این Gaslamp در لانگ بیچ رزرو موسیقی زنده دوباره شروع این آخر هفته

سالن های کنسرت ندارد و موافقت با دولت برای بازگشایی نشده اما این توقف یک رستوران ساحل از تلاش برای آوردن موسیقی زنده بازگشت.

این Gaslamp موسیقی + نوار + آشپزخانه رستوران و محل برگزاری موسیقی شناخته شده برای رزرو ادای احترام باند به نظر می رسد یکی از شهرستان برای اولین بار موسیقی لکه تلاش برای روشن مرحله خود را یک بار دیگر با بیش از دو ده را نشان می دهد برنامه ریزی برای ماه های آینده خود در Facebook صفحه شروع با حوادث این آخر هفته.

کالیفرنیا بود که در مرحله 2 از بازگشایی از دوشنبه, ژوئن 18, با توجه به دولت COVID-19 سایت که در آن رستوران ها اجازه داده شد تا دوباره باز برای ناهار خوردن در مشتریان اما زنده کنسرت اجازه داده نخواهد شد تا زمانی که مرحله 4 با پایان اقامت در خانه سفارش پس از درمان یا واکسن شده اند برای رمان coronavirus.

در حالی که Gaslamp وب سایت تنها نشان می دهد حوادث شروع در ماه اکتبر با توجه به آن در Facebook صفحه موسیقی زنده شروع می شود چهار شنبه, ژوئن 19, با 1980s باند ادای احترام و برگزاری منظم Knyght رایدر.

بعد Beatles باند ادای احترام ابی جاده انجام خواهد شد. چندین دیگر از اقدامات برنامه ریزی شده از طریق دسامبر.

چندین تماس و ایمیل به Gaslamp در مورد این کنسرت بودند بازگشت نیست.

“همه این سالن که تا به حال موسیقی زنده آن را سنگ بنای آنچه کردند و آنها می خواهند به مردم در آن وجود دارد و آنها نیاز به که (موسیقی زنده) نیاز به آمده به عقب بیش از حد” گفت: شیا نوکرک مدیر لانگ بیچ شورای موسیقی است که طرفداران برای نوازندگان و موسیقی زنده.

اما ممکن است چین و چروک در Gaslamp برنامه های.

ساحل طولانی همراه با بقیه لس آنجلس شده است به آرامی اجازه می دهد برخی از کسب و کار است که تا به حال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس به بازگشایی شده است. اما میله های کاباره ها زنده تئاتر و سالن های کنسرت باقی می ماند در این لیست از کسب و کار است که هنوز هم باید بسته باقی می ماند در لس آنجلس.

از آنجا که Gaslamp نیز یک رستوران مجاز به باز کردن درهای خود را برای ناهار خوردن در مشتریان است. به گفته مقامات شهر زندگی می کنند حوادث داستان دیگری دارد.

“سلامت در حال حاضر به منظور اجازه نمی live entertainment/اجرای برنامه در رستوران. این امر به رستوران عامل هر دو ناهار خوردن و یا درایو در خدمات” جنیفر ده Prez یک سخنگوی این شهر مشترک مرکز اطلاعات گفت: در یک ایمیل.

برای نوازندگان رزرو برای نشان می دهد Gaslamp تلاش به همراه موسیقی زنده و برگشت بسیار مهم هستند پس برای بسیاری از آنها را فقط در مورد سرگرم کننده, اما در مورد ساخت یک زندگی است.

“اجازه دهید فقط می توانید در خارج وجود دارد و دوباره آن را انجام دهد. ما فقط نمی تواند نشستن در اطراف و منتظر یک واکسن. ما نیاز به بازی آن را در کار ما” گفت: Axel کلارک که انجام می دهد به عنوان Ringo در سراسر کشور تور Beatles ادای احترام ابی رود.

گروه گذشته نشان می دهد قبل از رزرو در Gaslamp بود در تاریخ 13 مارس در کلرادو.

در حالی که آنها هیجان زده در مورد گرفتن در مرحله کلارک می داند که همه چیز متفاوت خواهد بود.

“من کنجکاو برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد, چگونه مردم در حال رفتن برای پاسخ به آن فقط آنچه را که به طور کلی پرنیان است,” او گفت:.

کلارک گفت: Gaslamp است که مصرف یک عدد از اقدامات ایمنی قبل از نشان می دهد مانند داشتن میز و صندلی تنها با جداول فاصله با خیال راحت از هم جدا.

او گفت: مردم را مجبور به گوش دادن به موسیقی از جداول خود را به جای بلند شدن و شکنجه مرحله و ظرفیت در محل خواهد بود به کاهش حدود 30% از آنچه در آن بود قبلا.

“من فکر می کنم آن را بسیار شبیه به آنچه که در رستوران در حال حاضر انجام می شود. بنابراین تا آنجا که می توان آن را برای تلفن های موبایل امن به من. اما من فکر می کنم مردم نیاز به استفاده از قضاوت خوب است. اگر شما در معرض خطر فرد نمی به نمایش” کلارک گفت.

همچنین در Gaslamp تقویم است Yachty طبیعت یک قایق بادبانی راک باند ادای احترام است که برنامه ریزی شده به انجام جولای 11.

“آخرین ما نشان می دهد فوریه بود. 28…پس ما شده است آنچه من به نام خشک-لنگر انداخت در حالی که گفت:” کارل نلسون که انجام می دهد به عنوان کاپیتان و نقش کیبورد و آواز می خواند برای سراسر کشور تور باند.

“ما شده ایم واقعا پمپ به عقب بر گردیم. ساحل است در نهایت تبدیل شدن به روشن ما واقعا هیجان زده,,” او گفت:.

نلسون اذعان می کند او کمی مضطرب به پشت بر روی صحنه در طول یک بیماری همه گیر اما تا زمانی که همه چیز امن او به دنبال به جلو به بازی زندگی می کنند دوباره.

“من می دانم که آنها (Gaslamp) کار آن را به بهترین آنها می تواند به نگه داشتن آن امن نگه داشتن مردم راحت,” او گفت:. “مردم گرسنه برای موسیقی زنده,” او اضافه شده است.

در حالی که او نمی باید بلیط برای هر یک از آینده Gaslamp نشان می دهد نوکرک گفت که هیچ مشکلی حضور در شام و کنسرت وجود دارد.

“آنچه بیشتر در معرض خطر هستند آنها با قرار دادن شما در از هر چیز دیگری است ؟ شما در حال رفتن به یک رستوران; اگر مردم پخش موسیقی زنده چه بیشتر خطر می کند که شما را در؟”

این Gaslamp

که در آن: 6251 E. بزرگراه ساحل اقیانوس آرام

اطلاعات: 562 – 596-4718 یا thegaslamprestaurant.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de