من تا زمانی که همه خسته شده است در نوبت دوم: شامی

دهلی نو: محمد شامی دارای یک توانایی غیر طبیعی به خود را حول و حوش اواخر بازی فقط هنگامی که شانه در اطراف او شروع به افتادگی در دومین نوبت آزمون مسابقات.

شامی می برد شگفت انگیز موفقیت در دومین نوبت از پنج روز بازی. از 180 تست درها, 92 در آمد نوبت اول در 32.50 اما وجود دارد 88 در دوم نوبت آمد در موثر متوسط 21.98 قیمت هر اخراج.

در طول 2017-18 تور آفریقای جنوبی 12 از 15 درها آمد و در نوبت دوم.

خواسته در مورد این قطعه از آمار شامی گفت:”من مطمئن هستم که آن را فقط اتفاق می افتد.”

“من با استفاده از این بازی بسیار هوشمندانه در نوبت دوم. مانند در بازی های اخیر ما در ویساکاپاتنام (علیه آفریقای جنوبی) که در آن من یک پنج-برای زمین خیلی مرده و نبود ارائه هر گزاف گویی” شامی گفت: سابق هند wicketkeeper عمیق Dasgupta در Cricketbaazi یک بحث نشان می دهد در ESPNcricinfo

“….شما نیاز به استفاده از شرایط موجود هوشمندانه. من معمولا پمپ در نوبت دوم زمانی که هر کس دیگری خسته شده است.

“هر کس به صرف سه روز در این زمینه است. موتورهای دیزل را هم انتخاب کنید تا نسبت به بنزین ، من صبر برای همه به تایر. شما باید پنج روز در یک مسابقه تست. هنگامی که همه خسته من شده است.”

شامی با افتخار گفت که عمق در هند به سرعت حمله بی سابقه است در ‘تاریخ و زمان واحد از آن او است و بخشی حیاتی است که احتمالا بهترین در جهان است.

جدا از شامی هند هسته ای آزمون-بازی سریع-بولینگ گروه همچنین شامل Ishant Sharma, Jasprit Bumrah, Umesh Yadav و Bhuvneshwar کومار.

“شما و هر کس دیگری در جهان به این توافق – که هیچ تیمی تا به حال پنج سریع پرتاب کنندگان با هم به عنوان یک بسته. نه فقط در حال حاضر در تاریخ کریکت این ممکن است بهترین سریع-بولینگ واحد در جهان است.”

شامی همچنین نشان داد که کاپیتان Virat Kohli برگ تصمیم خود کفپوش برای تصمیم گیری به عنوان کسی که کاسه با توپ های جدید.

“ما را احاطه کرده Virat Kohli و از او بخواهید تصمیم گیری کند. اما او به طور معمول می گوید: “آیا به من که در تمام این; شما تصمیم می گیرید که در میان شماست, من لازم نیست یک موضوع است.’ این نوع از سرگرم کننده ما در تیم ما نشست. من اجازه دهید دو نفر دیگر شروع می شود. من هیچ اعتراضی به بازی بولینگ با نیمه توپ جدید.”

شامی بوده است بسیار موفق پس از بازگشت از مصدومیت زانو. او در رقابت 27 از هند را 30 تست از جولای 2017 انجام داد و به خوبی در تورهای خارج از کشور آفریقای جنوبی و استرالیا است.

او تا به حال تمایل به انتخاب کنید تا درها در انفجار, که او نسبت به یک استراتژی موثر.

“اگر رودخانه تنظیم شده است و ما شده اند قادر به انتخاب کنید تا مقدار زیادی از درهای ما سعی می کنیم به کاسه تنگ خط و ظهر توسط رها سرعت ما,” او گفت:.

“به محض این که ما یک حلقه شما افزایش سرعت خود را در حدود 8kph. این تفاوت در سرعت بسیار قابل مشاهده است. اگر کاسه بود بولینگ در اطراف 140kph پس از چیدن یک چوگان او می شود ریتم خود را به عقب بر میدارد تا سرعت و همان توپ در حال حاضر تحویل در 145kph.

“هنگامی که مجموعه ای از رودخانه رد شده است, من برای کشتن به عنوان یک کاسه. به همین دلیل به نظر می رسد مثل من کاسه به دو روش مختلف. بخش دوم-نوبت شامی’ برچسب شده است که ایجاد شده توسط شما (رسانه ها).”

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de