چگونه کم باید خود را برش چمن در چمن خود را در طول تابستان گرما ؟

1. مالچ باعث می شود یک تفاوت بزرگ در اطراف چشم انداز گیاهان و در باغ سبزی. آن را نگه می دارد آب تا خاک دارای رطوبت یکنواخت تری در سطح. این اجازه می دهد تا بهتر در دسترس بودن مواد مغذی خاک. آن را کاهش علف های هرز جوانه زنی و کمک می کند تا به نگه داشتن بیماری های گیاهی از گسترش. به نظر می رسد بیش از حد خوب. باید آن را نگه داشته و در عمق حدود سه اینچ و نیاز به پر حداقل یک بار در سال. هر مالچ می کند که شامل ردوود است ایده آل برای گل رز و بسیاری از گیاهان دیگر. ردوود مالچ بهترین مسیر.

2. گیاهان گلدانی نیاز به توجه اضافی چند بار در هر تابستان به دلیل مخلوط خاک کاهش دور از طرف ظرف. به عنوان یک نتیجه آب به سرعت اجرا پایین در داخل گلدان و سوراخ زهکشی در پایین – بدون خیساندن به خاک. به عنوان یک نتیجه از این گیاهان متوقف خواهد شد در حال رشد است و ممکن است پژمردگی و یا می میرند. بنابراین اضافه کردن یک کمی اضافی مخلوط خاک به ظروف خود را و آن را در اطراف لبه های بیرونی از خاک توپ برای پر کردن فضا. که به آب زمان برای خیس کردن و کمک به گیاهان خود را رشد.

3. این یکی ممکن است به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از ما که تمایل به قطع ما چمن به عنوان کم که ممکن است در تابستان. این زمانی است که ما باید مجموعه ای از ماشین چمن زنی تیغه برش در سه اینچ است. با دیگر تیغه از چمن چمن را در واقع استفاده از آب کمتر و کمتر خواهد بود به احتمال زیاد برای سوزاندن و یا می میرند در تکه. همچنین تیغه های دیگر کمک خواهد کرد که حفظ کردن علف های هرز.

4. قدم زدن بیش از حد رشد بامبو آسمانی گیاهان (Nandina) – اما آیا فقط آنها را به بسته نرم افزاری از چوب مانند بسیاری از باغبان ها به نظر می رسد در این روزها. در عوض خود را حفظ برازنده طبیعی پر و نگاه های انتخابی هرس ساقه که رشد بیش از حد طولانی است. آن را راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم. در یک زمان را انتخاب کنید تا به یک سوم از فرد سرچشمه می گیرد که رشد بیش از حد طولانی و به دنبال آنها را به یک نقطه چند اینچ پایین تر از ارتفاع شما می خواهید آنها را به پس از آن قطع هر یک در آن نقطه است. جوانه های جدید بوجود می آیند از برش ساقه. گیاهان خود را هنوز هم برگ و زیبا خواهد ماند در نشیب و هنوز هم که طبیعی برازنده شکل.

5. آن زمان هنگامی که دوباره شروع به دفاع تهاجمی در برابر هجوم غول آفت مگس سفید در ترش و دیگر گیاهان زینتی. غول آفت مگس سفید در حال کوچک بید سفید-مانند موجودات است که برای تولید حصیر ضخامت چسبنده سفید “تار مو” در سطح زیرین برگ بسیاری از گیاهان خود را به عنوان لاروی پوره خورد کردن گیاه آب میوه. برگ مرگ و سقوط و گیاهان تبدیل به ضعیف تر و ضعیف تر است. کنترل قوی با آب اسپری در undersides برگ هر روز دیگر برای یک یا دو هفته و یا درخواست “بایر پیشرفته 12 ماه و درخت و درختچه کنترل حشرات” به خاک اطراف گیاهان آلوده. آن است که آسان به درخواست و امن استفاده می شود که به عنوان کارگردانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de