لایحه تضمین حق از یاد’ به صورت گذاشته نوازی کارگران تخلیه مجمع

کالیفرنیا مهمان نوازی و خدمات کارگران که گذاشته شد و در طول COVID-19 همه گیر خواهد شد که تضمین حق بازگشت به شغل خود را هنگامی که کارفرمایان خود را, رزومه, کسب و کار تحت لایحه تصویب این هفته مجلس است.

مجلس لایحه 3216 فراهم می کند گذاشته و کارگران با “حق فراخوان” الزام کارفرمایان برای ارائه به rehire گذاشته و کارگران هنگامی که سابق خود و یا موقعیت مشابه در دسترس است.

اندازه گیری باید از مجلس سنا دولت و به دست آوردن امضای فرماندار به قانون تبدیل شود. متحد اینجا محلی 11 یک اتحادیه کارگری به نمایندگی از بیش از 32,000 مهمان نوازی کارگران در سراسر جنوب کالیفرنیا و آریزونا است که منجر به تلاش برای تصویب AB 3216.

این قانون تضمین می کند کارگران قادر به نگه داشتن شغل خود را اگر مالکیت یک ملک تغییرات دست در طول بحران اقتصادی و گسترش حمایت از کارگران را به خانواده و مراقبت های پزشکی, ترک, در میان دیگر اقدامات برای کمک به خانواده های شاغل زنده ماندن این بیماری همه گیر.

اخراج گسترده

کالیفرنیا اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش اضافه شده 64,800 شغل است اما این صنعت در سال بیش از سال اشتغال تعداد هنوز توسط 891,500 شغل. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

دولت در اعماق مستند سفارشات ریختن میلیون ها شغل در سه ماه با حداقل 5.4 میلیون نفر از کارگران تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری.

کالیفرنیا اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش اضافه شده 64,800 شغل است اما این صنعت در سال بیش از سال اشتغال تعداد پایین بود توسط 891,500 مشاغل دولتی عمیقترین سالانه از دست دادن شغل.

AB 3216 را پوشش می دهد یک نوار گسترده ای از مهمان نوازی کارگران در هتل ها ، فرودگاه ها و مراکز کنوانسیون از جمله bellhops جلو میز کارگران پیشخدمت, پیشخدمت, ماموران امنیتی, سرایداران و خانه داری, کارکنان, در میان دیگران.

یک کارمند حساب

آنتونیو رودریگز, غیر اتحادیه کارمندی که مشغول به کار به عنوان یک ضیافت سرور در Terranea رفت و آمد مکرر در رانچو پالوس وردس از دست داده و کار خود را از 10 سال پس از اخراج موقت.

او گفت که او قرار داده شده بر ترک زمانی که رفت و آمد مکرر مجبور به بستن در طول همه گیر و پس از آن متوقف شد به همراه چند تن از همکاران مارس 11 با هیچ تعهد از مدیریت به rehired.

“Terranea چپ من و خانواده ام بدون تمدید بیمه سلامت در میان همه گیر” رودریگز گفت. “بسیاری از ما به یک دهه از زندگی ما به Terranea اما این نشان می دهد که چگونه آنها واقعا به ما مراجعه کنید.

“هنگامی که AB 3216 می شود قانون است که به یک وزن شانه های من,” او گفت:.

“ضروری برای بقا’

Terranea furloughed بیش از 1100 نفر از کارکنان در ماه مارس, اگر چه آن را در ادامه به پرداخت حق بیمه بهداشت و درمان در طول ماه های آوریل و مه برای کارگران و خانواده های آنها در Terranea مراقبت های بهداشتی طرح است.

“در حالی که این کاهش نیروی انسانی و کاهش حقوق و دستمزد ضروری بود به Terranea بقای ما در حال کار پشتکار به حرکت رو به جلو و بهبود کسب و کار ما و ما را کارمندان و بازگشت به کار” رفت و آمد مکرر در بیانیه ای گفت.

Terranea آغاز کرده به خاطر برخی از آن furloughed کارکنان خواهد شد و این روند ادامه خواهد داد و با توجه به آن ارشد سیاست مدیریت گفت.

جديد ‘عادی’

مهمان نوازی کارگران که خود را بازیابند شغل در صنعت مهمان نوازی خواهد بود عامل در “طبیعی است.” آنها خواهد شد با پوشیدن ماسک و در بسیاری از موارد دستکش های اجتماعی فاصله و ثابت مطابق با اصول بهداشتی از میز و صندلی و میز و سایر سطوح مشترک.

و صبحانه بوفه? کسانی که به احتمال زیاد خواهد شد چیزی از گذشته با توجه به کالیفرنیا هتل و محل سکونت ارتباط است.

“بسیاری از هتل ها که مانده اند باز در حال حاضر به آماده و آسان برای رفتن مواد غذایی مانند ماست و کلوچه” ارتباط گفت. “کسی که پس از خروج از یک اتاق آن پیشنهاد شده توسط مدیریت ریسک متخصص به ترک آن باز برای سه روز قبل از تمیز کردن این ویروس به مرگ است.”

اتهامات آزار و اذیت جنسی

Terranea بازگشایی شد به مهمان در جمعه, ژوئن 19 و غیر مهمانان را مجاز به دسترسی به رفت و آمد مکرر شنبه برای سرویس takeout از رستوران خود را با ارائه آنها را رزرو. آنها همچنین دسترسی به توچال پیاده روی مسیرهای پیاده روی.

Terranea را فسخ آن دیرین کارکنان اخیر در یک سری روابط کار مجادلات در مجلل ملک از جمله اتهامات آزار و اذیت جنسی.

Terranea گفت: این یک سیاست تحمل صفر نسبت به آزار و اذیت جنسی و بررسی هر گونه شکایت از سوء رفتار. مدیریت گفت: اتهامات آزار و اذیت جنسی ظاهر تنها پس از متحد در اینجا هدف رفت و آمد مکرر برای unionization در اواخر 2017.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de