهد داشت نه بیشتر احزاب تا زمانی که شما احساس اعتماد به نفس آنها مهارت را در تصمیم گیری های امن.

انضباط مثبت ثابت مکالمه می گوید Merkovsky. “این ممکن است به نظر می رسد مانند بیشتر کار این است که در ابتدا, اما نتیجه نهایی این است که ارزش آن: سالم و وصل ارتباط خود را با نوجوانان و دانش است که آنها در حال تمرین مهارت های است که آنها خدمت می کنند و زمانی که آنها خود به خود.”

5 معیار برای انضباط مثبت

  • آیا نوع و شرکت در همان زمان. (احترام و تشویق)
  • کمک می کند تا کودکان احساس تعلق و اهمیت است. (اتصال)
  • موثر است در دراز مدت. (مجازات آثار کوتاه مدت اما منفی در دراز مدت نتایج.)
  • می آموزد با ارزش های اجتماعی و مهارت های زندگی برای شخصیت خوب. (احترام و نگرانی برای دیگران مشکل حل مسئوليت مشارکت و همکاری)
  • دعوت کودکان به کشف چگونه قادر هستند و خود را به استفاده از قدرت شخصی در راه های سازنده.

منبع: www.positivediscipline.com/parents

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de