خوردن شاخص: OC: کف کردن! به سلامتی به این رستوران کوکتل برو 🍸

خوردن شاخص: OC یک خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را در روزهای چهارشنبه. مشترک شدن در اینجا.


Negronis از موقت takeout منو در هندریکس در Laguna Niguel (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

منتقد براد A. جانسون می گوید که اگر یک پوشش نقره ای برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر کوروناویروس آن است که رستوران ها ارائه می دهند کوکتل برو.

از margaritas در انواع طعم ها به negronis و منجمد جین و تونیک ها, در اینجا نگاهی به برخی از بهترین رستوران کوکتل, جانسون نمونه برداری شده است. ادامه مطلب.

Takeout sashimi دو از Hana پاسخ در کوستا مسا (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Sashimi برای شیاطین سرعت

Hana پاسخ در صدر براد A. Johnson لیست 75 بهترین مکان برای غذا خوردن در اورنج کانتی در سال گذشته است. در حال حاضر کوستا مسا رستوران انجام شده است takeout با تعداد کمی از بنتو جعبه سوشی و ساشیمی سینی.

براد می گوید: او محتوا برای بسته بندی ماهی خود را بر روی یخ در تنه و درایو مانند یک بت از جهنم به لذت بردن از آن را در خانه. ادامه مطلب.

سگ Haus طبخ میگوئل Rotes مواد غذایی آماده در 615 دادگاه مواد غذایی یک شبح آشپزخانه در لس آنجلس چهار شنبه, ژوئن 8 سال 2020 است. شبح آشپزخانه تحویل تنها رستوران با هیچ امکانات برای ناهار خوردن در مشتریان است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

بیشتر ghost (آشپزخانه) رؤیت

روند ناظران باید پیش بینی شده است که شبح آشپزخانه — تحویل-تنها رستوران بدون اتاق ناهارخوری که تبدیل به یک چیز برای چند سال. زمانی که COVID-19 تعطیل اتاق ناهار خوری, اتاق آن را به مفهوم افزایش می دهد. فیلدینگ باک توضیح می دهد. ادامه مطلب.

کالیفرنیا شیلی burrito سمت چپ و یک ال سیب زمینی burrito در سمت راست در حالی که در پشت یک بشقاب taquitos همه از میگوئل را جونیور در کورونا در سهشنبه, مه 5 2015. میگوئل را جونیور متعلق به خانواده کرونا فست فود زنجیره ای در حال حرکت است. این شرکت جدید دفاتر خود را باز سوم اورنج کانتی محل on May 10 و راه اندازی آنچه در آن خواستار خوردن بهتر از “ابتکار عمل” در همان زمان. آینده این تابستان یک مشتری برنامه پاداش.

اتاق ناهار خوری و معاملات

میگوئل جونیور را آغاز کرده است برای بازگشایی آن اتاق ناهار خوری در جنوب کالیفرنیا و آن مکان را به یک burrito دسته کوچک موسیقی جاز گزینه و همچنین محدود به زمان تابستان نوشیدنی های منو. ادامه مطلب.

فروغ پیتزا, ساخت, سفید پنجه پیتزا در ژوئن 18. این یک پای ساخته شده با پنجه سخت seltzer. (حسن نیت ارائه میدهد عکس فروغ پیتزا).

صبر کنید ،

شما ممکن است imbibed سفید پنجه الکلی seltzer آب guzzled توسط twentysomething hipsters در همه جا — با پیتزا خود را, اما آیا شما تا به حال سفید پنجه در پیتزا ؟ فروغ پیتزا دادن به شما این شانس را در یک روز تنها. نه واقعا. ادامه مطلب.

یک لایه ضخیم شکلات و شکر و تخم مرغ تاپ تگزاس فاج کیک با بستنی وانیلی و فندق و نعناع. (فایل عکس مدل لباس Yamanaka, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هیچ کس واقعا مطمئن شوید که چرا تگزاس فاج کیک است که پس از تنها ستاره امور خارجه اما کیک می کند بسته بزرگ, تگزاس-سطح عطر و طعم. می توان آن را در صدر با آجیل خرد شده تافی میله یا اسپرسو باقلا آب نبات. کتی توماس به شما می دهد یک دستور غذا برای این دلپذیر به دنبال کیک. ادامه مطلب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de