مهاجر farmworkers مرگ در کانادا و مکزیک می خواهد پاسخ

Christinne کرم بلومبرگ

کارگران مهاجر حمل چمدان به یک تریلر قبل از شروع 14 روز قرنطینه در یک مزرعه در Notre-Dame-de-l’Ile-Perrot, Quebec.

تورنتو — هر تابستان گذشته پنج سال هارون سفر کرده است از خانه خود در مکزیک به کانادا به عنوان یکی از ده ها هزار نفر از کارگران موقت خارجی که دانه تمایل و برداشت محصولات کشاورزی است که نگه داشتن این کشور تغذیه می کند. این سال را به سفر منحصر به فرد بود.

پروازهای محدود شد. وجود دارد دما نمایش و پرسشنامه قبل از او در زمان خاموش و پس از او فرود آمد. در ورود در بریتیش کلمبیا این ماه او بررسی می شود به یک هتل برای 14 روز در قرنطینه.

“من اعتماد که همه چیز خوب خواهد شد” گفت: هارون 31 ساله شوهر و پدر از Guanajuato دولت که کاهش یافته است به شناسایی نام خانوادگی.

اما در این سال از coronavirus اقدامات احتیاطی را نگه داشته تمام کانادا مهاجر farmworkers امن است. حداقل 600 قرارداد covid-19 و حداقل هر دو مکزیکی فوت کرده اند.

[پناهجویان در خطر زندگی خود را برای کمک به کانادا مبارزه covid-19. ترودو می تواند ارتقاء وضعیت خود را.]

مکزیک فراهم می کند که نزدیک به نیمی از کانادا مهاجر farmworkers, تبدیل شده است بنابراین نگران آن است که مقامات این هفته گفت: آنها هدف قرار دادن “دکمه مکث” در نظر دارد به ارسال به 5000 بیشتر به کانادا تا زمانی که آنها راضی شرایطی که منجر به مرگ و میر ناشی از Bonifacio در Eugenio رومرو 31 و Rogelio مونز سانتوس, 24 خواهد بود تصحیح — تهدید یک بحران نیروی کار در کانادا را در حال حاضر تحت فشار در بخش کشاورزی است.

“برای ما آن را تنها مسئول برای توقف آمدن بیشتر کارگران تا زمانی که ما این وضوح” گفت: Juan José Gómez کاماچو, مکزیک سفیر کانادا.

مری رابینسون رئیس فدراسیون کانادا کشاورزی گفت: از دست دادن این کارگران خواهد بود “بسیار ناگوار” و ایجاد “بیشتر عدم قطعیت نه تنها تأثیر این سال برداشت اما در سال آینده کشت قصد دارد.”

[کانادا خانه سالمندان بحران: 81 درصد از coronavirus مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات]

این بیماری همه گیر است برجسته کانادا وابستگی به 60000 کارگران موقت خارجی که وارد هر سال از کشورها مانند مکزیک و جامائیکا به عنوان بخشی از دولت فدرال برنامه و بدون آنها صدها هزار تن از, زغال اخته, مارچوبه ساقه و انگور را پژمرده بر روی مو.

آنها آنقدر حیاتی است که نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد آنها ضروری کارگران معاف از محدودیت هایی که بسته اند مرزها به بسیاری از خارجی ها. آنها باید قرنطینه برای 14 روز; ترودو به کارفرمایان $37 میلیون برای پوشش هزینه های آن.

ترودو گفت: در این هفته او ارائه تسلیت خود را به رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador.

“ما باید همیشه امکان استفاده از لحظات بحران به منعکس کننده,” او گفت:. “آیا ما می توانیم تغییر سیستم انجام دهید بهتر است؟”

Christinne کرم

بلومبرگ

یک فرد پشته جعبه حاوی لوازم آرایش و تمیز کردن محصولات برای کارگران مهاجر در مزرعه در Notre-Dame-de-l’Ile-Perrot.

طرفداران مهاجر farmworkers به مدت طولانی با انتقاد از آنچه آنها می گویند در حال ناعادلانه و شرایط نا امن که در آن بسیاری از کار. آنها اجازه کار اغلب بسته اتصال آنها به یک کارفرما برای مدت مجموعه. که می توانید آنها را ترک ترس به صحبت کردن در مورد موارد نقض حقوق بشر گفت: Chris Ramsaroop یک سازمان عدالت برای کارگران مهاجر.

