چوب پنبهای راهنمایی برای امن روز در ساحل

بله kiddies این است که سالانه من راهنمایی ستون در چگونه برای زنده ماندن به رفتن به ساحل در تابستان امسال است.

این مطلقا هیچ چیزی برای انجام با کروناویروس ، مثل همیشه این است که در newbies و دیگر غیر-ساحل گرا افرادی که ممکن است یک نی نی clueless وقتی که می آید به خطرات به سلامت خود را از آنچه به نظر می رسد به یک روز سرگرم کننده در ساحل.

برای کسانی از شما که با خواندن این در سال گذشته و بله من تقریبا می گویند دقیقا همان چیزهایی که هر سال من پیشنهاد می کنم شما با من چوب و خواندن این یکی بیش از حد فقط به عنوان یک یادآوری در مورد شما را فراموش کرده و هر یک از این اطلاعات مفید.

اولین و احتمالا مهمتر از همه, که, big ol’ آفتاب تابستان است در هر یک راه خود را ، آره شما به دنبال برای قرار دادن در شکوه قهوهای مایل به زرد طلایی و همه نگاه سرد و اب و هوای خود را در تابستان لباس. که همه خوب و خوب اما شما نیاز به انجام این کار بدون گرفتن آفتاب سوخته و این مسئله ای است که اکثر مردم یا نادیده می گیرند یا از آن آگاه نیست.

Sunblock است دوست خود را بسیار بسیار دوست خوب.

شما هنوز هم مقدار زیادی قهوهای مایل به زرد مهم نیست که چقدر شما با استفاده از و شما باید با استفاده از مقدار زیادی از آن. آن را در حداقل 20 دقیقه قبل از رفتن به آفتاب و استفاده مجدد آن نسبتا اغلب. آره, آن را می گوید آن طول می کشد در تمام طول روز و مقاوم در برابر آب است و همه این, اما شما نیاز به نگه داشتن با استفاده از آن به خصوص اگر شما به آب است.

من می دانم که برخی از شما با این نظر است که شما می توانید قطع برای کمی در حالی که گرفتن “رنگ” قبل از اعمال هر گونه حمایت می کند. این واقعا بد به نظر دلیل این که شما خواهد سوزاند. من نمی تواند تحت تاثیر قرار دادن شما چقدر مهم است.

امروز آفتاب سوختگی سرطان پوست را 20 سال از هم اکنون به من اعتماد که از آنجا که من می دانم همه چیز در مورد آن. علاوه بر این که آفتاب سوختگی لطمه می زند.

پوشیدن کلاه بیش از حد.

نکته بعدی که فوق العاده مهم است در ساحل است که با داشتن یک جفت خوب از عینک آفتابی قطبی.

تمام کسانی که زیبا جلوه در اقیانوس ها یک عدد بیانتها و معتنی کوچک آینه منعکس کننده نور خورشید به طور مستقیم به چشم های خود را, و بله, بچه ها, چشم های خود را می توانید سوخته بیش از حد. شن و ماسه نیز بسیار بازتابنده درست مثل برف.

آفتاب سوخته و چشم می تواند منجر به رشد است که چشم خود را شکل برای محافظت از خود … من می دانم همه چیز در مورد آن بیش از حد. من تا به حال عمل جراحی به آنها را حذف کنید و من می توانم به شما بگویم در حال حاضر که در آن هیچ سرگرم کننده در همه. مگر اینکه شما فکر می کنم داشتن کسی برش در چشم خود را در حالی که شما در حال بیدار سرگرم کننده است. من برای یک, نیستم, به آن نوع از چیزی.

در خورشید است که شما به دنبال واقعا می تواند خراب کردن روز خود را اگر شما نمی دانید که چگونه برای محافظت از خودتان را از خطرات آن.

یکی دیگر از این است که به عنوان روز پیشرفت شن و ماسه داغتر و داغتر میشه. سر مردم را توسط آب و یک نقطه تمام مجموعه ای برای روز هنگامی که آن را هنوز هم سرد است. اما پس از آن بعد از آن در بعد از ظهر زمانی که آنها را انتخاب کنید تا دنده خود را و تلاش برای راه رفتن به ماشین و یا هر آنچه که کشش از ساحل بین شما و آن را تبدیل به رنگ قرمز.

اگر شما لازم نیست که چیزی برای قرار دادن شما در یک جهان صدمه دیده است. اول شما شروع به هاپ و سپس اجرا کنید و سپس اجرا به عنوان سریع به عنوان شما می توانید در حالی که فریاد خود را سر پا, تاول درست در زیر شما. این بار دیگر هیچ سرگرم کننده است. و کل ایده از رفتن به ساحل است به آن لذت ببرید.

یکی دیگر از چیز بسیار بد است و کم آبی است. شما نیاز دارید را به همراه آب و یا برخی از نوع الکترولیت آشامیدنی.

کک, قهوه, آبجو و همه چیز مانند که همه جداسازی آب. اگر شما دچار کم آبی شما دقیقا همان احساس به عنوان اگر شما از مسمومیت غذایی و یا آنچه که مردم را “انتقام است.” آن می تواند شما را به یک سکته مغزی چیزی است که شما واقعا نمی خواهید به اتفاق می افتد به شما.

خیلی سریع نسخه محافظت از خودتان را از آفتاب و نوشیدن مقدار زیادی آب است. استفاده از sunblock پوشیدن کلاه و عینک آفتابی و همراه چیزی برای پوشیدن روی پای خود را برای زمانی که شن و ماسه می شود.

متخصص بپرسید

Q. من به عنوان خوانده شده خود را در Facebook صفحه که در آن شما توضیح داده شده است که اصطلاح “مسخره پا” در واقع از کارتون دیزنی با مسخره گشت و گذار در 1930s. این یک گام بیشتر می تواند به شما سرنخ ما در جایی که اصطلاح “Cowabunga” نشات گرفته است ؟ ذهن کنجکاو می خواهید بدانید.

– Ron ایستمن لاگونا بیچ

A. به دنبال و شما باید پاداش. “Cowabunga” یکی از مورد علاقه من و اغلب استفاده می شود کلمات.

بسیاری از مردم بر این باورند که این توسعه داده شد به عنوان یک گشت و گذار کوتاه مدت و آن را نیمه شد که با استفاده بیش از حد در اوایل 1960s. اما حقیقت شناخته می شود آن را برای 1940s و ’50s کودکان و نوجوانان تلویزیون نشان می دهد “Howdy Doody.”

پرونده یک عروسک خیمه شب بازی و میزبان نشان می دهد به عنوان یک شخص به نام بوفالو باب اسمیت. بوفالو باب می گویند چیزی شبیه “این کارتون زمان…” و Howdy Doody خواهد پاسخ “Cowabunga بوفالو باب.”

این بود برداشت جنوب کالیفرنیا گشت و گذار وهمی خدمه و تبدیل به یک متداول گشت و گذار مدت است. مانند “هی گشت و گذار!” “Cowabunga.”

وجود دارد بله. شما همیشه می توانید به من با سوال در مورد surfocabulary یا surfnacular.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de