اولین خورشید گرفتگی سال فردا

دهلی نو: اولین خورشید گرفتگی را در 21 ژوئن. این خواهد بود که یک خورشید گرفتگی حلقوی که در طی آن ماه را پوشش خورشید از مرکز ترک حلقه ای از نور در آسمان قابل مشاهده. این اتفاق خواهد افتاد به عنوان ماه خواهد بود دور از زمین است که نسبی آن اندازه بزرگ نیست به اندازه کافی برای پوشش خورشید به طور کامل.

ژوئن 21 خورشید گرفتگی شروع خواهد شد در 9:15 AM IST و تا 3:04 PM IST. حداکثر گرفتگی برگزار خواهد شد در 12:10 IST. با توجه به timeanddate.comگرفتگی قابل مشاهده خواهد بود از خیلی از آسیا و آفریقا و اقیانوس آرام به اقیانوس هند و بخش هایی از اروپا و استرالیا.

چیست خورشید گرفتگی?

در طول یک خورشید گرفتگی خورشید و زمین در یک خط راست و ماه را در میان خورشید و زمین که به دلیل اشعه های خورشید را مسدود می شوند از رسیدن به زمین است. این تیره آسمان به عنوان اگر آن را در شب.

وجود دارد سه نوع از گرفتهای خورشیدی: مجموع جزئی و حلقوی. در مجموع خورشید گرفتگی و ماه به طور کامل از بلوک های خورشید با مردم بر روی زمین قادر به دیدن آن وجود دارد که تاریکی کامل. در طول یک جزئی خورشید گرفتگی و ماه را پوشش می دهد بخشی از خورشید ساخت یک شکل هلالی خورشید قابل مشاهده برای مردم است. در نهایت در طول یک خورشید گرفتگی حلقوی ماه را پوشش می دهد خورشید به طور کامل اما به دلیل اندازه نسبتا کوچک حلقه بیرونی خورشید به طور کامل قابل مشاهده برای مردم است.

یک خورشید گرفتگی رخ می دهد معمولا حدود دو هفته قبل و یا بعد از یک ماه گرفتگی. معمولا وجود گرفتگی در یک ردیف. اما وجود داشته اند زمان است که ما شاهد سه گرفتگی یکی پس از دیگری.

خورشید گرفتگی است اگر چه یک پدیده طبیعی اعتقاد بر این است که آن را می توانید برخی از اثرات منفی بر سلامت انسان است.

برخی از باورهای

با توجه به برخی از باورهای گرفتگی در نظر گرفته نمی خوب برای زنان باردار است. طبق برخی نظریه های اساطیری زنان باردار نباید قدم از خانه خود را در طول گرفتگی آن را به عنوان ممکن است مضر برای او و نوزاد است. گفته شده است که زنانی که در این زمان در صورت مشکل در هنگام زایمان و یا فرزندان خود را به دنیا می آیند با ناهنجاری است.

تماشای خورشید گرفتگی به طور مستقیم با چشم غیر مسلح می تواند خود را آسیب شبکیه چشم و در بدترین حالت آن حتی می تواند منجر به کوری شود. اگر شما می خواهید برای مشاهده خورشید گرفتگی سپس با استفاده از ویژه خورشید گرفتگی برای آن است. بسیاری از مردم استفاده از عینک آفتابی و یا عکاسی منفی اما این چیزها موثر هستند.

مردم بر این باورند که گرفتگی می تواند حتی اخلال در سیستم گوارشی خود را. به همین دلیل مردم از خوردن یا نوشیدن هر چیزی تا خورشید گرفتگی نشده است.

به یاد داشته باشید همه از این باورها درست هستند. آنها صرف اعتقادات و بدون هر گونه پشتوانه علمی. تنها چیزی که درست است این است که شما باید ببینید گرفتگی را با چشم غیر مسلح.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de