منحرف و منحرف کردن: در حالی که ایالات متحده می پردازد خشونت پلیس هنگ کنگ است که در انکار

Mcgrath, Chris گتی ایماژ

پلیس مقابله و دستگیری معترضان طرفدار دموکراسی در Wan Chai, هنگ کنگ, on Oct. 1, 2019.

دلار هنگ کنگ با هر دلار هنگ Konger من مصاحبه این هفته — وکلای معترضان و معلمان در میان آنها — دارای متوقف مکالمه ما به اظهار نظر در مورد فشار برای پاسخگویی در ایالات متحده ادارات پلیس و اظهار نظر کردن که چرا آرمان های خود را برای همین نمی توان ملاقات کرد.

پس از صحنه NYPD وسایل نقلیه رانندگی به معترضان افسران در بوفالو تنه زدن یک مرد مسن به زمین و تظاهرات مسالمت آمیز پارگی گاز کشته در خارج از کاخ سفید طرفداران آمریکا پلیس اصلاحات را دلیلی برای خوشبینی است. مدارس در حال لغو قرارداد با پلیس; مقامات در Louisville, Ky., معلق “بدون دست کشیدن از” حکم که منجر به مرگ Breonna Taylor; و تعداد فزاینده ای از پلیس متهم شده اند و یا از کار اخراج شده برای نیروی بیش از حد.

وجود چنین رسمی ارزیابی مجدد در هنگ کنگ که در آن خشم در اقدامات پلیس در سال گذشته نسبت به عمدتا مسالمت آمیز معترضان طرفدار دموکراسی بدتر شده توسط امتناع مقامات به اذعان تجاوزات توسط پلیس. به عنوان معترضان عصبانی تر شد و درگیری های خشونت آمیز, هنگ کنگ, دولت به حمایت کامل برای شورش افسران به حمل و تشویق توسط رسانه های دولتی که برچسب مخالفان تروریست ها. پلیس انداخته 16,000 دور از گاز اشک آور, 9,000, دستگیری به همراه فلفل توپ شیمیایی رنگ و لعاب مایع از توپ آب و دیگر آسیب-تحمیل تاکتیک های بی سابقه ای در مرکز مالی را در تاریخ مدرن است.

یک گزارش رسمی در ماه گذشته تبرئه پلیس.

[هنگ کنگ, خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر]

نتیجه این بوده است که عمق فرسایش در اعتماد عمومی در نیروی قبلا به عنوان شناخته شده در آسیا بهترین است.

مانند در ایالات متحده آمریکا تاکتیک های پلیس شدند گسترده مستند و دستگیر شده است ، بر خلاف ایالات متحده آمریکا, هنگ کنگ مردم به هیچ وجه به جای خود رهبری انتخاب شده است و توسط یک کمیته که پاسخ به حزب کمونیست چین. در یک اعتراض چند هفته پیش من شنیده ام یک زن مسن, التماس یک افسر پلیس به اعتراف است که تنها یک مسئول چینی بود رهبر چین — جمعبندی ریشه معترضان غم و اندوه آنها به عنوان دیده بان هنگ کنگ وعده آزادی لغزش دور جایگزین پکن به سبک استبداد.

https://twitter.com/ideologisthk/status/1272154081444810752?s=20″>

به عنوان تظاهرات مجددا پس از شیوع کروناویروس پلیس پاسخ داده اند در بسیار به همان شیوه. این آخر هفته گذشته یک دلار هنگ کنگ افسر پلیس مجبور زانو خود را بر روی سر یک پسر 16 ساله او را دستگیر کرده و برای توزیع اعلامیه دفاع از مدرسه تحریم. یک افسر دیگر فیلم برداری شده بود مسخره “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم” شعارهای شنیده می شود در تظاهرات در سراسر جهان در برابر نژادی و بی عدالتی است.

در حالی که دومی افسر دریافت یک اخطار شفاهی به طور کلی پیام رسمی به پلیس به مبلغ: ما پشت سر شما.

من تحت پوشش عدالت کیفری در غرب وال استریت ژورنال پیش از این واگذاری در هنگ کنگ و هیچ توهمی در مورد طولانی و پیچیده مسیر آن را به حفظ مقیاس اصلاحات در ایالات متحده در حال هل دادن. ریشه و علت این خشم بیش از حد است که بدون مقایسه. وجود دارد و این موضوع از آمریکایی ها حق حمل سلاح گرم است که باعث می شود پلیس چشم انداز بسیار متفاوت است.

برندان Mcdermid

ایسنا

تظاهرات در اعتراض به نابرابری نژادی پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در بروکلین نیویورک در ژوئن 16.