“همه در کانادا می داند در مورد بی عدالتی انجام شده به کارگران کشاورزی و هیچ کس جرات به گام رو به جلو برای انجام کار درست” او گفت:.

در طول coronavirus شیوع طرفداران می گویند عدم شخصی, دنده محافظ, هیچ بیمار روز پر ازدحام زندگی و شرایط کار و موانع زبان قرار داده اند مهاجر farmworkers در افزایش خطر ابتلا به covid-19.

“مرکزی مشکل است که کارگران ندارد و قدرت” گفت: سید حسن مدیر اجرایی کارگران مهاجر داد برای تغییر. “این یک سیستم کامل از صفات انسانی.”

خود گروه منتشر شد گزارش این ماه جزئیات شکایت بیش از 1100 مهاجر farmworkers در طول شیوع بیماری است. آنها شامل 40 نفر از کارکنان های یک دوش بیمار کارگران نه اینکه جدا از سالم و دستمزد سرقت.

[کانادا پرستاران است که کار در ایالات متحده در حال ساخته شده را انتخاب کنید از یک طرف]

تحت برنامه کارگران موقت خارجی مزارع ملزم به ارائه کارگران با مسکن مقرون به صرفه. Wajid احمد بالا, دکتر, از تا حد زیادی روستایی Windsor-Essex County, در جنوب غربی انتاریو که در آن برخی از 340 کارگران مهاجر باید آزمایش مثبت برای covid-19 در هشت جداگانه شیوع است. او گفت: جمعی bunkhouses که در آن کارگران زنده پرورش زمینه را برای انتقال.

“هنگامی که یک فرد بیمار می شود و اگر آنها در حال زندگی با بسیاری از مردم دیگر در همان محل اقامت آن فقط گسترش مانند آتش سوزی” احمد گفت. “که بزرگترین نگرانی است که ما شاهد آن هستیم.”

مقامات تاکید کرده اند که کارگران مهاجر را نمی ویروس به کانادا به دست آورد اما پس از آن اجباری شده است. در ویندزور-اسکس شیوع بیماری در مزارع هستند و یکی از دلایل استانی مقامات می گویند در این منطقه نمی تواند در پیشبرد به مرحله بعد از بازگشایی.

“آنها آمد و آنها را از خود جدا برای دو هفته و آنها آن را برداشت و پس از آنها بوده ام در اینجا” انتاریو برتر داگ فورد گفت: این هفته است. “من نمی خواهم هر انگشت اشاره در این سخت کاری کارگران مهاجر.”

طرفداران خواستار ملی مسکن استانداردهای تست توده کارگران و راهی برای گرفتن اقامت دائم.

“هر کسی که تمرکز کار با کارگران مهاجر می دانستند این بود که در آینده و بسیاری از ما در تلاش برای بالا بردن آگاهی و زنگ آلارم گفت:” جانت مک لافلین استاد مطالعات بهداشت در Wilfred Laurier University. “این فقط احساس می کند مانند مردم نمی توجه به هشدارهای تا زمانی که حملات فاجعه است.”

[کبک کانادا سخت ترین ضربه استان نیز تهاجمی ترین مورد بازگشایی]

کیت کوری, رئیس جمهور, Ontario فدراسیون کشاورزی گفت: وجود چالش های اخذ شخصی دنده محافظ در اوایل هفته از این بیماری همه گیر اما این تجهیزات در حال حاضر “خیلی بیشتر به راحتی در دسترس است.”

“ما هرگز قبل دیده می شود بار گفت:” جوزف Sbrocchi مدیر کل انتاریو گلخانه سبزی تولید کنندگان است که نشان دهنده برخی از 220 خیار گوجه فرنگی و فلفل کشاورزان است. “ما نمی باید یک راهکار است.”

کوری که در مزرعه ای در Collingwood, انتاریو, رشد دانه gladiolas و ذرت شیرین گفت: برخی از اتهامات در مورد زندگی و شرایط کار بودند “درست نیست.” او گفت: “اکثریت قریب به اتفاق” از کارفرمایان درمان کارگران خود را به خوبی و مطابق با استانداردهای دقیق.

