ایالات متحده سه نزدیکترین متحدان اروپایی گفت: آنها نمی خواهد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تهدید به reimpose U. N. تحریم ها علیه ایران, اما آنها خواست به تهران اجازه می دهد تا دسترسی به دو مرموز سایت های که در آن مواد هسته ای ممکن است ذخیره.

فرانسه انگلیس و آلمان — که همه مذاکره 2015 هسته ای با ایران در کنار ایالات متحده و روسیه و چین و تلاش برای زنده نگه داشتن آن پس از رئیس جمهور تهمت خارج از توافق — نیز گفت: آنها می خواستند برای مذاکره با ایران در مورد نقض توافق است.

وزرای خارجه سه قدرت های اروپایی ملاقات جمعه در برلین در میان تجدید تنش بین واشنگتن و تهران بر سر برنامه هسته ای و آهسته اما پیوسته پرده برداشتن از برجسته ایران. در این بیانیه تأکید اروپایی ها’ مخالفت با دولت تاکتیک حتی اگر آنها را به اشتراک بسیاری از اهداف.

[رابرت لوینسون یک عامل بازنشسته اف بی آی که از بین رفت در سال 2007 درگذشت در ایران بازداشت خانواده اش می گوید]

ایالات متحده می خواهد به ضربه محکم و ناگهانی به تمام U. N. تحریم ها که برداشته شد به عنوان بخشی از 2015 توافق, مگر اینکه شورای امنیت گسترش یک تحریم صادرات تسلیحات متعارف به ایران است که منقضی می شود در ماه اکتبر.

به دلیل پایان دادن به تحریم تسلیحاتی بود تقاضا کلیدی ساخته شده توسط ایران در طول مذاکرات اولیه گسترش آن را تقریبا به طور قطع منجر ایران به بیرون توافق هسته ای رسما شناخته شده به عنوان طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA).

“ما قویا بر این باورند که هر یک طرفه تلاش به ماشه U. N. تحریم snapback را جدی عواقب نامطلوب در شورای امنیت سازمان ملل” از مقامات خارجی در بیانیه ای گفت. “ما نمی خواهد حمایت از چنین یک تصمیم خواهد بود که ناسازگار با زمان ما تلاش برای حفظ JCPOA.”

در این بیانیه آمد ساعت پس از این سه کشور با حمایت از قطعنامه که به تصویب شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی که تحت نظارت ایران با رعایت و نقض توافق است. ایران شده است بیش از یک سری از محدودیت های آن به توافق در توافق هسته ای به فشار ایالات متحده به سهولت در تحریم های ایالات متحده.

این قطعنامه به نام ایران برای اجازه دادن به بازرسان آژانس برای ورود به دو سایت که در آن کشور که مظنون به داشتن ذخیره می شود و یا با استفاده از مواد هسته ای اعلام نشده. روسیه و چین که تلاش کرده اند برای محافظت از ایران از مجازات تحریم های ایالات متحده که ویران اقتصاد علیه آن رای دادند.

مدیر کل آژانس بینالمللی انرژی اتمی رافائل ماریانو Grossi اخیرا ابراز نگرانی می کند که ایران را از دسترسی های مورد نیاز “برای روشن شدن سوالات ما مربوط به امکان اعلام نشده هسته ای و مواد هسته ای مربوط به فعالیت است.” فعالیت های اعتقاد به تاریخ تقریبا دو دهه قبل از JCPOA مذاکره شد و ایران ادعا وجود ندارد اختیارات قانونی برای بازرسی آنها.

ایران گفته است که آژانس درخواست دسترسی به سایت را بر اساس اتهامات از اسرائیل که گفته حداقل یک محل است که یک “راز اتمی انبار.”

در بیانیه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: این ضروری است برای ایران به آن نشان می دهد تا به طور دائم خود را رها مخفیانه سلاح های هسته ای تحقیق.

“اگر ایران نتواند به همکاری جامعه بین المللی باید آماده به اقدام بیشتر” Pompeo گفت.

کریستوفر فورد, معاون وزیر برای امنیت بین المللی و منع گسترش گفت: وجود نصب نگرانی ایران را به عدم تمایل برای دسترسی به سایت مرموز.

“دیگر که ایرانیان حاضر دسترسی و آن را به نگاه به عنوان اگر آنها در حال پنهان کردن چیزی قابل توجهی بیشتر به دلیل وجود خواهد داشت به فرض که باید آن را مهم” فورد گفت. “اگر واقعا وجود دارد هیچ چیز برای پنهان کردن آنها نیاز به تمیز کردن.”

سه کشور اروپایی اذعان کرد نگرانی های ایالات متحده در مورد ایران هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های, اما گفت که دولت “حداکثر فشار” کمپین نه به عنوان موثر به عنوان “معنی دیپلماسی و گفت و گو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de