5 بازداشت $11.7 میلیون جنوب کالیفرنیا درمان اعتیاد طرح تقلب

پنج بیشتر از مردان متهم شده اند در ارتباط با یک طرح است که اغوا آسیب پذیر و مصرف کنندگان مواد مخدر به جنوب کالیفرنیا با وعده رایگان درمان اعتیاد متقلبانه امضا آنها را برای بیمه های خصوصی و پس از آن تولید 60 میلیون دلار در بیلینگز که منجر به بیمه پرداخت از $11.7 میلیون.

به اتهام جنایات متعدد از جمله تقلب در بیمه های پول شویی و توطئه بودند جرمی Ryan, 42, نارنجی; Daniel Reaman, 41, کوه رینیر, مریلند; Richard Roberts, 61, از استاکتون; Reiner India, 54, سان کلمنت; و مایکل Castanon, 56, سان جوان کاپیسترانو.

“با توجه به سوء مصرف مواد بیمارانی که می خواستم و نیاز به درمان این حلقه قاچاق و استفاده از آنها برای سرقت از شرکت های بیمه به خط جیب خود را” دولت کمیسر بیمه ریکاردو لارا گفت: در یک بیانیه آماده.

این طرح درگیر 441 بیماران از سراسر کشور بودند که قاچاق به 19 های مختلف مراکز درمانی با توجه به مشترک بررسی توسط وزارت کالیفرنیا از بیمه و اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه.

“این طرح هدف و بهره برداری از مردم آسیب پذیر در یک زمان زمانی که آنها نیاز به کمک بیشتر گفت:” اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر در یک بیانیه آماده توقف “در ادامه به ارسال یک پیام قوی در برابر کلاهبرداران و تاکتیک های فریبنده است که بهره برداری از خدمات درمان با تعقیب این موارد به حد کمال از قانون است.”

Castanon و متعلق به اداره درخشندگی مرکز بازیابی, یک سان جوان کاپیسترانو درمان مبتنی بر امکانات و در حال حاضر مدیر عامل شرکت دانا پوینت توانبخشی پردیس. رابرتز و India بودند و متعلق به اداره RNR بازیابی و الماس بازیابی در پرتقال و ریورساید شهرستان و Reaman شد مدیر واقعی بازیابی مراکز با توجه به شکایت.

بسیاری از متهمان بازگشت نیست تماس و یا ایمیل به دنبال نظر. اما رابرتز در پاسخ با لینک به یک پست در مورد 1 میلیارد دلار طرح دعوی در دادگاه واصل شده در حال حاضر از بین رفته مستقل بهداشت و درمان در برابر بیمه سلامت خالص و پدر و مادر خود شرکت.

پرسید که آیا این بدان معنی است که او معتقد است سلامت خالص است که در پشت این اقدام که D. A. دفتر و اداره بیمه در حال انجام مناقصه خود را او نوشت: “این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد.”

سلامت خالص نمی تواند نظر رسیده است.

به اتهام طرح

با توجه به شکایت جمعی از کمپین های بازاریابی مورد استفاده قرار گرفت برای پیدا کردن مشتریان در سراسر کشور که می خواستم به ضرب و شتم اعتیاد. کسانی که مردم آورده بودند به جنوب کالیفرنیا و امضا به صورت خصوصی بیمه سلامت از طریق شبکه با استفاده از آدرس منزل از مردم محلی بودند که با پرداخت 300 دلار برای هر نرم افزار جعلی.

توطئه گران به مقامات آنها را پنهان این واقعیت است که آنها در واقع پرداخت حق بیمه بهداشت و درمان با استفاده از سازمان های غیر انتفاعی برای رسیدگی به آن — خود را بهداشت و درمان امداد بنیاد و “بی خبر” StopB4UStart شکایت گفت.

آنها با توطئه صاحبان و کارکنان بیش از 17 ماده از امکانات درمان “ترافیک” مشتریان و جمع آوری هزاران دلار به صورت غیر قانونی به ازای هر مشتری رشوه شکایت می گویند.

الماس ناتوانی صادر شده 14 میلیون دلار در بیلینگز و جمع آوری $1.9 میلیون دلار جعلی سود در حالی که درخشندگی گروه بهداشت و همکاران بودند مسئول $3.7 میلیون نفر در بیلینگز و جمع آوری $1.7 میلیون, با توجه به شکایت.

