شورای امنیت سازمان ملل خواستار حفاظت از مشاغل در میان COVID-19 همه گیر

سازمان ملل متحد: سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز جمعه به نام برای حفاظت از مشاغل در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

هر کارگر در هر کسب و کار و هر گوشه ای از جهان تحت تاثیر قرار شده است همه گیر با میلیون ها شغل از دست داد گفت: اشاره به این حادثه تلخ در یک پیام ویدئویی برای راه اندازی یک سیاست کوتاه در COVID-19 و اشتغال است.

این بحران در جهان از کار است که با اضافه کردن سوخت به یک در حال حاضر آتش نارضایتی و اضطراب است. بیکاری گسترده و از دست دادن درآمد از COVID-19 بیشتر فرسایش انسجام اجتماعی و بی ثباتی در کشورها و مناطق, اجتماعی, سیاسی و اقتصادی مهر به نقل از خبرگزاری سازمان ملل متحد به عنوان رئیس گفت.

اشاره به این حادثه تلخ پرسید: برای اقدام در سه جبهه — حمایت فوری برای در خطر کارگران, شرکت, شغل و درآمد; تمرکز بیشتر بر روی هر دو سلامت و فعالیت های اقتصادی بعد از مستندات سهولت با محل امن و حقوق زنان و جمعیت در معرض خطر; تلاشهای یک انسان محور سبز و پایدار و همچنین فراگیر بازیابی که مهار پتانسیل فن آوری های جدید برای ایجاد شغل مناسب برای همه است.

“وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد نیاز به یک جدید طبیعی” پس از این بحران است. اما اجازه دهید فراموش نکنید که قبل از COVID-19 جهان به دور از عادی,” او گفت:.

“افزایش نابرابری های سیستمیک تبعیض جنسیتی و عدم فرصت برای افراد جوان راکد دستمزد فراری تغییر آب و هوا — هیچ یک از این چیزها طبیعی است.”

این بیماری همه گیر در معرض فوق العاده ای کاستی fragilities و خطوط گسل. جهان کار نمی تواند و نمی باید همان نگاه پس از این بحران است. وقت آن است که برای هماهنگ جهانی منطقه ای و ملی و تلاش برای ایجاد کار مناسب و معقول برای همه به عنوان پایه و اساس سبز فراگیر و انعطاف پذیر بازیابی اشاره به این حادثه تلخ گفت: “برای مثال یک تغییر مالیات از حقوق و دستمزد به کربن می تواند کمک به یک راه طولانی در این مسیر”.

با هوشمند و به موقع عمل در تمام سطوح و 2030 دستور کار برای توسعه پایدار به عنوان راهنمای جهان ظهور می تواند از این بحران قوی تر و با شغل بهتر و روشن تر و عادلانه تر و سبزتر آینده برای همه, او گفت:.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de