“این کارگر خارجی برنامه برای کشاورزی است که برخی از 50 به علاوه سال” کوری گفت. “بسیاری از این کارمندان دوم و نسل سوم و شما می دانید اگر آنها را به خوبی درمان, چرا نگه داشتن آنها را به آینده؟”

هارون گفت: برخی از “کارفرمایان” سوء استفاده از کارگران است. زمانی که او پس از اتمام قرنطینه او شروع به کار در یک هلو و مزرعه سیب در Keremeos, British Columbia.

“این بسیار دشوار است به آمده و انجام این کار در این زمینه,” او گفت:. “آن سنگین است و کار سخت در یک کشور دیگر بدون خانواده است. من از دست دختران من, اما آن است که یک فرصت خوب است.”

[جهان مردمان بومی با سابقه غم انگیز از بیماری درخواست خارجی ها برای حفظ coronavirus دور]

گومز کاماچو سفیر مکزیک گفت: او است که با داشتن “بسیار سیال گفتگو” با مقامات کانادا: “ما باید به سرعت حرکت می کند.” اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا کشور در وزارت کار گفت: در آن طول می کشد نگرانی های خود را “بسیار جدی است.”

معلوم نیست چه گسترده مکزیکی مکث است. اسکار مرا یک سخنگوی سفارت هلند در کانادا آن را به نام “کلی اندازه گیری.” اما یک سخنگوی مکزیک وزارت کار گفت: این امر تنها به مزارع است که تا به حال شیوع و “آیا باید یک استراتژی برای حفاظت و مراقبت از کارگران است.”

“کارگران که سفر به یک مزرعه که در آن وجود دارد یک مشکل بهداشتی خواهد بود reassigned و نمی خواهد از دست دادن امکان سفر به کانادا و داشتن قرارداد کار” سخنگوی گفت. او گفت: 26,400 مکزیکی کارگران که قرارداد با مزارع در کانادا در سال گذشته به خانه فرستاده حواله نزدیک به 250 میلیون دلار.

رودریگو تور Esquivel یک هماهنگ کننده برای حزب دموکرات دهقان اتحادیه در مکزیک Hidalgo گفت: دولت مکزیک گرفته است و دور از برنامه های حمایتی برای کشاورزان و سوق دادن کارگران به دنبال فرصت های دیگر.

[زندگی تحت مستند: در تورنتو یک دختر تلاش می کند برای محافظت از مادر و پدربزرگ و مادربزرگ از همه گیر]

آلوارو لوپز ریس سر از مکزیک ملی کشاورزی اتحادیه کارگران گفت: کارگران بخش کشاورزی “را خیلی کمبود کار است که آنها را قبول کنند.”

“آنها را بدون فکر کردن در مورد این بیماری همه گیر” او گفت:. “آنها را ترک فکر داشتن یک درآمد است که آنها نمی توانند در مکزیک است.”

رومرو و سانتوس مشغول به کار در مزارع مختلف اما درگذشت روز از هم جدا هزاران مایل دورتر از خانواده و دوستان است.

مونز سانتوس نیست, سفر به کانادا به عنوان بخشی از برنامه کارگران موقت خارجی. او آمد به کانادا با ویزای گردشگری در فوریه, اعضای خانواده, گفت, مکزیکی, روزنامه La Jornada و سپس در پاسخ به یک آگهی آنلاین از یک مزرعه در انتاریو به دنبال کارگران است.

مک لافلین, Laurier استاد گفت: مرگ و میر خود را نشان “نوک یک کوه یخ از سطوح چندگانه از شکست است.”

کاماچو گفت: آنها “بسیار نماینده از آنچه کارگران مکزیکی در کانادا هستند.”

“آنها به اینجا می آیند زیرا آنها می خواهند برای به دست آوردن حقوق و دستمزد زیرا آنها مانند زیرا آنها می خواهم به ارائه برای خانواده های خود را زیرا آنها باور دارند که کانادا یک فرصت بزرگ برای آنها است.”

مارتینز گزارش از شهر مکزیک.

کانادا, Nunavut: در یک سرزمین وسیع با چند نفر — و هیچ coronavirus

استان های کانادا اجازه می دهد تا قفل-کردن خانواده ها برای جفت کردن و تهدید احساسات صدمه دیده در سراسر

آمریکایی و کانادایی تقلا به خانه قبل از مرز تعطیل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de