در ژانویه مربوط به اتهامات تسلیم در برابر استیون Lomonaco, 61, از لاگونا بیچ; Mahyar “مسیحی” محصص, 37, از سانتا آنا; Robert Williams, 41, موریتا; نیکلاس ریوز, 42, از آلیسو ویجو; و جیمز Frageau, 29, از Temecula.

جرائم اکو راهکار مشخص در جنوب کالیفرنیا, اخبار گروه توانبخشی Riviera سری منتشر شده بیش از سه سال پیش. جدید بیمه قوانین الزامی برای پوشش درمان اعتیاد در سال 2014 به معنای کاربران به طور ناگهانی به ارزش صدها هزار دلار به بی پروا مراکز درمان مایل به بهره برداری از آنها.

مراکز استخدام افراد از سراسر کشور به امضا رسید و آنها را به صورت خصوصی گران, بیمه, پرداخت حق بیمه, سپس, شده, billings, برای صدها هزار نفر از دلار است. هنگامی که مزایای بیمه بودند اشباع برخی از کاربران داده شد مواد مخدر به طوری که آنها می تواند آزمون “کثیف” و شروع پر سود حسابداری و مدیریت چرخه از نو. در طول راه مردم درگذشت.

“این عالی است’

دیوید Skonezny بنیانگذار “آن زمان برای اخلاق در درمان اعتیاد” خصوصی Facebook گروه از بیش از 5,300 درمان حرفه ای به دنبال بالا بردن نوار در تماس بوده است و بسیاری از این کسب و کار برای سال بوده است.

“این عالی است” Skonezny گفت: از سرکوب. “این به من می دهد امید است که مردم در نهایت قرار بود برگزار شود را به حساب. آن را کاملا مهم برای تنظیم تن — آن را در خدمت به مردم را در توجه داشته باشید که اگر شما تا کنون درگیر در این نوع از رفتارهای شما در حال رفتن به فقط اسکیت.”

قانونگذاران امیدوار بود به 2020 سال است که مقررات اعتیاد درمان صنعت یک تعمیرات اساسی عمده ای در کالیفرنیا — اما حوادث باید در برابر توطئه های آن است. آنها قصد دارند تا در ادامه جلسه اما این توسعه را تقویت چگونه به شدت اصلاحات مورد نیاز است.

Assemblywoman Cottie پتری-Norris, D-لاگونا بیچ, مرکز اعلام کرد دو حزبی قانونی درمان سوء مصرف مواد گروه کاری به فشار برای تنظیم بهتر کالیفرنیا اعتیاد درمان صنعت در روز سه شنبه, ژوئن 4. (حسن نیت ارائه میدهد Assemblywoman Cottie پتری-نوریس)

“این وحشتناک مورد نشان می دهد که طول rogue ناتوانی اپراتورها و هوشیار خانه زندگی کلاهبرداران را به نوبه خود یک باک — قاچاق, میلیون دلاری, تقلب, طرح, بهره برداری از بیماران در بهبودی که به شدت نیاز به کمک و ترک یک دنباله از انسان خرابه در پی خود گفت:” Assemblywoman Cottie پتری-Norris, D-لاگونا بیچ توسط ایمیل.

“من سپاسگزار به بخش بیمه و به اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه خود را برای مشارکت هوشیاری خود را و خود را برای ادامه تعهد را به این جنایتکاران به دست عدالت” پتری-نوریس گفت.

دولت ایالت پت بیتس آن را به نام بزرگ اولین گام است.

“این چیزی است که دیر شده و یک گام در مسیر درست” گفت: Bates, R-Laguna Niguel. “این خبر خوبی است.”

مردان هنوز در بازداشت گفت: D. A. سخنگوی کیمبرلی Edds. مقامات در حال تلاش برای به دست آوردن خود را از تسلیم شدن به مقامات محلی و یا به دستگیری آنها.

هر متهم در حال حاضر در حکم وضعیت بدین معنی که لازم نیست که دادگاه تاریخ هنوز Edds گفت. هنگامی که آنها به نوبه خود در حکم یا در غیر این صورت دستگیر, دادگاه تاریخ خواهد بود و مرتب برای آنها. توصیه می شود با قرار وثیقه است 250.000 دلار برای هر.

مردان در صورت 12 سال و هشت ماه به 21 سال و چهار ماه زندان برای اتهام مشارکت در این طرح است. معاون دادستان منطقه James Bilek از تقلب در بیمه واحد است و پیگرد قانونی در این مورد.

دانیل Reaman شکایت

جرمی Ryan شکایت

مایکل Castanon شکایت

ریچارد رابرتز Reiner India شکایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de