اما اگر برداشت از خشونت پلیس شدند مشترک محرک رانندگی مردم به خیابان در هنگ کنگ و ایالات متحده آمریکا و سپس کسانی که در این خاک چینی هیچ پیروزی به جشن می گیرند.

هیچ افسر متهم شده است و یا به حالت تعلیق برای هر مورد تخلف مربوط به اعتراضات سال گذشته به گفته پلیس شهر دیده بان. این شامل افسر که به ضرب گلوله یک لاستیک گلوله در یک جمعیت از روزنامه نگاران و معترضان خیره کننده اندونزیایی خبرنگار Veby مگا Indah در یک چشم. پلیس حاضر به فاش کردن افسر هویت از جمله به Veby وکلا.

عدم پاسخگویی نمی خواهید از تلاش. مردم ثبت بیش از 8000 شکایت علیه افسران در سال گذشته هر چند تنها 242 شد با اشاره به watchdog — که نمی احضار شهود و نه وادار افسران به نوبه خود بیش از شواهد. (کارشناسان پلیس می گویند بدن شناخته شده به عنوان مستقل پلیس شکایت شورای سقوط کوتاه از استانداردهای بین المللی از پاسخگویی در حالی که آن صندلی است که مدتها در هنگ کنگ اجرایی.) از همه این شکایت تنها دو مامور شده اند “مواخذه” برای استفاده از سخت زبان.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال]

واشنگتن پست بررسی در سال گذشته در مشاوره بین المللی کارشناسان پلیس متوجه شد که پلیس هنگ کنگ به طور معمول نقض استفاده از آنها-از-نیروی دستورالعمل. کری لام در هنگ کنگ, مدیر اجرایی, نام یافته “کذب,” “ناعادلانه” و “غیر مسئولانه است.”

یکی از پنج خواسته های معترضان طرفدار دموکراسی به طور کامل مستقل تحقیقات به پلیس پاسخ به ضد دولتی خبر دادند. هنگ کنگ مقامات حاضر به پروراندن این ایده هر چند آن را به خود جلب حمایت حتی در میان برخی از نرم افزار-پکن آمار و ارقام. در عوض IPCC تولید گزارش با دامنه محدود که نگاه تنها در تعداد انگشت شماری از وقایع کلیدی. کارشناسان خارجی مشغول به هنگ کنگ دولت به توصیه در بررسی ترک ورزش است.

“ما در پایان دستکاری و قرار دادن در یک موقعیت بی دست و پا” گفت: Clifford Stott یک پلیس متخصص از بریتانیا Keele دانشگاه بود که در میان بین المللی پانل. “هیچ راهی وجود دارد من می توانم ایستاده اند که گزارش.”

https://twitter.com/cliffordstott/status/1273136573287215110?s=20″>

یک خبرنگار با اشاره به گزارش رئیس آنتونی Neoh که ایالات متحده ماموران متوقف شد متهم و در غیر این صورت برگزار می شود به حساب پس از جورج فلوید تظاهرات فوران در مینیاپولیس. او جواب داد که دلار هنگ کنگ شکایت سیستم کافی است.

وضعیت در ایالات متحده داده است هنگ کنگ مقامات نیروی پلیس و دولت چین مناسب حواس پرتی. رجینا Ip پیشرو pro-پکن در هنگ کنگ گفت: در مصاحبه اخیر خود که در شهرستان نیروی انتظامی شد “کاملا بر خلاف ایالات متحده” و گفت: “هیچ چیز مانند خشونت در هنگ کنگ است.” یک طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ ویرایش شده که کلیپ زیر بیانیه با فیلم از افسران فشار دادن یک مرد خونریزی صورت به زمین یک افسر بر روی یک موتور سیکلت رانندگی به جمعیت معترضان و افسران حمله به یک قطار مترو نوسانی خود را باطوم در مسافران.

در هنگ کنگ وجود دارد هیچ نوامبر در افق هیچ فرصتی برای رای دادن رهبران خارج از دفتر. صحنه های از افسران بهره بردار تا افراد جوان توقف و جستجو هر کسی با پوشیدن لباس سیاه و گرد کردن صدها نفر قبل از تظاهرات ادامه به ظهور هفته پس از هفته.

و به عنوان پکن آماده به اعمال گسترده قوانین امنیت ملی است که در اینجا به طور موثر به جرم مخالفت با این امید که مشخص شده به میلیون-قوی صلح آمیز تجمعات سال گذشته تبخیر شده است.

هنگ کنگ خانواده, ترس از ترور, آماده به فرار از شهر

بوریس جانسون ارائه می دهد پناه تابعیت بریتانیا راه برای نزدیک به 3 میلیون دلار هنگ Kongers

چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ نوید پایان شهر استقلال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de