اگر شما یک کهنه سرباز گواهینامه رانندگی خود را و می تواند آن را اثبات کند

Q. چه کهنه را تعیین در گواهینامه رانندگی در کالیفرنیا? چه هدف و چگونه می توانم اقدام کنم ؟

– تام مارشال, San Clemente

A. اگر دامپزشکان پرش از طریق پرتال تخصصی اولی تام آنها “جانباز” به سمت پایین مجوز خود را و یا راهنمایی و رانندگی-صدور شناسه مشخص شده با رنگ قرمز و خطوط آبی.

چرا که شما باید برای اثبات به این گروه از وسایل نقلیه موتوری که شما در خدمت کشور خود را در نظامی که طراحی دارای وزن است.

کسب و کار و لباس های دیگر – فکر می کنم رستوران ها و فروشگاه ها و نمایشگاه ها (زمانی که آنها بازگشت پس از همه گیر) – ممکن است به خوبی سزاوار تخفیف به دامپزشکان و آنها نیاز به برخی از اثبات است.

در حال حاضر به آن حلقه که ممکن است شما را به یاد یک بیت از این گونه از آموزش های پایه.

دور تا خود را DD 214 نظامی خود را تخلیه گواهی. آن را به یک شهرستان جانباز دفتر خدمات; برای دریافت یک شماره تلفن دفتر محلی به ملاقات رفتن به calvet.ca.gov که همچنین فراهم می کند جزئیات عمیق تر از صدای بوق می خوانی به اینجا.

(Coronavirus ممکن است زمانی که شما می توانید یک قرار ملاقات.)

شما یک کهنه وضعیت تایید فرم. سپس به dmv.ca.gov و با پر کردن آنلاین, گواهینامه رانندگی و ID کارت نرم افزار; فرایند است که کمی دست و پا گیر.

نگاهی که جانبازان فرم به یک راهنمایی و رانندگی, دفتر زمانی که شما می توانید در.

وجود دارد 5 دلار هزینه چشم پوشی برای افراد با درآمد پایین در بالای قیمت گرفتن یک درایور جدید مجوز.

بنابراین اگر شما یک تجدید آینده در مجوز خود را, شما ممکن است فقط صبر کنید تا پرداخت $37 برای که و پس از پنج دلار است.

تعیین شده است در دسترس برای تقریبا پنج سال.

پرسش: سوت: من مراقبت 94 ساله مادر که یک معلول-پارکینگ placard صادر شده به او. من رانندگی خود را در اطراف در حال حاضر. هفته گذشته او placard از دست داده بود و یا به سرقت رفته و من نمی دانم اگر من درخواست برای جایگزینی placard صادر شده وقتی که او سوار خودرو خود را و یا درخواست جدید placard نام من به عنوان مراقب.

– کتی واکر سن کلمنت

A. کلیدی است که باید به ویژه پارکینگ امتیازات دلیل ناتوانی در این مورد آن است که خود را مادر کتی.

بنابراین دریافت یک جایگزین برای او.

گیرنده ندارد به درایو یک کودک می تواند دریافت. بنابراین می توانید یک کسب و کار است که همواره افراد معلول مورد, می گویند یک خانه سالمندان است.

هر بار یک وسیله نقلیه اسلاید به یک معلول-فرد نقطه پارکینگ با ویژه placard یا پلاک فرد آن است که به نفع باید دریافت که سود – برش پایین در سفر خود به وسیله نقلیه.

شما نیاز به پر کردن جایگزینی فرم REG 156 می باشد که می توان در dmv.ca.gov. شما می توانید آن را به یک راهنمایی و رانندگی, دفتر زمانی که شما می توانید دریافت کنید – و یا فقط ایمیل آن در که صدای بوق به شدت توصیه می کند با کروناویروس در کمین است.

Honkin’ واقعیت: یک مسافر در خطوط هوایی آمریکا پرواز از نیویورک به دالاس حاضر به پوشیدن ماسک در چهار شنبه, ژوئن 17. برای امتناع از پیروی از سیاست حداقل برخی از شرکت های هواپیمایی اعزام او به خارج از جت و در زمان پرواز بعد ظاهرا پس از موافقت با پوشیدن ماسک. (منبع: سی ان ان.)

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk. توییتر: @OCRegisterHonk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de