بهار جمع بندی Q&A: JSerra پسران, چوگان سرپهن, مربی تیم می گوید: “ورزش دبیرستان یک هدیه است که ما نمی توانیم برای اعطا’


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


آدم مرد JSerra پسران چوگان سرپهن

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: قطعا یک شوک به سیستم در اوایل. من معمولا همه جا از ژانویه-مارس. بنابراین در یک طرف آن یک برکت و رحمت از آنجا که من به صرف یک تن زمان بیشتری را با دو دختر که 3 و 5 و همچنین همسرم. من فقط تلاش شده است به ماندن مشغول ارتباط با بازیکنان من با این حال ممکن است فقط سعی کنید به برنامه ریزی به عنوان به عنوان بهترین من می تواند برای آینده است.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: من از دست این عمل برنامه ریزی و بازی های روز. من از دست این بار با بازیکنان و مربیان در فیلم اتاق یا اتاق وزن, هنگامی که ما می تواند لبخند و تعامل. من فقط دست بودن در این زمینه بیشتر است. من نه مناسب برای یک میز کار, بنابراین من فقط دست بودن در مربیگری.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: فقط فوق العاده گروه از مردان جوان است. من خیلی غم انگیز فصل ما رو برش های کوتاه. ما تا به حال یک ترکیب بزرگ از جوانان و جانباز رهبری است.

بزرگترین چیزی که ایستاده بود به نگرش مثبت هر کس در روز و روز را. ما تا به حال رهبران بزرگ که واقعا انجام یک کار خوب از آوردن بچه جوان بریزید. برنده شدن یا از دست دادن بچه ها ما مثبت بودند و مراقبت برای هر یک از دیگر. که واقعا همه من در مورد مراقبت.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: ما در گذشته بعد از تمرین. آن بود بارانی و بسته بندی شده بر روی زمینه پس ما نقل مکان کرد و عمل به بسکتبال ما ، این فقط یک پیاده روی را از طریق ما به عنوان چاک دار به بازی Bosco روز بعد.

من آنچه من می دانم که در حال حاضر من در بر داشت یک راه برای دریافت در این زمینه بعد از آن بود و داد و بیداد و یا انجام چیزی بیشتر سرگرم کننده است. برای پایان دادن به چنین بدون زرق و تمرین در هوای سرد و بارانی روز واقعا لطمه می زند.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: خروج مصاحبه از طریق زوم و شنیدن چقدر هیجان زده پسر بودند و از این فصل است. بازخورد واقعا مثبت و من نگه داشته شنیدن کلماتی مانند “حمایت” خوب “فرهنگ” و “خانواده” بارها و بارها. این چیزی است که ما در حال کار برای ساخت در JSerra بنابراین به عنوان مربیان ما احساس می کنیم حداقل موفق شده بود در شروع به ساخت فرهنگ ما ،

س: اگر شما می توانید این بازی یکی از بازی فردا چه خواهد بود ؟

یک: دوست دارم به مسابقه برگشت Capo ولی دوباره. ما از دست یکی از نزدیک به آنها را چند روز قبل و من می دانم بچه ها دوست داشتم یک شات. ما را در باران, برف و باران, برف و یا طوفان در این نقطه است. برای من مهم نیست که در آن من فقط می خواهم بچه های من به بازی!

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: ما می گویند آن را در همه زمان ها: بازی های ورزشی رقابتی است محدود عمر مفید. همه چیز پایان به سرعت و در آن همه می رود با راه سریع تر از شما متوجه است.

من فکر می کنم داشتن فصل برش های کوتاه راه آن بود واقعا آمار خانه با بچه های ما. هیچ کس در نظر گرفتن فصل آینده و یا بعد تمرین برای اعطا. چوگان سرپهن (و مدرسه ورزش در عمومی) هدیه ای است که ما نمی توانیم برای اعطا.

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: یعقوب Baum یکی از ما دانشجوی سال دوم attackmen و نیز اتفاق می افتد به جوانترین فرد تا کنون بستری به قلعه سحر و جادو به عنوان یک شعبده باز است. او فوق العاده است! او در تیم های سرگرمی قبل از فیلم جلسات و یا تیم شام. بچه ها را خیلی هیجان زده برای دیدن آنچه که او ترفند بعدی خواهد بود. آن را همیشه به ارمغان آورد یک لبخند به صورت من.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه و مرحله نهایی مسابقات در این زمینه دارید ؟ و می شود آن را یک faceoff و یا آیا شما برو 1-در-1 در جرم یا دفاع ؟

یک: چاک McKenney, 1 v 1 من در دفاع از او در جرم. اجازه دهید به!

س: برای تفریح چه آهنگ شما بازی بر روی اتوبوس تیم برای فینال اتوبوس سوار ؟

یک: “اسلم” توسط عقیق. اجازه دهید پسر بود پسر!

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de