دانشجو کارشناسی ارشد در میان اینتر دولت تریلر; امنیت 991 علائم

حیدرآباد: دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه, بار دیگر امن دولت رتبه گرفتن 991 علائم متوسط در سال 2020 است. 17 دانش آموزان از کالج امن 98 درصد نمرات در حد متوسط نتایج منتشر شده توسط Telangana Board of Intermediate آموزش و پرورش در روز پنج شنبه. Mehrozunnisa از MS کالج کردم 991 علائم در پتروشیمی جریان تبدیل شد و دولت دائم الخمر در حالی که Iqbalunnisa Zeba کردم 990 علائم و امن جایگاه دوم است.

مدیر ارشد MS Moazzam حسین در یک کنفرانس مطبوعاتی نشان داد که دو نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه, امن دولت صفوف. او گفت که در این سال 17 دانش آموزان متوسط 2 سال رو 98% علائم در حالی که 7 نفر از دانشجويان متوسط 1سال امن 98%) ،

Dr Moazzam تبریک به دانش آموزان و والدین آنها و گفته است که این اعتبار می رود به دانش آموزان و معلمان. باید آن را به یاد می آورد که در سال گذشته 1106 دانشجویان از کارشناسی ارشد تا به حال امن بین 90% و 98% علائم در حالی که 20 نفر از دانش آموزان امن بیش از 98%) ، دو نفر ذکر شده میان دولت تریلر با 987 علائم. Dr Moazzam به رسمیت شناخته شده و نقش مادران دانش آموزان در موفقیت خود را.

مدیر عامل MS انور احمد گفت: به ببینید که آموزش و پرورش دانش آموزان است تحت تاثیر قرار نمی MS است حاوی یادگیری با استفاده از فناوری و شروع به در نظر گرفتن کلاس های آنلاین برای اطمینان اجتماعی فاصله.

تیم تحقیقاتی از MS تبدیل شده درسی به درس به طوری که دانش آموزان نیست و در صورت هر گونه مشکلات در حالی که تحصیل. مدیر عامل انور احمد گفته است که کارشناسی ارشد مدیریت است و همیشه سعی کردم که دانش آموزان اکسل در مطالعات خود.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de