چگونه Dharvi ضرب و شتم Coronavirus

بمبئی: Dharavi آسیا بزرگترین زاغه با جمعیت حدود 1,000,000 مردم گسترش در منطقه از حدود 2.1 کیلومتر مربع است.

از ماه آوریل مقامات بهداشتی بازدید 47,500 خانه ها و بررسی در مورد 700,000 مردم به خود را اندازه گیری درجه حرارت و سطح اکسیژن. تب درمانگاه راه اندازی شد, مدارس و باشگاه های ورزشی تبدیل به مراکز قرنطینه. کسانی که نشان Covid-19 علايم منتقل شده وجود دارد. هر روز ميزان عفونت کاهش یافته است به یک سوم در مقایسه با اوایل ماه مه. بیش از نیمی از بیماران در حال بهبود و تعداد مرگ و میر کاهش می یابد.

از سوی دیگر در جاهای دیگر از هند که در آن روزانه تعداد جدید آلوده موارد تا چهار برابر شده از اوایل ممکن است. Dharavi رویکرد متعهد به مبارزه با ویروس تبدیل به یک مدل برای دیگر محله های فقیرنشین از آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین است. با وجود زاغه بزرگ جمعیت Dharvi با موفقیت جنگیدند coronavirus با موفقیت.

“آن را در کنار غیر ممکن است به دنبال اجتماعی فاصله تنها گزینه بود و سپس به تعقیب این ویروس به جای صبر کردن برای این موارد آمده است. به کار فعالانه به جای reactively” گفت: Kiran Dighavkar دستیار کمیسر در بمبئی شهرداری که مسئول رهبری مبارزه در Dharavi.

(عکس:PTI)

در ابتدا مقامات نگران بودند به دلیل افزایش موارد مثبت. اما Dighavkar و تیم او تصمیم گرفت برای ادامه نمایش فیلم و آزمون. هدف آنها این بود که به حد مرگ.

“ما قادر به منزوی کردن افراد در مراحل اولیه” Dighavkar گفت. “بر خلاف بقیه از بمبئی که در آن بسیاری از بیماران در حال رسیدن به بیمارستان در یک مرحله بسیار دیر است.”

این استراتژی کمک کرده است کاهش مرگ و میر و بهبود. حدود 51 درصد از Dharavi ساکنان که تست مثبت و در نهایت بهبود, بهتر از بمبئی 41% رای. تازه عفونت ها به طور متوسط 20 روز از 60 در اوایل ممکن است.

همه این ممکن است به دلیل Dharavi همکاری دقیق مستند تست و قرنطینه امکانات در دسترس بودن پزشکان در محل به مراقبت از بیماران.

در ماه رمضان از کسانی بودند که در انزوا مراکز ارائه شد با مواد غذایی مناسب و میوه ها به طوری که آنها می توانند به راحتی خود را انجام تشریفات روزه. در حالی که دیگران دریافت سه وعده غذا در روز.

خدمات رایگان

حتی در طول این دوران سخت Dighavkar و تیم خود را ارائه 24 ساعت خدمات پزشکی رایگان از هزینه به بیماران زمانی که میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست داده و مردم فوت کرده اند قبل از آنها اختصاص داده شده تخت بیمارستان.

Dharvis آنقدر آگاه است که آنها می خواستند به قرنطینه شود به عنوان به زودی به عنوان علائم ظاهر شد و گفت: Dighavkar. او در ادامه افزود: وجود دارد باید بدون فشار به نگه داشتن تعداد موارد کم تمرکز مورد نیاز است در غربالگری و درمان به موقع زیرا هدف نهایی این است که صرفه جویی در زندگی می کند.

“نبرد نمی تواند بیش تا زمانی که این ویروس رفته از کل شهرستان, استان و کشور گفت: Dighavkar. “مردم کاملا آگاه در حال حاضر چگونه به امن و من فکر می کنم زمان این مستند به پایان می رسد بسیاری از ما ممکن است مجبور کردم گله ایمنی. یا بنابراین ما امیدواریم.”

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de