Haris رئوف قرار دادن تمام تلاش ها برای بازی کریکت تست

لاهور: پاکستان pacer Haris رئوف بود که برداشت در 29-عضو ترکیب تیم ملی برای انگلستان تور گفت: او را ترک نمی کند هیچ سنگ نمیماند که پشت به بازی تست کریکت در برابر انگلستان است.

رئوف بوده و از روی لئامت دادن برای ملبورن ستاره ها در, Big Bash League (BBL) چیدن 20 درها در مسابقات 10. اما داستان متفاوت بود و در کلاس اول, جیرجیرک تنها با 74 اور به نام او از او ساخته شده و اولین بازی خود را در ماه سپتامبر سال 2019. پاکستان انتخاب نگه داشته و از ایمان به او و به او اهدا قرارداد تحت عنوان ‘در حال ظهور بازیکنان همراه با حیدر علی و محمد Hasnain.

“من ساخته شده ذهن من به درستی که من می خواهم به بازی آزمون در هر هزینه. من با قرار دادن تمام تلاش من برای به دست آوردن آن است. من همه در آن است. من نه تنها آماده است اما بسیار هیجان زده به بسیاری از این [انگلستان] تور. هر چه من به من را بیشتر از آن او گفت:” در یک ویدیو کنفرانس.

“راه من شروع به در سفید-توپ کریکت من مایل به ایجاد یک نام برای خودم قرمز-توپ کریکت. این یک تور و یک فرصت بزرگ برای من است. من انجام داده اند به خوبی در کریکت T20 اما در حال حاضر من می خواهم به نگاه فراتر از آن. من می دانم که من ندارم تجربه زیر کمربند من و سه کلاس اول مسابقات تنها, اما من می دانم که چگونه به کاسه دیگر جادوها. در استرالیا, بازی, لیگ برتر باشگاه کریکت من بازی چهار روز بازی بنابراین من باید یک ایده از آنچه در آن طول می کشد” رئوف گفت.

26-در سال بادپا تنها ویژه در 2 T20Is برای پاکستان و scalped دو ویکت. رئوف است و در عین حال به ساخت اولین خود را در ODI و تست کریکت. او تجارب خود را از آموزش زیر یکی از بیشترین سرعت کاسه وقار یونس در بنگلادش سری.

“من با وقار یونس در شبکه جلسه در بنگلادش سری; من آموخته چندین چیزهای جدید و رفتن به جلو من مطمئن هستم که این مرحله یادگیری را ادامه خواهد داد. من نقاط ضعف اما من باید این مهارت را به عنوان به خوبی و شما برای افزایش آن هر روز,” او گفت:.

“وجود دارد همه چیز – با استفاده از چین و معکوس نیویورکی – که من نمی دانم اما وقار داداش به من کمک کرد. این روند چگونه به کاسه کسانی که کشتیها و کنترل او بود من هرگز قادر به کنترل تا کنون. بنابراین من درخواست بسیاری از پرسش ها و کار با او; یادگیری تمام این چیزهای جدید بسیار هیجان انگیز است. این تنها می تواند یک مزیت برای من در کریکت بین المللی,” او اضافه شده است.

پاکستان را بازی سه آزمون و به عنوان بسیاری از T20Is در برابر انگلستان در زیستی-محیط امن شروع از 30 جولای.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de