ارواین 30 ساله ضد حقوق همجنسگرایان قانون ممکن است در راه خود را

زمانی که ارواین شهر به تصویب شورای محلی ضد تبعیض حکومت در سال 1988 آن را ظاهرا لمس عصب با برخی از ساکنان که در اعتراض به, از جمله گرایش جنسی در میان معیار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اساس برای شهر تصمیم گیری.

بنابراین مخالفان حکومت رو تا یک کمپین و در سال 1989 به تصویب یک رای گیری که زده “گرایش جنسی” از شورای حقوق بشر فرمان و گفت: آن را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین که در یک شهر اقدام یا سیاست های تبعیض آمیز بود.

که اندازه گیری باقی مانده در شهر کتاب امروز و حتی فکر آن را به احتمال زیاد مسئله پس از حکم دیوان عالی حکم موضوع این هفته دو councilwomen فکر ضد, گی, حقوق قانون نیاز به رفتن.

“این فقط وحشتناک و این کاملا خلاف قانون اساسی” گفت: Councilwoman ملیسا فاکس که همراه با Councilwoman فرح خان خواسته است برای یک شورا بحث از این موضوع در جولای 14. “ما نیاز به ایجاد یک بیانیه رسمی که این درد نفرت فرمان است لغو عموم ما شورا و حذف از کتاب قانون و انکار.”

در یک تصمیم اعلام کرد دوشنبه, ژوئن 15 دیوان عالی کشور حکم داد که فدرال حقوق مدنی قوانین حفاظت از همجنسگرا به مردم از تبعیض.

بازنشسته کشیش فرد Plumer که در حال حاضر زندگی در واشنگتن گفت: بسیار تغییر کرده است پس از این روز در سال 1988 زمانی که او ایستاده بود در مقابل ارواین شورا به صحبت در حمایت از حقوق بشر فرمان که منع تبعیض بر اساس نژاد و مذهب و ناتوانی و چندین معیار دیگر.

Plumer به یاد می آورد شورای اتاق های بسته بندی شده بودند با busloads از افرادی که مخالف دادن همجنسگرایی هر گونه به رسمیت شناختن رسمی و یا حفاظت. هنگامی که رای گیری به نفی که حفاظت قرار گرفت و به جلو Plumer توافق بر سر “هیچ” کمپین.

اندازه گیری برنده با 52.6 درصد از آرا.

Councilwoman روباه گفت: او فکر می کند ارواین سال 1989 رای گیری اندازه گیری می شود با شورای, رای, اما دادستان شهر جف Melching نمی کند او را به اشتراک نظر است. Melching نمی تواند نظر پنج شنبه.

ارواین شهردار کریستینا شیا که کمک به مبارزات انتخاباتی برای اندازه گیری N با او سپس شوهر مایکل (که پس از درگذشت) گفت که در حالی که او در مخالفت با شورای حقوق بشر فرمان هنگامی که آن را به تصویب رسید در سال 1988 او نمی خواهد حمایت از تفرقه ابتکار مانند اندازه گیری N امروز.

“من یک فرد متفاوت از 30 سال پیش – من رشد کرده ام, من بالغ” او گفت:, و اضافه کرد که یکی از دختران او همجنسگرا است.

جامعه نیز تکامل یافته بیش از سه دهه شیا گفت و او و دیگر مقامات شهر “را پشتیبانی نمی کند هر نوع تبعیض در هر شکل.”

اگر تنها راه برای حذف اندازه گیری N است با یکی دیگر از رای گیری و اندازه گیری شیا گفت که او فکر نمی کند که این شهر باید در حال حاضر وجود دارد و احتمالا ایجاد یکی دیگر مضر تقسیم چرا که “مسئله مرده است” با توجه به حکم دادگاه عالی.

یک قطعنامه از شورای است که باعث می شود “یک بیانیه روشن” در موضوع کفایت خواهد کرد, او گفت:, و او قصد دارد به پیشنهاد یکی در جلسه آینده.

او سوال که چرا این موضوع مطرح شده و در حال حاضر پیشنهاد یک انگیزه های سیاسی فقط ماه قبل از انتخابات عمده.

روباه گفت: او نمی پیش بینی عمده فشار به لغو اندازه گیری N. “من فکر می کنم اکنون زمان آن است که ما باید مورد توجه جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de