سازمان ملل: نیمی از کودکان جهان و یا در حدود 1 میلیارد دلار تحت تاثیر فیزیکی و جنسی و یا خشونت روانی رنج صدمات معلولیت و مرگ, چرا کشورها شکست خورده اند به دنبال ایجاد استراتژی برای حفاظت از آنها گفت: یک گزارش سازمان ملل متحد.

جهانی گزارش وضعیت در پیشگیری از خشونت علیه کودکان 2020 که تحت پوشش 155 کشور جهان نشان داد که در حالی که 88 درصد از کشورها دارای قوانین کلیدی در محل برای محافظت از کودکان تنها 47 درصد گفت: آنها به شدت اجرا, گزارش, Xinhua news agency.

گزارش منتشر شده در پنج شنبه نیز شامل اولین جهانی قتل تخمین می زند برای کودکان زیر 18 سال سن.

آن را یافت که حدود 40,000 کودکان قربانیان قتل در سال 2017.

“خشونت علیه کودکان همواره فراگیر و در حال حاضر همه چیز می تواند بسیار بدتر” گفت: Henrietta جلو, Unicef, مدیر اجرایی, در بیانیه ای.

“مستندات مدرسه تعطیلی و جنبش محدودیت را ترک کرده اند به مراتب بیش از حد بسیاری از کودکان گیر با معتادان خود را بدون فضای امن که مدرسه به طور معمول ارائه,” او گفت:.

“این است که فوری به مقیاس تلاش برای محافظت از کودکان در طول این زمان و فراتر از آن از جمله با تعیین خدمات اجتماعی کارگران به عنوان ضروری و تقویت کودک کمک.”

در حالی که حدود 83 درصد از کشورهای اطلاعات ملی در مورد خشونت علیه کودکان تنها 21 درصد با استفاده از اطلاعات به مجموعه خطوط و اهداف ملی برای جلوگیری و پاسخ به خشونت علیه کودکان در این گزارش گفت:.

با حدود 80 درصد از کشورها با داشتن برنامه های ملی اقدام و سیاست تنها یک پنجم که برنامه به طور کامل تامین می شود و یا اهداف قابل اندازه گیری اند.

کمبود بودجه همراه با ناکافی ظرفیت های حرفه ای به احتمال زیاد عوامل و یک دلیل اجرای آهسته بوده است به گزارش.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de