Pvt بيمارستان ها خواسته به اعتراف COVID-19 بيمار در تخت به طور منظم

اورنگبد: با توجه به افزایش COVID-19 موارد اورنگبد جمع عدی (Choudhari خواسته است بیمارستان های خصوصی در این منطقه به جای بیماران بر روی تخت به طور منظم اگر ICU آنهایی که در دسترس نیست و یک مقام رسمی گفت: در روز جمعه.

به عنوان در پنج شنبه, ماهاراشترا, Aurangabad منطقه ثبت شده بود 3,106 COVID-19 مواردی که 1,709 بیماران از بهبود عفونت در حالی که 166 باید تسلیم به آن است.

در جلسه روز دوشنبه جمع آوری خواسته بيمارستان به اطلاع مدنی مقامات قبل از درمان COVID-19 بیماران و یا مظنون و تغییر آنها را به تسهیلات اختصاص داده شده اگر تخت در دسترس بودند ،

بیمارستان های خصوصی نیز به کارگردانی اعتراف بیماران صرف نظر از اینکه آیا آنها مراجعه کرده بودند توسط بدن مدنی برای اطمینان از درمان به موقع و جای آنها را بر روی تخت به طور منظم اگر ICU آنهایی که در دسترس نیست, او گفت:.

جمع آوری بیشتر خواسته بیمارستان های خصوصی به ذخیره دو تخت در تلفات بخش با اکسیژن امکانات تا زمان تخت در دسترس ساخته شده اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان, او گفت:.

اگر برخی از بیماران را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از عفونت کرونا ويروسی بعد از پنج روز از درمان آنها را می توان منتقل شده به مدنی-اجرای COVID-19 مراکز مراقبت به نیروی تازه یافتن این مقام افزود که این را از تخت برای بیماران بیشتر است.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de