افزایش Covid-19 تست: HC سفارشات به Telangana دولت

حیدرآباد: با استناد به یک نیاز بیشتر covid-19 آزمون برای کنترل گسترش ویروس در دولت Telangana HC دستور داد برای افزایش نمونه تست.

نیمکت نیز دستور به اجرای دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند.

نیمکت توصیه به دولت اختصاص پنجاه و چهار بيمارستان های دولتی به عنوان مراکز درمان covid-19 بيمار به طوری که مردم می تواند به درمان در این بیمارستان بیش از حد در کنار بیمارستان گاندی.

نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان و عدالت B Vijaysen ردی کارگردانی کرده است این را از طریق یک ویدئو کنفرانس.

مدافع کلی B S پراساد ارائه گزارش در جهت نیمکت. در این گزارش او اطلاع نیمکت که 54 بيمارستان های دولتی مشخص شد به عنوان مرکز covid-19 درمان است که 2430 جداسازی بخش و 349 ويژه.

او همچنین اطلاع داد که ICMR اجازه داده است تا 18 آزمایشگاه های خصوصی و بیمارستان ها برای درمان و آزمایش برای Covid-19. به بیمارستان های خصوصی باید ثابت نرخ برای تست کرونا آزمون.

مدافع کلی نیز مطلع مشخصه که RT-PCR تست بسیار غیر ممکن است.

موارد مثبت افزایش یافته و در دولت پس از رول-پشت قفل شده بود تحمیل شده از مارس 24.

به عنوان بسیاری از 352 تازه موارد Coronavirus ثبت شد در Telangana دولت تا ساعت 9 روز پنج شنبه در حالی که سه نفر فوت کرد با توجه به Covid-19. با این افزایش تعداد کل Coronavirus موارد مثبت در این دولت افزایش یافته است به 6,027 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش به 195.

منبع: Siasat اخبار

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de